Vabastava hingamise õhtu “Väärtustamine, tänulikkus ja juurdetulemise seadus”

Twisted With JoySee, mida väärtustad ning mille eest tänad, voolab su ellu üha enam ja enam. Kirjuta tänukiri Universumile. Tänulikkus tervendab emotsioone. Tänamine ning tunnustamine avab palju uksi Universumi kõrgemate tasandite juurde. Sa võid valida, et mõtled sagedamini kõrgemal viisil. Tahe on võime juhtida oma energia sinna, kuhu sa soovid, et see läheks.

/Sanaya Roman “Elamine rõõmus”/

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, sünnib rõõm. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Seekordsel vabastava hingamise rühmaõhtul õpime elama tänus ja väärtustama kõike oma elus.

Õpime veel vajadusel vabastavalt hingama ning teeme läbi täispika hingamissesessiooni toetavate mõtete ja tervendavate puudutuste toel. Pärast hingamist jagame kogetut ja teeme lõpetuseks väeringi.

Õhtu toimub Hingamisstuudios.

Juhendab ja hingamist toetab Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro. Reet tegutseb vabakutselise tõlkijana ning pakub vabastava hingamise, reiki ja India peamassaaži seansse omaloodud Hingamisstuudios, korraldab reikikursusi ning on juhendanud hingamisgruppe Tartus juba neli ja pool aastat.

Aeg: 22.10 kell 18.15-20.30.

Kaasa võtta: magamiskott/tekk pealevõtmiseks ja pudel vett ning soovi korral villased sokid jalga ja midagi pehmet pea alla.

Hind: 12 €.

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume oma tulekust teada anda:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee      tel 56 49 27 69

 

Kujutis: Twisted With Joy, Abstract O´Doyley, www.redbubble.com