Tahte ja Soovi Seaduse õpituba vabastava hingamisega

linux fractals 1680x1050 wallpaper_www.miscellaneoushi.com_18Universum on vaid mu laiendatud keha. Saan teadlikult muuta oma energiataset ja endas peituva informatsiooni sisu ja panna seeläbi asju avalduma oma laienenud kehas. Teadlikku muutust saan teha oma tahte ja tähelepanuga. Tähelepanu annab energiat ja tahe muundab. Kõik see, millele tähelepanu pööran, tugevneb. Millelt tähelepanu eemaldan, see närtsib ja kuhtub. Tahe seevastu organiseerib oma enda täitumise.

Tahte suunamine tähelepanu objektile kutsub esile hulga aegruumi sündmusi, tekitamaks soovitud tulemust, eeldusel, et tahtja peab kinni teistest elu vaimsetest seadustest.

/Väljavõtteliselt Deepak Chopra raamatust “Edu seitse vaimset seadust”/

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, sünnib rõõm. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Õpituba on pühendatud Deepak Chopra raamatus “Edu seitse vaimset seadust” käsitletud Tahte ja Soovi Seadusele, mille kohaselt saame luua teadlikke muutusi ja ka manifesteerida oma tahte ja tähelepanuga, tuues tühjusesse oma soovid, andes neile energiat ja need seejärel vabaks lastes.

Tutvume, teeme seaduse selgeks teoreetiliselt, õpime seda tundma aktiivmeetodil ja lõpuks hingame vabastavalt, viies uued tõed oma alateadvusesse. Pärast hingamist jagame kogetut ja teeme lõpetuseks väeringi.

Õpituba toimub Hingamisstuudios.

Juhendab ja hingamist toetab Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro.

Aeg: 09.12 kell 18.15-20.30.

Kaasa võtta: magamiskott/tekk pealevõtmiseks ja pudel vett ning soovi korral villased sokid jalga ja midagi pehmet pea alla.

Hind: 14 €, kui see jääb ainsaks osalemiskorraks. Mida rohkematel kordadel osaletakse, seda vähem maksab üksikkord. 

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume oma tulekust teada anda:
Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69.

Kujutis: Linux.