Vabastava hingamise koolitus “Avan oma kurgutšakra küllusele ja armastusele”

Vabastav hingamine 5. veebruaril kell 18.15-20.30.Tegeleme oma kurgutšakra ehk suhtlemiskeskuse avamisega. Suhtlemiskeskus hõlmab kõri, suud, kõrvu ja silmi ning valitseb meie suhtlemist. Selle abil väljendame ausalt oma tundeid ning veendumusi. Kui kardame oma tõde välja öelda või soovime teistele meele järele olla, kurgutšakra tavaliselt blokeerub. Võime saada kurguvalu, kilpnäärme- või kaelavaevused. Blokeeringutest tasub vabaneda. Selleks teeme hingamissessiooni alguses läbi kurgutšakrat puhastava meditatsiooni.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, mis leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali. Loe edasi.

Hingamisstuudio vabastava hingamise õhtute sarja “Avanen küllusele ja armastusele” eesmärk on südame avamine kõigele heale, kõigile õnnistustele, mida Universumil meile pakkuda on. See tähendab ka valmisolekut ise õnnistusi jagada, sest andmine ja saamine on ju üks. See tähendab ka vabanemist energiablokeeringutest ja kõigest, mis meid enam ei teeni, sest just seiskunud energia ja minevikutaak ei lase meil heale avaneda. See hõlmab ka kõigi energiakeskuste läbitöötamist ja puhastamist, et nad saaksid töötada täisvõimsusel. Loe sarja tutvustust ja teemasid.

5. veebruari hingamisõhtu teema on “Avan oma kurgutšakra küllusele ja armastusele.”

Kurgutšakra valitseb meie loovuse väljendamist ning ausat, takistusteta eneseväljendust. Selle blokeeringud põhjustavad hääle kähedust, kriipivust, nõrkust või ebaloomulikku kõla ning liigset mõjutatavust, ebasiirast eneseväljendust, arglikkust, ülitagasihoidlikkust, esinemiskartust ja võimetust lõdvestuda armastuses. Ega ka kurgutšakra üliaktiivsus hea ei ole – selle ilmingud on liigjutukus, liiga vali hääl, halb kuulamisoskus, ülikriitilisus või liigne domineerimisvajadus. Saame uues energias kurgutšakra head tööd toetada vastava taotluse ja teadliku hingamisega.

Hingamisõhtul me tutvustame end, kuulame miniloengut  ning räägime teemast Täispika hingamissessiooni alguses teeme läbi päevakohase meditatsiooni. Hingame Algallika meetodil, Algallika afirmatsioonide ja tervendavate puudutuste saatel. Järgnevas jagamisringis vahetame teelauas muljeid kogetud hingamiselamustest ja lõpetame väeringis.

*****

Kaasa võtta magamiskott/tekk pealevõtmiseks ning soovi korral midagi pehmet pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Hind: antud õhtu 13 (12), 5 korra kaardiga iga õhtu 12 (11). Sulgudes on püsikliendi hind.

Registreerimine ja info (samal päeval ainult telefoni ja SMSi teel):

Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 49 27 69