Lühiloeng nii praegustele kui tulevastele lapsevanematele “Tervete tšakrate kujundamine lastel”

Räägime kokkuvõtlikult tšakratest, nende tööpõhimõtetest ja koosmõjust, põhjalikumalt aga laste tšakrate kujundamise võtetest alates looteeast (1. tšakra) kuni noore täiskasvanu eani (7. tšakra). Loengu eel ja pausi ajal tegeleme kogu keha, eriti aga juurtšakraga, mille kinniolek teadlikkusel läbi tulla ei võimalda. Masseerime ja liigutame end.

Loengu ettevalmistaja, pidaja ja harjutuste juhendaja on kvalifitseeritud ja suurte kogemustega hingamisterapeut Reet Karro, kes tugineb filosoofiadoktor ja psühholoogiamagister Anodea Judithi ning Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise meetodi looja ja pideva edasiarendaja Giten Tonkovi materjalidele.

Reedal endal on viis last, kõrgem pedagoogiline haridus ja töökogemus õpetajana koolides. Samas on ta kasutanud suurema osa oma teadlikust elust ärevuse ja raskete olukordadega toimetuleku strateegiana oma kehast põgenemist töösse, õpingutesse, vaimsetesse otsingutesse ja kogemustesse, mis ei lubanud luua piisavat struktuuri ei õpilaste ega oma laste jaoks. Tänasele teadlikkuse tasemele on ta jõudnud alles hiljuti tänu oma viimaste terapeudiõpingute käigus läbi tehtud keha töötlemisele ja selle 100 % asustamisele, selle tulemusel toimunud teadvuse  avanemisele ja ka nn “pildi kokkusaamisele” ka selles õpitoas kasutatava õppekirjanduse ja koolitustelt saadud info põhjal.

Kõike seda jagab ta hea meelega edasi ja panustab kõikjal, kus see võimalik on ühiskonna arengusse ja inimeste teadlikkuse tõusu.

Loeng on mõeldud praegustele ja tulevastele vanematele ja vanavanematele. Lastele endile see mõeldud ei ole.

Tulla võivad ka lastekasvatusest huvitatud skeptikud, sest koolituse aluseks olevate Anodea Judithi materjalide lähenemisnurk on sügavalt inimlik ja kooskõlas tänapäeva psühholoogiateadusega.

Koht: Juugakoda, Saekoja 36a-310.

Aeg: K, 13.12.2018 kell 16.30-17.30.

Tasu: 3 € (kahekesi kokku 5 €).

Neile, kes jäävad kell 18.15 algavale samateemalisele õpitoale sügava ühendatud hingamisega, maksab loeng 2 €. Kahekesi õpitoale jääjatele on kogukulu 20 €, ehk loeng tasuta.

Maksta saab eelnevalt pangakontole: OÜ Juugakoda, a/a EE752200221066957510 Swedbangas, viitenumber 2018016, seletus: “loeng 13.12” või sularahas kohapeal.

Soovitav on kanda kihilist liikumist võimaldavat riietust ja sooje sokke. Ning võtta kaasa märkmete tegemiseks vajalik ja veepudel.

Registreerumine: https://goo.gl/forms/RiuTZ04ZvUE8Ieaq1

Reet Karro     reet@juugakoda.ee     tel 56 49 27 69