Hingamisstuudio hingamisõhtu “Jumalik armastus”

 

 Alustatame jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõppeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine seisneb blokeeringute kõrvaldamises läbi teadliku ühendatud hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe edasi.

Vabastaval hingamise ühe koolkonna, Algallika protsessi- ja hingamistöö looja Binnie A. Dansby leiab, et suur osa inimese sise- ja terviseprobleeme saavad alguse sünnihetkel kogetud traumast ja sellejärgselt tehtud elukestva mõjuga vähendavatest otsustustest, sünni tervendamisega saame muuta kogu oma elu. Loe edasi.

 Algallika terapeut Reet Karro on korraldanud Algallika protsessi- ja hingamistöö meetodil hingamisõhtuid Hingamisstuudios, Jaani kirikus ja Anni Akadeemias.

 Seekordne teema on „Jumalik armastus”.

Hingamisstuudios mõistetakse jumalikku armastust sünonüümina tingimusteta armastusele ja armastusele kõrgemates dimensioonides. See on armastus, mis ei sea armastamiseks eeltingimusi, mis on ühendatud mõistmise, aktsepteerimise ja kaastunde püüuga. Jumalikult võime alati armastada iseennast ja laiendada jumalikku armastust oma lähedastele, tuttavatele, kogu maailmale.

Kas suudad kujutleda, mis tunne oleks, kui Su süda oleks kogu aeg avatud?

Milline oleks Su elu, kui Sa oleksid kindel. et Su sisemine juhtimine toimib õrnalt ja hellalt ning inimesed saadavad Sulle armastust ükskõik, kuhu Sa ka ei satuks?

Kuidas küll muutuks Su elu, kui siis, kui keegi Sulle midagi ütleb, ükskõik, kuidas see ka välja ei kukuks, tunneksid Sa selle tagant ära armastuse või vajaduse armastuse järele?

„Armastus on elu kõige tähtsam koostisosa. Armastus on energia, mis ringleb maailmas; ta eksisteerib kõikjal ning kõiges. Meie elus pole mitte ühtegi aspekti, mis ei hõlmaks armastust. Isegi kõige pimedama hetke sees on olemas armastuse element – vajadus armastuse järgi, selle puudumine või igatsus luua armastust rohkem. Suur osa inimenergiast on suunatud armastuse hankimise suunas. Ja samas on olemas ka hulgaliselt mõttemustreid, mis muudavad armastuse kogemise väga raskeks. Tihti juhtub, et püüeldes armastuse kõrgemate tasandite poole, sõidab sisse meie maine isiksus oma kahtluste, hirmude ning ootustega. Või ka seda, et armastus toob esile oma vastandi, hirmu.

Armastus kõrgemates dimensioonides on puhas kaastunne ning täielikult vaba klammerdumisest. See on laiema pildi nägemine inimeste eludest ning keskendumine mitte oma nägemusele sellest, mis võiks olla neile kasulik, vaid soovile aidata teistel kasvada ning avarduda suunas, mis on parajasti nende kõrgeim hüvang. Armastus on keskendumine sellele, kuidas inimesi teenida, teenides sealjuures ka iseenda kasvu ning kõrgemat eesmärki. Armastus avab ukse igaühe isikliku edasimineku ning elusoleku juurde.”

(Orini kanaldused kirjastuse Valgusesaar välja antud Sanaya Romani raamatus „Elamine rõõmus”).

Armastuselainel olemegi. Jagamisringis tutvustame end ja hoiakut jumaliku armastuse teema suhtes, süvitsiminekul anname tingimusteta armastust iseendale ja saadame seda kallitele inimestele. Hingamissessioonil vabastame minevikumälestusi ja kogeme täielikku toetatust. Sessiooni viimasel veerandtunnil kuulame lindilt armastusesõnumeid. Sellele järgnevas jagamisringis ja traditsioonilises ommilaulmisringis laeme end tükiks ajaks. Kõik on oodatud!

*****

Toimumiskoht: Hingamisstuudio, Saekoja 36a-206.

Hind 12 eurot.

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Kaasa pleed/tekk ja veepudel. Matid on koha peal olemas. Mugavuse huvides võib veel võtta padjakese ja villased sokid

 

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee                 tel 56 49 27 69