Algallika protsessi ja hingamistöö kursus “Valik olla õnnelik”: avakord “Keha”

ID-100216858Binnie A. Dansby  loodud Algallika Protsess ja Hingamistöö keskendub sünni ajal ja varases lapsepõlves tehtud otsuste teadvustamisele ja nende tervendamisele, asendades võimalikud negatiivsed mõttemustrid elujaatavatega. Suur rõhk on avaval, ühendatud, teadlikul ja väestaval hingamisel, ms avab ligipääsu alateadvuse, kehas toimuva ja emotsioonide juurde, muudab tundlikuks ja tähelepanelikuks enda ja teiste vastu.

8 kohtumise jooksul õpime tundma end kaitstuna, toetatuna, armastatuna ja ühendatuna ning leidma oma probleemidele ise kõige sobivamaid lahendusi.

Avakorral saame teada, kuidas suhtume oma kehasse praegu ja kuidas anda jõudu keha jaatavale tajule, kasvatades eneseusaldust ja rahulolu.

Alustame teema tutvustusega, jätkame Algallika protsessi küsimustiku, juhendatud selgustloova meditatsiooni ja hingamispraktikaga ning lõpetame kogemuste jagamisega.
Saame ka koduse ülesande.

Grupp käib koos kaheksa korda ja sinna mahub kaheksa osalejat. Gruppi juhendab kogenud ALGALLIKA Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro.

Üksikkord maksab 13 €, pool kursust (4 korda) 48 € ja kogu kursus (8 korda) 95 €.

Kui võimalik, võtta kaasa magamiskott/tekk, joogipudel ja vahendid märkmete tegemiseks.

Registreerimine ja lisainfo: reet@hingamisstuudio.ee ja tel 56 49 27 69.

Täname kursuse idee autoreid ja sarnase kursuse korraldajaid Tallinnas, Sölve Maibergi (imetegija@gmail.com) ja Janika Sirvit (janikas@neoon.com).

Kujutise eest täname: vectorolie / FreeDigitalPhotos.net.