Vabastava hingamise õhtu “Hommikupalve ja hommikune häälestus” Hingamisstuudios

Kujutis: Image courtesy of Keattikorn, FreeDigitalPhotos.netHommikul rõõmule ja õnnistustele häälestudes alustamegi kordaläinud päeva. Binnie A. Dansby on selleks kirjutanud hommikupalve teksti, millega õhtul ja edaspidi, koduski veel töötame ja hingamisõhtul mediteerime ja hingame.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, mis leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Algallika Protsess ja Hingamistöö on süsteem, mis aitab tervendada eluvähendavaid otsuseid, mis me tegime oma üsasoleku ja sünni ajal ja järgselt ning mis on meie konfliktide aluseks. See süsteem on loodud Binnie A. Dansby poolt tema 30-aastase töö tulemusena hingamistreenerina, sünnitajate ettevalmistajana ja sünnitoetajana. Algallika Protsess ja Hingamistöö aitab liikuda ohvriseisundist loojaseisundisse ning propageerib ohutuid ja õrnu hingamispraktikaid.

„Talvest kevadesse” on Hingamisstuudio tervikliku programmiga 10 hingamisõhtu sari, mille märksõnadeks on armastus, tänulikkus, loojateadvus, Sisemise Lapse tervendamine, seksuaalsus ja sensuaalsus. Sarja eesmärk on jõuda talveunest kevadisse ärksusesse ja värskusesse, ärata koos loodusega.

28. märtsi hingamisõhtu teema on “Hommikupalve ja hommikune häälestus.”.

Olen tänulik kõikide õnnistuste eest,

mida lahke universum on lasknud mulle osaks saada

Usaldan, et minu jaoks on varuks rohkem HEAD

kui oskan eales ette kujutada, seega võin ma lihtsalt lõdvestuda ja

vastu võtta kogu toetuse ja armastuse …

(Katkend Binnie A. Dansby hommikupalvest)

Binnie A. Dansby on kirjutanud imelise teksti – hommikupalve – mis häälestab meid rõõmsaks päevaks, tulvil kordaminekuid ja edu, igal hetkel ootamas Universumi uued õnnistused. Palve tuletab meile meelde andestamist ja tänutunnet, lubab meil asetada kõik oma vaevad ja mured armastuse kätesse ja saata armastust ka teistele inimestele. Paljud on selle palvega töötades kogenud suurt tervenemist ja oma olukorra heas suunas muutumist.

Teeme hommikupalve õhtu jooksul mitu korda läbi, nii teadlikult analüüsides kui meditatsioonis viibides. Hingame vabastavalt selles energias. Kõik osalejad saavad palve teksti kirjalikult koju kaasa. Lõpetame hingamiskogemuste jagamisega teetassi juures ja väeringiga.

*****

Kaasa võtta magamiskott VÕI tekk pealevõtmiseks ja rätik pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Hind: antud õhtu 12 (11), 3 korda korraga makstes 33. Sulgudes on püsikliendi hind. Vt kogu sarja infot. Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Registreerimine ja info:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 49 27 69

 

Kujutise autor: Keattikorn, FreeDigitalPhotos.net

 

[fb_button]