KÜLLUS

KüllusekarpKÜMNIS JA KÜLLUSE JAGAMINE: miski ei pane küllust kasvama nii hästi, kui oma külluse rõõmus jagamine. Kui soovite aeg-ajalt jagada oma küllust, kas siis tänuks enesearengu ja lahenenud probleemide eest, või koguni niisama, heast tahtmisest, kümnisena, siis meil kulub raha nii vajalike teraapiakaupade ostmiseks kui ka Reeda koolituste ja reiside eest maksmiseks.  Sisuliselt on tegemist sotsiaalse ettevõttega, kus paljud hüved on tasuta, näiteks perioodilised uudiskirjad, mida tellib üle 300 inimese. Kuna uudiskirjade tegemiseks ei ole palgal toimetust, teeb Reet seda muu töö ajast ja missioonitundest. Seetõttu võtab ta kõik annetused ja kingitused rõõmuga vastu kui kingitused universumilt.

Kolisime 2017. aastal avaramasse ruumi, mis vajab täielikuks toimimiseks lisa teraapiavarustust (nt põrandapatju, mugavamaid toole, tahvlit ja esitlustehnikat).

Reet tahab lõpetada augusti alguses Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise terapeutide koolituse, millel osalemiseks toetus väga ära kuluks.

Kui soovite lihtsalt jagada oma küllust, võite teha ülekande endale sobivas summas ja kirjutada selgituseks “Päikest” või midagi muud helget. Kui aga teil on kindel soov toetada nt esikumööbli tellimist, hingamisteraapia läbiviimist, biodünaamilise hingamise koolitusel osalemist, mõne vähekindlustatud inimese hingamistel/koolitustel osalemist vms, võite saata meile e-kirja täpsemate juhistega. Saada kiri: reet@juugakoda.ee

Panga rekvisiidid :

Saaja: Reet Karro

Konto:     Swedbank EE432200001102406747

Seletus: “Päikest!”

Kui lisate külluse jagamisel pangaülekande selgitusse ka oma meiliaadressi,  saate ülevaate sellest, milleks Teie raha on kasutatud.

NB! Osaühingule konkreetsete kursuste ja teraapiate eest tasumiseks palume küsida arve või viitenumber, OÜ kontole niisama, ilma viitenumbrita, maksta ei saagi.

Täname Teid jagatud külluse eest, tulgu see Teile tuhandekordselt tagasi!

 

Eripakkumine kuni 2. augustini:

3. augustil algab maailmatasemel hingamiskoolitaja Dan Brulé 3-päevane baaskoolitus. Ta õpetab lisaks sügavale transformatsioonihingamisele ka igapäeva elu olukordade tarvis hingamist – kuidas lõdvestuda paanikas, kuidas vabaneda väsimusest, erinevatest haigustest, hirmust esinemise eest, kuidas tõsta sooritustaset, kuidas hingata negatiivses keskonnas, kuidas hingata võitlussituatsioonis, kuidas valmistuda tähtsaks etteasteks, kuidas viia end ekstaatilisse seisundisse jm. Osalejal on võimalik üles leida ja teadvustada piiravad hingamismustrid ning asendada need uute, optimaalset potensiaali loovate mustritega. Loe siit.

Sarnane kursus maksis Hollywoodis 1500 USD, meil aga vaid 449 EUR €.

Kursuse korraldaja on teinud varemosalenud Nisarga õpilastele (sh Reedale) ahvatleva pakkumise: kui meie soovitusel tuleks Dan Brulé baaskursusele kaks uut ja täis tasu maksvat osalejat, pääseksime me ise edasijõudnute kursusele sümboolse tasuga.

Kas soovid teha Reedale suure-suure kingituse? Otsusta minna Dan Brulé põhikursusele, täida registreerimisvorm https://goo.gl/forms/PZIq75izmzH2oHVr2
kirjuta enda nime järele sulgudes minu kui soovitaja nimi ja kui oled osavõtutasu tasunud, teata mulle! Või kui valid registreeruda, kirjutades otse Heiki Tomsonile aadressil pranayama.tallinn@gmail.com,
maini talle, et tuled minu soovitusel. Ja pärast osavõtutasu tasumist kirjuta samuti mulle.

Ole Sa tuhandest tänatud!

 

Share Button