Vabastava hingamise õhtu “Hingan rõõmsaks Sisemise Lapse” 23. detsembril 2014 Hingamisstuudios

Vabastav hingamine on teraapiline hingamistehnika, mille eesmärk on leevendada sünnitrauma ning saada tänu võimsamale eluenergia liikumisele kehas parem kontakt endas toimuvaga ja kõigega, mis elab ja hingab.

ID-100132408_Serge Bertasius PhotographyBinnie A. Dansby loodud Algallika Protsess ja Hingamistöö keskendub sünni ajal ja varases lapsepõlves tehtud otsuste teadvustamisele ja nende tervendamisele, asendades võimalikud negatiivsed mõttemustrid elujaatavatega.

Õhtu teema on “Hingan rõõmsaks Sisemise Lapse”. Toetan armastavat suhet selle lapsega, kes elab sünnist saadik mu südames. Toidan julgust olla õrn iseendaga ja ümbritsevaga.

Uurime oma Sisemise Lapse seisundit ja hingeelu. Hingamise alguses teeme läbi Binnie A. Dansby loodud teemakohase meditatsiooni.

Õhtu koosneb teema tutvustusest, Algallika protsessi küsimustikust, juhendatud selgustloovast meditatsioonist, hingamispraktikast ja kogemuste jagamisest.

Õhtut viib läbi ja hingamist toetab ALGALLIKA Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro.

Palume võtta kaasa magamiskott/ tekk ja joogipudel.

Hind 12 eurot.

Registreerimine ja lisainfo: reet@hingamisstuudio.ee ja tel 56 49 27 69.

www.hingamisstuudio.ee

Täname Tallinna ALGALLIKA terapeute Sölve Maibergi (imetegija@gmail.com) ja Janika Sirvit (janikas@neoon.com)  inspiratsiooni eest.

Kujutis: Serge Bertasius Photography/http://www.freedigitalphotos.net