Kroontšakra tervendamise õhtu vabastava hingamisega 11.03.2015

Kroontšakra11. märtsil kell 18.15-20.30. Tegeleme oma kroontšakrate avamisega. Kroontšakrad ühendavad meid meie kõrgema minaga. Kui kroontšakrad on avatud ja tasakaalus, oleme väga lähedal sellele, mis on aluseks nii nais- kui meesenergiale, Vaimu või Jumala energiale. Kroontšakra häire on usufanaatikul, kultuse juhil, türannil ja egomaniakil, aga selle häirest annab märku ka inspiratsiooni puudumine. Hingamissessiooni alguses läbi kroontšakraid puhastava meditatsiooni.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, mis leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Energiakeha tundmaõppimise, puhastamise ja tasakaalustamise kursuse eesmärk on tundma õppida peamisi tšakraid ja nendega seotud organeid, baasuskumusi ja stresse. Tšakrate puhastamiseks ning stresside ja energiablokeeringute vabastamiseks kasutame hingamistehnikaid, häälimist, meditatsioone, visualisatsioone ja afirmatsioone. Loe veel.

11. märtsi õhtu on pühendatud kroontšakratele.

Kroontšakra, värvuselt violetne, asub meie pealael ja ühendab meid meie kõrgema minaga. Füüsilise keha tasandil on sellega seotud käbinääre. Kõrgemad kroontšakrad, värvuselt sinakasvalged, asuvad meie pea kohal, nende kaudu me loome ühenduse oma kõrgema mina ehk hingega, et võtta vastu kõrgeimat juhatust. Kui kroontšakrad on avatud ja tasakaalus, oleme väga lähedal sellele, mis on aluseks nii nais- kui meesenergiale, Vaimu või Jumala energiale. Kroontšakra häire on usufanaatikul, kultuse juhil, türannil ja egomaniakil, aga selle häirest annab märku ka inspiratsiooni puudumine. Saame uues energias kroontšakrate head tööd toetada vastava taotluse ja teadliku hingamisega.

Räägime teooriast, toonime mantrat AUM  ja hingame vabastavalt koos vastava meditatsiooniga.

Lõpetame õhtu pidulikult, kuna sellega lõpeb ka energiakeha tervendamise kursus.

*****

Toimumiskoht: Karlovas, Hingamisstuudios (Saekoja 36a-206).

Kaasa võtta: magamiskott/tekk, pudel joogivett ning soovi korral midagi pehmet pea alla ja villased sokid jalga.

Hind:  15 €.

Registreerimine ja info (samal päeval ainult telefoni ja SMSi teel):

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 49 27 69