Algallika meditatsioon ja vabastav hingamine Algallika meetodil 21. oktoobril 2012

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, millega on kerge tõsta oma energiataset ning vabastada kogunenud emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid. Vabastav hingamine leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali.

Algallika Protsess ja Hingamistöö on süsteem, mis aitab tervendada eluvähendavaid otsuseid, mis me tegime oma üsasoleku ja sünni ajal ja järgselt ning mis on meie konfliktide aluseks. See süsteem on loodud Binnie A. Dansby poolt tema 30-aastase töö tulemusena hingamistreenerina, sünnitajate ettevalmistajana ja sünnitoetajana. Algallika Protsess ja Hingamistöö aitab liikuda ohvriseisundist loojaseisundisse ning propageerib ohutuid ja õrnu hingamispraktikaid.

Töötoas kordame üle Algallika põhitõed, räägime Binnie A. Dansby’st. Hingamise sissejuhatuseks teeme läbi ühe tema tähtsama meditatsiooni – Algallika meditatsiooni, mis sisaldab tšakrate kaupa grupeeritult peaaegu kõiki toetavaid Algallika Afirmatsioone (ülimalt positiivses ja toetavas võtmes kinnitavaid lausungeid), avades ja energiaga täites üht tšakrat teise järel. Algallika Afirmatsioonid on saatjaks kogu hingamissessiooni vältel. Lõpus toimub väike jagamisring.

Juhendajad Reet Karro ja Ene Kõvatomas on lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3-aastase koolituse ja ka superviisoriõppe. Reet Karro töötab hingamisterapeudina täisajaga, juhendades hingamissessioone ja viies läbi meditatsioone igapäevaselt.

Läbiviijad: Reet Karro ja Ene Kõvatomas.

Aeg:pühapäeval, 21. oktoobril 2012 kell 12-14.

Koht: Südame Tarkuse Päevadel, Vanemuise 48.

Võimaluse korral võtta kaasa matt ja tekk/pleed. Osa matte on ka koha peal olemas.

Maksumus 2 eurot, pensionäridele, õppuritele, mittetöötavatele inimestele 1 euro.

Rohkem infot: https://hingamisstuudio.ee

E-post: reet@hingamisstuudio.ee