Vabastava hingamise õhtu “Armastus on südametarkuse tundmine. Avanen selleks, et vastu võtta.”

Twisted With JoyInimesed pakuvad sulle võimalust tundma õppida sinu kõrgemat ning paremat mina, kes tugevneb nende armastuse toel. Armastus ületab ego. Ühe armastava teoga tühistad sa tuhandeid madalama sagedusega tegusid.

Sinu käeulatuses on nii palju armastust. Millised on hinge soovid? Et õppida vastu võtma, on vaja õppida küsima soovitu olemust. Ole valmis tegema seda, mida su hing sind tegema juhib. On viise, kuidas saada rohkem. Usalda iseennast ning usu, et võid luua kõike, mida soovid.

/Sanaya Roman “Elamine rõõmus”/

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, sünnib rõõm. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Hingamisõhtul saame kontakti oma kõrgema minaga, ületame ego ja õpime tegema seda, mida meie hing meid tegema kutsub.

Õpime veel vajadusel vabastavalt hingama ning teeme läbi täispika hingamissesessiooni toetavate mõtete ja tervendavate puudutuste toel. Pärast hingamist jagame kogetut ja teeme lõpetuseks väeringi.

Juhendab ja hingamist toetab Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro. Reet tegutseb vabakutselise tõlkijana ning pakub vabastava hingamise, reiki ja India peamassaaži seansse omaloodud Hingamisstuudios, korraldab reikikursusi ning on juhendanud hingamisgruppe Tartus juba kolm aastat.

Aeg: 09.10 kell 18.30-20.30.

Kaasa võtta: matka- või joogamatt, magamiskott/tekk pealevõtmiseks ja pudel vett ning soovi korral villased sokid jalga ja midagi pehmet pea alla.

Hind

12 €.

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume oma tulekust teada anda:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee      tel 56 49 27 69

 

Kujutis: Twisted With Joy, Abstract O´Doyley, www.redbubble.com