Vabastava hingamise õhtu “Meid ümbritseva nähtamatu energia mõistmine ja suunamine.” Jaani kirikus

ID-10032522Vabastav hingamine on teraapiline hingamistehnika, mille eesmärk on leevendada sünnitrauma ning saada tänu võimsamale eluenergia liikumisele kehas parem kontakt endas toimuvaga ja kõigega, mis elab ja hingab.

Eriti tõhus on hingata kord nädalas 10 korda järjest. Meil ongi käimas 10 õhtu sari. 10 kohtumisega õpime tunnetama eri energiaid, jääma püsima keskmesse ja säilitama tasakaalu, suurendades positiivseid vibratsioone enda ümber. Parandame suhteid, endassesuhtumist ning võimet armastada ja olla armastatud. Liigume armastuse, rahu ja keskmesoleku sagedusse. Abiks on vabastav hingamine ja Sanaya Romani raamat “Ärkvelolekust tulenev vägi.”

Hingamissarja “Ärkveloleku vägi” teise õhtu teema on “Meid ümbritseva nähtamatu energia mõistmine ja suunamine.”

Energia on kõikjal meie ümber. Seda on võimalik õppida tajuma. Mida teadlikumaks saame teiste inimeste energiast, seda rohkem saame oma teekonnal teadlikuks ka meid suunavast sisemisest juhtimisest. Energia tajumiseks vajame tähelepanuvõimet, oskust teisi inimesi hinnanguvabalt jälgida, usku iseendase ja julgust vastuvõetud informatsiooni usaldada. Kui esitame küsimusi eesootava kohta, avame end endasse hoovavatele muljetele, kogetud tundmustele ja peas vilksatavatele mõttekildudele ning suudame need hinnanguvabalt vastu võtta, märkame, kuidas meie küsimused saavad vastused ja kui rohkelt infot meile tegelikult antakse. Seejuures peaksime olema heatahtlikud ja kaastundlikud, hoides südant kogu aeg avatuna, sest meie võime energiat tajuda sõltub sellest, kuivõrd on meie süda avatud ja armastav. Isegi raskes olukorras võiks meie esimene abivahend olla mitte kaitsesse tõmbumine, vaid vastupidi – armastuse väljasaatmine. Armastus tervendab ja kaitseb meid.

Sisemise harmoonia saavutamisel toetab meid sakraalarhitektuur ja Jaani kiriku aura. Selles iidses väepaigas, pühakohas on saadud unustamatuid hingamiskogemusi.

Juhendavad Reet Karro ja Ene Kõvatomas, Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudid. Reet, vabakutseline tõlkija, pakub hingamisteraapia, reiki ja massaaži seansse oma Hingamisstuudios ja korraldab reikikursusi. Ene, emakeeleõpetaja, hingamiskabinet asub Suure-Jaanis.

Kaasa võtta joogamatt keha alla, magamiskott/tekk pealevõtmiseks, veepudel suu kuivamise puhuks ning soovi korral padjake.

Veel ei ole hilja liituda kogu sarjaga. Kogu sarja põhjalik tutvustus koos kuupäevadega: https://hingamisstuudio.ee/2013/08/arkveloleku-vagi/

Hind: ühe korra eest 12, kolme korra kaardi eest 35 ja viie korra kaardi eest 58 eurot.

Maksta saab ettemaksuna: Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro       reet@hingamisstuudio.ee        tel 56 49 27 69

Kujutis: Sura Nualpradid, FreeDigitalPhotos.net

Share Button