Eutierria õpituba “Meeled valla, et saada eluslooduse ja metsaga ühele lainele” (sügava ühendatud hingamisega)

Räägime eluslooduse ja metsa tähendusest enda elus ja õpime hingamistehnikat. Masseerime, koputleme, liigutame ja tantsitame oma keha, vabastades blokeeringuid, mis meelte avatud olekut takistada võivad. Teeme läbi täispika muusikalise hingamisseansi lõpulõdvestusega, mille jooksul sulame loodusega täielikult üheks ja ühendame väed Eesti loodusele tervendava energia saatmiseks. Ning jagame kogetut ja uusi mõtteid teetassi juures.

Töötoa stsenaariumi autor, läbiviija ja hingamistoetaja on kvalifitseeritud ja suurte kogemustega hingamisterapeut Reet Karro, kes tugineb filosoofiadoktor Anodea Judithi ning Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise meetodi looja ja pideva edasiarendaja Giten Tonkovi materjalidele.

Reet ise on pärit Mulgimaalt, Karksi-Nuia lähedasest vanast talust, mida ümbritsesid metsad ja heinamaad. Ta on olnud kogu elu loodusearmastaja, kuid erilise läheduse saavutanud viimasel ajal tänu oma meelte ja teadvuse  avanemisele ja keha vastuvõtlikkusele.

Koht: Juugakoda, Saekoja 36a-310.

Aeg: K, 16.01.2019 kell 18.15-20.45.

Tasu: 13 € (õppuritele, pensionäridele ja töötutele 10 €).

Maksta saab eelnevalt pangakontole: OÜ Juugakoda, a/a EE752200221066957510 Swedbangas, viitenumber 2019015, seletus: “õpituba 16.01” või sularahas kohapeal.

Koha peal on olemas matkamatid ja pealevõetavad pleedid. Soovi korral võib kaasa võtta isikliku varustuse, nt naturaalsest materjalist katte selja alla, kunstmaterjalist mati peale, pehme peaaluse (nt salli), villased sokid ja veepudeli.

Info ja registreerumine:

Reet Karro     reet@juugakoda.ee     tel 56 49 27 69