Vähima Pingutuse Seaduse õpituba vabastava hingamisega

linux fractals 1680x1050 wallpaper_www.miscellaneoushi.com_18“Looduse arukus toimub vähima pingutusega. See on harmoonia ja armastuse printsiip. Loodus toimib muretult. Rohi kasvab muretult. Linnud laulavad muretult. Inimene teostab oma unistusi muretult. Tee vähem ja saavuta rohkem. Lõpuks sa ei tee midagi ja sa saavutad kõik. On vaid nõrk idee ja see avaldub pingutuseta.

Seadus rakendub vaid siis, kui Su tegusid põhjustab armastus. Energiat võtab võimu ja kontrolli säilitamine teiste inimeste üle, heakskiidu otsimine, ego vajaduste teenimine. Kui su tegusid põhjustab armastus, siis su energia mitmekordistub ja koguneb.

/Väljavõtteliselt Deepak Chopra raamatust “Edu seitse vaimset seadust”/

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, sünnib rõõm. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Õpituba on pühendatud Deepak Chopra raamatus “Edu seitse vaimset seadust” käsitletud Vähima Pingutuse Seadusele, mille kohaselt võiksime teha vähem ja saavutada rohkem, lähtudes armastusest. Mitte “Tee tööd, siis tuleb ka armastus”, vaid “Püsi armastuses ja töö teeb ennast ise” 🙂

Tutvume, teeme seaduse selgeks teoreetiliselt, õpime seda tundma aktiivmeetodil ja lõpuks hingame vabastavalt, viies uued tõed oma alateadvusesse. Pärast hingamist jagame kogetut ja teeme lõpetuseks väeringi.

Õpituba toimub Hingamisstuudios.

Juhendab ja hingamist toetab Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro.

Aeg: 02.12 kell 18.15-20.30.

Kaasa võtta: magamiskott/tekk pealevõtmiseks ja pudel vett ning soovi korral villased sokid jalga ja midagi pehmet pea alla.

Hind: 14 €, kui see jääb ainsaks osalemiskorraks. Mida rohkematel kordadel osaletakse, seda vähem maksab üksikkord. 

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume oma tulekust teada anda:
Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69.

Kujutis: Linux.