Vabastava hingamise õhtu “Õhtupalve kui kokkuvõte möödunud päevast” Hingamisstuudios

  ID-10052277Rahuliku une eeldus on tänuliku leppimise ja lõpetatuse tunne, usaldus, et kõige eest on hoolt kantud. Binnie A. Dansby on kirjutanud õhtupalve teksti, millega õhtul ja edaspidi, koduski veel töötame ja hingamisõhtul mediteerime ja hingame. Paljud on selle palvega töötades kogenud suurt tervenemist ja oma olukorra heas suunas muutumist.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, mis leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Algallika Protsess ja Hingamistöö on süsteem, mis aitab tervendada eluvähendavaid otsuseid, mis me tegime oma üsasoleku ja sünni ajal ja järgselt ning mis on meie konfliktide aluseks. See süsteem on loodud Binnie A. Dansby poolt tema 30-aastase töö tulemusena hingamistreenerina, sünnitajate ettevalmistajana ja sünnitoetajana. Algallika Protsess ja Hingamistöö aitab liikuda ohvriseisundist loojaseisundisse ning propageerib ohutuid ja õrnu hingamispraktikaid.

„Talvest kevadesse” on Hingamisstuudio tervikliku programmiga 10 hingamisõhtu sari, mille märksõnadeks on armastus, tänulikkus, loojateadvus, Sisemise Lapse tervendamine, seksuaalsus ja sensuaalsus. Sarja eesmärk on jõuda talveunest kevadisse ärksusesse ja värskusesse, ärata koos loodusega.

11. aprilli hingamisõhtu teema on “Õhtupalve kui kokkuvõte möödunud päevast.”.

Olen andnud endast täna parima.

Valin vabaks lasta kõik mis-oleks-võinud-olla-mõtted,

kõik hinnangud iseenda ja teiste kohta.

Usaldan end suure armastuse kätesse.

Usun, et tänaöine puhkus toob tervendust ja loovaid lahendusi kõigele mu elus.

Kui libisen puhastavasse, noorendavasse, sügavamast sügavasse unne,

saadan rahu ja armastust kogu maailmale.

(Katkend Binnie A. Dansby õhtupalvest)

Binnie A. Dansby on kirjutanud imelise teksti – õhtupalve – mis aitab meil lõdvestuda, tulla enne und tänu- ja armastustundesse, usaldusse, et kõige eest on hoolt kantud ning saata kogu maailmale rahu ja armastust.Paljud on selle palvega töötades kogenud suurt tervenemist ja oma olukorra heas suunas muutumist.

Teeme õhtupalve õhtu jooksul mitu korda läbi, nii teadlikult analüüsides kui meditatsioonis viibides. Hingame vabastavalt selles energias. Kõik osalejad saavad palve teksti kirjalikult koju kaasa. Lõpetame hingamiskogemuste jagamisega teetassi juures ja väeringiga.

*****

Kaasa võtta magamiskott VÕI tekk pealevõtmiseks ja rätik pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Hind: antud õhtu 12 (11), 3 korda korraga makstes 33. Sulgudes on püsikliendi hind. Vt kogu sarja infot. Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Registreerimine ja info:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 49 27 69

 

Kujutise autor: Sura Nualpradid, FreeDigitalPhotos.net