KÜLLUS

KüllusekarpKÜMNIS JA KÜLLUSE JAGAMINE: miski ei pane küllust kasvama nii hästi, kui oma külluse rõõmus jagamine. Kui soovite aeg-ajalt jagada oma küllust, kas siis tänuks enesearengu ja lahenenud probleemide eest, või koguni niisama, heast tahtmisest, kümnisena, siis meil kulub raha nii vajalike teraapiakaupade ostmiseks kui ka (Maari)Reeda koolituste eest maksmiseks.  Sisuliselt on tegemist sotsiaalse ettevõttega, kus paljud hüved on tasuta, näiteks erinevad perioodilised uudiskirjad, mida tellib kokku üle 1000 inimese. Kuna uudiskirjade tegemiseks ei ole palgal toimetust, teeb Reet seda muu töö ajast ja missioonitundest. Seetõttu võtab ta kõik annetused ja kingitused rõõmuga vastu kui kingitused universumilt.

Kolisime 2017. aastal avaramasse ruumi, mis on küll kaunis ja mugav, kuid täielikuks toimimiseks võiks seal olla veel lisaks põrandapatju, mugavamaid toole ja kokkupandavat mööblit, suuri toalilli jms. Juugakoja tegevuste kommunikeerimiseks ja võimalustest teada andmiseks kuluks ära reklaame, teavitusmaterjale ja videoid, mida jõudumööda praegugi tellime ja teeme, lisarahastusega aga jõudsamalt valmis saaks.

Reet õpib hetkel MER-i ehk lihaste ja sidekoe massaaži terapeudiks. lisaks soovib ta teha ära täiskasvanukoolitaja kutseeksami. Meeles mõlguvad mitmed muud õpingud ja üksteist täiendavad väljaõpped. Teie toetusega saaks ta mõneks ajaks õpingutele ja ettevalmistustele pühenduda.

Kui soovite lihtsalt jagada oma küllust, võite teha ülekande endale sobivas summas ja kirjutada selgituseks “Päikest” või midagi muud helget. Kui aga teil on kindel soov toetada nt põrandapatjade tellimist, hingamisteraapia läbiviimist, MER-massaaži koolitusel osalemist, täiskasvanukoolitaja kutseeksamiks valmistumist, mõne vähekindlustatud inimese hingamistel/koolitustel osalemist vms, võite saata meile e-kirja täpsemate juhistega. Saada kiri: reet@juugakoda.ee

Panga rekvisiidid :

Saaja: Reet Karro

Konto:     Swedbank EE432200001102406747

Seletus: “Päikest!”

Kui lisate külluse jagamisel pangaülekande selgitusse ka oma meiliaadressi,  saate ülevaate sellest, milleks Teie raha on kasutatud.

Täname Teid jagatud külluse eest, tulgu see Teile tuhandekordselt tagasi!

Share Button