Hingetähte ja Täheväravat aktiveeriva hingamise töötuba

Stellar GatewayInimese pealae kõrgema tipu kohal asuvad paljude esoteeriliste õpetuste järgi kõrgemad kroontšakrad – Tähevärava tšakra ca 30 cm kõrgusel pealaest ja Hingetähe tšakra ca 15 cm kõrgusel pealaest. 

Atlantise kuldajal oli Tähevärava tšakra kõikidel inimestel avatud, võimaldades neil olla ühenduses Allikaga. See ühendus kadus, kui ego end ilmutama hakkas. Tähevärav ei saa kunagi kuuluda millegi konkreetse juurde, sest on ise kõik asjad ja nähtused üheaegselt.

Just selle tšakra aktiveerimisel saavad kõrgvaimsed inimesed kogeda üliteadvust. Kuni käesoleva ajani on suutnud vaid väga vähesed – üksnes need, kes on elanud pühade paikade eraldatuses ja pühendanud oma elu vaimule – Tähevärava tšakrat aktiveerida. Kuid kuna nüüd üha kõrgemaid energiaid Maale valatakse ja inimesed ärkavad väga kiiresti oma vaimsele potentsiaalile, saavutab ka üha rohkem inimesi selle ühenduse. Ainult siis, kui see tšakra on aktiveeritud, suudavad inimesed kogeda üksolemist Allikaga. Et see toimuda saaks, peavad nii meie meel kui süda olema võimelised lahti ütlema kõigest isiksuse ja egoga seotust ning meil tuleb saada üheks oma hingega.

Teadmine üksolemisest on meile sünniga kaasa antud. Mõnikord on inimesed püüdnud täheväravani jõuda hallutsinogeensete narkootikumide abil, kuid sellised katsed kõrvetavad aju ja võivad peatada kogu edasise vaimse arengu selleks kehastuseks. Mõned inimesed on aga püüdnud alateadlikult ühendust luua, ilma et oleksid olnud selleks vaimselt, emotsionaalselt, mentaalselt või füüsiliselt valmis, ja vigastanud oma närvikanaleid, mis on viinud selliste haigusteni nagu skisofreenia ja maniakaalne depressioon.

Kuid nüüd on käes aeg, mil inimesed, kes on vaimselt seda väärt ning sealjuures mõistlikult maandatud, oma ülestõusmise teekonnal edasi liiguksid. Siis avaneb tähevärava tšakra ning see võimaldab meil tagasi tuua kuldajastu puhtuse ja uskumatu vaimse armu. See aeg ON käes. (Valgusesaar

Transtsendentaalne Tähevärava tšakra on jumaliku olemuse keskus. See on valgusportaal, mis ühendab hinge jumaliku Allikaga, igaühe valgusolenditega, portaal teistesse maailmadesse. Selle värv on kuldne. Vaimne õpptund on eelnevate elude õppetundide integreerimine.

Ühenduslüliks Tähevärava ja kroontšakra vahel on Hingetähe tšakra. Praegusel ajal on selle tšakra ülesandeks vahendada Tähevärava puhast energiat ning tuua see vaimselt pühendunud inimeste hingetasandile.

Transtsendentaalne Hingetähe tšakra on Jumaliku Valguse filtreerimiskeskus ja hingeenergia karikas.  See hõlbustab ligipääsu Akaši kroonikatele. Eesmärk on spirituaalne valgustumine ja mitmemõõtmelisuse kogemine. Selle energia on jumalik, element on hing, värvid on valge, hõbedane ja magenta. Täheväravat aitab aktiveerida meditatsioon ja kavatsus.

Hingetähel on ainulaadne võime talletada valgust, ent selle tšakra äratamise juures on ülimalt tähtis, et ka Maatähe tšakra aktiveeritud oleks. Nad mõlemad on ühe terviku kaks poolt ning peavad toimima tasakaalus.

Kristallidest aitab Täheväravat aktiveerida kaltsiit ning Hingetähte seleniit. Kaltsiit on tugev energiavõimendaja ja –puhastaja nii ruumis, kui kehas; aktiivne kristall, mis kiirendab arengut ja kasvu. Yellow calciteKaltsiit on erakordne võimendaja ja puhastaja. Üksnes kaltsiidi olemasolu ruumis puhastab keskkonna negatiivsetest energiatest ja tõstab ümbritsevate sagedust.

SeleniteSeleniit on väga kõrgete vibratsioonidega kaitsekivi. Sobib ka koos hematiidiga energeetiliseks kaitseks. Seleniidi peened energiad annavad ühenduse inglite energiaga. 

Seleniidi kõrged vibratsioonid esindavad uue Veevalaja ajastu energiaid ning seleniit on Maale kehastunud just selleks, et aidata inimkonna energiaid kõrgematele sagedustele transformeerida ning valmistada meid ette suuremaks teadvusenihkeks, mis mõjutab ka meie füüsilist reaalsust ning eksitentsi füüsilisel tasandil. Selleks on meil vaja pidevalt oma sisemiste energiatega tööd teha, seda pidevalt tõstes. Ise kõrgemat vibratsiooni omades aitame kaasa kogu inimkonna heaolule.

(Kristallikeskus/Universus.ee) 

1. detsembri hingamisõhtul me räägime kuldsest värvist, ümbritseme end sellega, kujustame seda. Tutvume Tähevärava ja Hingetähe tšakratega, nende lahtioleku, blokeerituse ja liigaktiivsuse tunnustega. Vaatleme tervendavaid poolvääriskive seleniit ja kaltsiit ning nende omadusi.  Hingamise ajal kujustame valget ja kuldset värvi ning kaltsiite ja seleniite, uurime oma kõrgemaid kroontšakraid, ühendatust ja valgustatust. Õhtu tulemusena peaks osaleja tundma end paremini juhendatuna, nägema suuremat pilti ning oskama kasutada kõrgemaid kroontšakraid toetavaid võtteid, sh enese ümbritsemist kuldse värviga, olles teadlik selle värvi omadustest.

Osalejail palutakse riietuda võimaluse korral kuldsetessse või valgetesse riietesse, kasutada seda värvi ehteid või detaile ning võtta kaasa oma kollektsioonis olevaid kaltsiite või seleniite (poolvääriskive).

Hingamisõhtu toimub Tartu kesklinnas, Vanemuise tänavas. Täpne aadress teatatakse registreerumisel.

Palume kaasa võtta jooga- või matkamatt, magamiskott või tekk, villased sokid ja pudel joogivett.

Õhtu kestab 2 tundi 15 min, kell 19.00-21.15

Hind: 14 €

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume teatada tulekusoovist:

Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69 või registreeruda siin: www.goo.gl/forms/aJRaIJRsLks9Yw5F3

Tänu kujutiste eest: Daniel B. Goleman ja Gemily Gemstones.