Südametšakra tervendamise õhtu vabastava hingamisega 18.02.2015

Heart chakra18. veebruaril kell 18.15-20.30. Tegeleme oma südame avamisega. Süda on keskne energiakeskus kolme alumise ja kolme ülemise tšakra vahel, ühtlasi ka armastuse ja süütuse asupaik. Kui südametšakra ei tööta korralikult, ahistab inimest süütunne, ta ei ole kontaktis oma armastusega või lämmatab teisi  liigarmastusega. Hingamissessiooni alguses teeme läbi seda tšakrat korrastava meditatsiooni. Räägime ka kõrgemast südametšakrast.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, mis leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Energiakeha tundmaõppimise, puhastamise ja tasakaalustamise kursuse eesmärk on tundma õppida peamisi tšakraid ja nendega seotud organeid, baasuskumusi ja stresse. Tšakrate puhastamiseks ning stresside ja energiablokeeringute vabastamiseks kasutame hingamistehnikaid, häälimist, meditatsioone, visualisatsioone ja afirmatsioone. Loe veel.

18. veebruari õhtu on pühendatud südamele.

Südametšakral on eriline võime ühendada erinevaid energiavooge. See on keskus, kus kolme madalama tšakra (maine reaalsus) ja kolme kõrgema tšakra (kosmiline reaalsus) energiad ühinevad. Süda on sillaks mõistuse (pea) ja emotsioonide (kõht) vahel. Südamest saame ühenduda teistega ja ennast ületama. Süda ületab ego piirid ja võimaldab tunnetada ühtsust kõige enesest väljaspool asuvaga, isegi Kõigega Mis On. Südametšakra häirest annab märku võimetus tänada, andestada või leppida, väärtusetusetunne, armukadedus, pettumus, solvumine, kitsidus. Südametšakra lausung on „Ma armastan. Ma hoolin. Ma tunnen kaasa.”Saame uues energias südame head tööd toetada vastava taotluse ja teadliku hingamisega.

Nendel meie hulgast, kes tegelevad enesearenguga ning on avanenud uutele energiatele ja kõrgematele vibratsioonidele, võib olla aktiveerunud ka kõrgem südametšakra rinnakust veidi kõrgemal. Kõrgem südametšakra on tingimusteta armastuse asupaik, selle värv on roosa ja kristall roosakvarts. Kõrgemale südametšakrale on eriti toetav rindkere ülaosa masseerimine /õrn koputamine ja rinnahingamine.

Hingamisõhtul räägime armastusest ja süütusest, südamest ja südametšakrast. Toonime häälikut “A” ja mantrat “JAM”. Kokkusaamisel me tutvustame end, kuulame miniloengut  ning räägime teemast.   Täispika hingamissessiooni alguses teeme läbi teemakohase meditatsiooni ja visualisatsiooni. Hingame Algallika meetodil. Järgnevas jagamisringis vahetame  muljeid kogetud hingamiselamustest ja lõpetame väeringis.

*****

Toimumiskoht: Karlovas, Hingamisstuudios (Saekoja 36a-206).

Kaasa võtta: magamiskott/tekk, pudel joogivett ning soovi korral midagi pehmet pea alla ja villased sokid jalga.

Hind: antud õhtu 15 € või korraga makstes 3 korda 40 €.

Registreerimine ja info (samal päeval ainult telefoni ja SMSi teel):

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 49 27 69