Vabastava hingamise õhtu “Minu ema ja isa – mu täiuslikud vanemad” Hingamisstuudios 11. oktoobril 2012

Vabastav hingamine 11. oktoobril kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisüritus, viies õhtu sarjast “Algallika juurde”. Alustame jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, millega on kerge tõsta oma energiataset ning vabastada kogunenud emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid. Vabastav hingamine pakub ka ühekordsel praktiseerimisel lõõgastust ja loob füüsilise ja hingelise rahulolu. Vabastav hingamine leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali.

Algallika Protsess ja Hingamistöö on süsteem, mis aitab tervendada eluvähendavaid otsuseid, mis me tegime oma üsasoleku ja sünni ajal ja järgselt ning mis on meie konfliktide aluseks. See süsteem on loodud Binnie A. Dansby poolt tema 30-aastase töö tulemusena hingamistreenerina, sünnitajate ettevalmistajana ja sünnitoetajana. Algallika Protsess ja Hingamistöö aitab liikuda ohvriseisundist loojaseisundisse ning propageerib ohutuid ja õrnu hingamispraktikaid.

„Algallika juurde” on Hingamisstuudio tervikliku programmiga 10 hingamisõhtu sari, mille märksõnadeks on armastus, andestamine, sünd; Sisemise Lapse ja kõigi tšakrate tervendamine.

11. oktoobri hingamisõhtu teema on „Minu ema ja isa – mu täiuslikud vanemad”.

Algallika õpetuses mõjutab vanemate teema igaühe elu sünnist surmani, ka siis kui neid enam elavate kirjas ei ole. Olenemata sellest, millistena me oma vanemaid lapsepõlves tajusime ja kuidas nad meiega käitusid, olid nad meie jaoks tegelikult kõige täiuslikumad vanemad, tänu kellele oleme praegu just need, kes oleme. Ilma nendeta ei oleks meid olemaski, ilma nende just sellise käitumiseta ei oleks me saanud neid õppetunde, mis me tänaseks oleme ära õppinud.

Ema, kes lapsepõlves oli kõige tähtsam inimene meie elus, on tänaseks muutunud meie naisaspektiks – tingimusteta armastav, toetav, viljakas, külluslik, heas kontaktis oma loovuse, inspiratsiooni ja intuitsiooniga. Harmooniline suhe emaga aitab meil ennastki tingimusteta armastada.

Isa on aga Algallika õpetuses turvalisuse looja ja piiride seadja, vaimne teejuht ja suunanäitaja. Tänaseks on temast saanud meie eeltoodud omadustega meesaspekt. Isa mõistmine ja vastuvõtmine sellisena nagu ta on/oli aitab leida tasakaalu iseendas.

Isa teema tervendamine puudutab ka mehi ja laieneb suhetele kogu meessooga.

11. oktoobri hingamisõhtul vestleme oma vanemate ebatäiuslikkusest ja täiuslikkusest, süvitsiminekuks on edasiarendus Binnie A. Dansby „Andestamise meditatsioonist”, hingamist saadavad toetavad Algallika afirmatsioonid ja tervendavad puudutused.

Oodatud on nii algajad kui kogenud hingajad.

*****

Kaasa võtta pleed/tekk pealevõtmiseks ning soovi korral midagi pehmet pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Maksab 13 eurot (püsiklientidele 12 eurot). 5 korra kaardiga soodushind. Vt kogu sarja infot. Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro            reet@hingamisstuudio.ee          tel 56 49 27 69