Hingamisstuudio hingamisõhtu “Mu sisemine allikas”

Südametest ringVabastav hingamine 10. septembril kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustame jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teejoomise ja väeringiga.

Vabastav hingamine seisneb blokeeringute kõrvaldamises läbi teadliku ühendatud hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe edasi.

10. septembri teema on „Mu sisemine allikas”.

Sisemine allikas on sügav, terve ja terviklik hingetasand, kust saame alati jõudu ammutada. Kui oleme kontaktis sisemise allikaga, langetame õigeid otsuseid ja lähtume armastusest, mitte hirmust. Kui kõik maailma inimesed võtaksid kontakti oma sisemise allikaga, kaoksid põhjused sõjaks ja vägivallaks, lakkaks ületootmine ja loodusvarude mõttetu kulutamine kergesti purunevate asjade tootmiseks. Maailm korraldaks end ringi ilu, harmoonia, otstarbekuse, vastupidavuse ja ajatu kvaliteedi väärtuste järgi. Kuid maailma ümberkorraldamine eeldab väga paljude inimeste muutumist, see on juba suurem üritus. Igaühele on aga jõukohane korraldada ümber oma väike maailm.

Kuidas saada kontakti oma sisemise allikaga? Valige koht, kus saate segamatult olla, lõdvestuge, vaigistage oma sisemine dialoog ja otsige kontakti oma sisemise allikaga. Võite seda teha mitu korda päevas, parim aeg on hommikul ja/või õhtul. Kui olete õppinud mediteerima ja vabastavalt hingama, saate sellega hakkama ka omaette. Lihtsam on aga teha seda teistega koos, juhendaja toetusel meditatsioonigrupis või vabastava hingamise rühmas. Täpselt seda me kolmapäeval teemegi.

*****

Toimumiskoht: Hingamisstuudio, Saekoja 36a-206.

Hind 12 eurot.

Kaasa võtta tekk või fliis, midagi pea alla panemiseks ja veepudel.

 

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või 10010628009010 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee                 tel 56 49 27 69