Vabastava hingamise õhtu “Väljendan oma tõde, olles ühenduses jumaliku tarkusega ja üksolemises kõiksusega (kolme ülemise tšakra läbihingamine)” Hingamisstuudios 12. novembril 2012

Vabastav hingamine 12. novembril kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisüritus, üheksas õhtu sarjast “Algallika juurde”. Alustame jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, millega on kerge tõsta oma energiataset ning vabastada kogunenud emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid. Vabastav hingamine pakub ka ühekordsel praktiseerimisel lõõgastust ja loob füüsilise ja hingelise rahulolu. Vabastav hingamine leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali.

Algallika Protsess ja Hingamistöö on süsteem, mis aitab tervendada eluvähendavaid otsuseid, mis me tegime oma üsasoleku ja sünni ajal ja järgselt ning mis on meie konfliktide aluseks. See süsteem on loodud Binnie A. Dansby poolt tema 30-aastase töö tulemusena hingamistreenerina, sünnitajate ettevalmistajana ja sünnitoetajana. Algallika Protsess ja Hingamistöö aitab liikuda ohvriseisundist loojaseisundisse ning propageerib ohutuid ja õrnu hingamispraktikaid.

„Algallika juurde” on Hingamisstuudio tervikliku programmiga 10 hingamisõhtu sari, mille märksõnadeks on armastus, andestamine, sünd; Sisemise Lapse ja kõigi tšakrate tervendamine.

12. novembri hingamisõhtu teema on „Väljendan oma tõde, olles ühenduses jumaliku tarkusega ja üksolemises kõiksusega (kolme ülemise tšakra läbihingamine)”.

Kolm ülemist tšakrat on energiakeskused, mis on seotud meie kõrgemate mentaalsete ja spirituaalsete püüdluste ja võimetega. Neis voolab kergem ja kõrgema sagedusega energia kui alumistes tšakrates. Füüsilse keha tasandil on nendega seotud kolm sisenõristusnääret – kilpnääre, ajuripats ja käbinääre.

Kurgutšakrast antakse füüsiline vorm sisemistele tõugetele, ideedele ja emotsioonidele läbi rääkimise, nutmise, naermise, laulmise, karjumise jne. Siin väljendatakse sisemist elu läbi suhtlemise kasutades häält ja keelt. See keskus võimaldab meil muuta oma sisemine elu teistele nähtavaks kasutades füüsilisi märke: sõnu, hääli ja kontseptsioone. See on keskus, mis võimaldab meil suunata oma energia väljapoole füüsilisele tasandile. See on ka loovuse keskus. Kurgutšakra võrv on helesinine, mantra Hum ja element eeter. Kurgutšakra häirest annab märku kangekaelsus, kontrollivus, hinnangulisus, haavav kõnepruuk, aga ka eneseusu puudumine, võimetus end loovalt väljendada, vaikne laps. Kurgutšakra lausung on „Ma väljendan end.” Väljund on aus, tagasihoidmatu eneseväljendus. Kurgutšakra energeetiline paariline on päikesepõimik.

Kuues tšakra e Kolmas Silm asub pea keskpunktis ja võtab vastu ekstrasensoorseid intuitiivseid sõnumeid ning ületab füüsilise elu piire (viit füüsilist meelt). See on selgeltnägemise jt ülemeeleliste võimete asukoht. Läbi selle keskuse tunnetame kellegi teise energiat, emotsioone, valu ja rõõmu kui enese omasid, ületades ego piire. Kolmanda Silma värv on indigosinine, mantra AUM ja element kuues meel. Kolmanda Silma häirest annab märku üleliiane intellektuaalsus ja analüütilisus, aga ka mõttesegadus, segasus. Kolmanda Silma lausung on „Ma mõistan.” Väljund on lõpmatu arukus, täielik arusaamine, kõrgem tarkus. Kolmanda Silma energeetiline paariline on sakraaltšakra.

Kroontšakra asub pealael. Selles tšakras tõuseme kõrgemale mees- ja naisaspekti duaalsusest. Kroontšakra on huvitav kombinatsioon mõlemast energiast. Kui see tšakra on tasakaalus, on teadvus samaaegselt vastuvõtlikus ja väljapoole suunatud seisundis. Seal on ka üles, teiste dimensioonide poole suunatus, eesmärgiga leida spirituaalseid tähendusi ja tuge või liikuda Enda sügavamate kihtideni. Ja samal ajal on seal vaikne ja rahulik vastuvõtlikkus, teadmine, et iga küsimus leiab vastuse kui on õige aeg. See on teadvus, mis on samaaegselt äärmiselt fokusseeritud ja vastuvõtlik. Selles teadvuse seisundis oleme väga lähedal sellele, mis on aluseks nii nais- kui meesenergiale, Vaimu või Jumala energiale. Kroontšakra värv on lilla. Kroontšakra häire on usufanaatikul, kultuse juhil, türannil ja egomaniakil, aga selle häirest annab märrku ka inspiratsiooni puudumine. Kroontšakra lausung on „Ma olen see, kes ma olen, siin ja praegu. Ma olen kõigega üks” Kroontšakra energeetiline paariline on juurtšakra.

Kui südametšakra on avatud, on kerge avada ka kolme ülemist tšakrat. Inimene, kes on tervendanud kolm alumist tšakrat, avanud südame ja keskendub kolmele ülemisele tšakrale, vibreerib kõrgemal sagedusel kui alumistesse tšakratesse kinni jäänu.

Hingamisõhtul räägime kolmest ülemisest tšakrast eraldi ja koos. Hingamist sissejuhatavas meditatsioonis näeme kolme ülemist tšakrat tegutsemas täisvõimsusel ja anname neile energiat hingates. Ülejäänud hingamisaja hingame Algallika Afirmatsioonide saatel. Oodatud on nii algajad kui kogenud hingajad.

*****

Kaasa võtta pleed/tekk pealevõtmiseks ning soovi korral midagi pehmet pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Maksab 13 eurot (püsiklientidele 12 eurot). 5 korra kaardiga soodushind. Vt kogu sarja infot. Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro            reet@hingamisstuudio.ee          tel 56 49 27 69