REIKI TERAAPIA EHK REIKIRAVI

Reiki healingReiki on energiaravi, universaalse eluenergia vahendamine reiki saajale.

Vastava häälestuse saanud reiki praktiseerija viib end lõdvestuse seisundisse, aeglustades oma aju võnkesagedust alfasageduseni. Seejärel häälestab ta end reikilainele, kasutades õpitud rituaale. Kui ta asetab käed reikisaaja kehale, voolab reiki nende kaudu viimase kehasse, kusjuures tervendaja ei saada energiat saajale, ega kuluta ka oma bioenergiat, vaid saaja keha, olles intelligentne, tõmbab endasse täpselt nii palju ja niisuguse sagedusega universaalset eluenergiat kui ta vajab.

Füüsilisel tasandil on reiki mõju kirjeldatud pinges lihaseid lõdvestava, valu vaigistava, luumurdude, haavade ja armide paranemist kiirendava ning paljusid muid probleeme leevendava toimena.

Mentaalsel ja emotsionaalsel tasandil tekib reiki saajal rõõmu, kaitstuse ja rahu tunne, taastub optimism ja elurõõm, kaob stress, ärevus ja depressioon. Sügava lõdvestumise tagajärjel toimub energia tasakaalustamine ning taastub inimkeha enesetervendamise mehhanism.

Reet Karro on oma Usui reiki I astme häälestused saanud reikimeistritelt Jaan Jäätsilt ja Maire Sirkelilt ning II astme ja III astme reikimeister Anti Kreemilt ning ta on lisaks spetsiaalselt reikit tellinutele reikit tasakaalustamiseks alati vahendanud ka oma hingamisseansside klientidele. Kommentaariks on kõlanud nt “Väga puhas kanal”, “Kuldne energia” ja “Tundsin, kuidas su sõrmeotstest tuhisesid välja kuumad joad”. Soovitan järele proovida.

Kontaktreiki seansid

Hingamisstuudios toimuvad reiki seansid istudes polsterdatud käetugedega toolil või lamades massaažilaual, lõdvestava muusika saatel. Võimalik on valida kas lühike (35+10 minutit), keskmine (50+10) minutit) või pikk (70+20 minutit)  reikiseanss.

Pika seansi juurde kuulub ka terviseküsimustiku täitmine ning reikijärgne vestlus ja tähelepanekute jagamine. Lühikesse ja keskmisse seanssi mahub lisaks reikile ainult põgus terviseülevaade ja lühikesed kommentaarid. Pikk seanss maksab 40, keskmine 30 ja lühike 20 eurot . Mingi konkreetse terviseprobleemi korral on kasulik alati alustada pikema seansiga ja võtta vähemalt viis seanssi järjest. Makstes viie seansi eest korraga, saab soodustust 5 %.

Loe reiki seansil käinu muljeid ja lugu.

Reiki kaugseansid

Reedalt saab tellida ka kaugseansi – klient heidab kokku lepitud ajal kodus pikali või istub mugavalt, lõdvestub ja võtab energiat vastu, samal ajal kui Reet seda Tartust, Hingamisstuudiost saaadab. Uuringud on tõestanud, et kaugseansi mõju on isegi sügavam. Hea oleks, kui vahendaja teaks tema nime, asukohta ja ootusi, eriti tänuväärne on foto. Pärast seanssi saadab Reet kliendile ülevaate kogetust, hea oleks kui ka klient tagasisidet annaks. 1-tunnine kaugseanss maksab 45, kolmveerandtunnine 35 ja pooletunnine 30 eurot koos kirjaliku tagasisidega. Ilma aga vastavalt 35, 30 või 25 eurot.

Loe kaugseanssi kogenu muljeid.

Soovi korral kirjutage palun reet@hingamisstuudio.ee.

Veel:

Loe reikiravi edukäigust USAs

Tutvu reikiravi teaduslike alustega

Tee kindlaks, kas oled reikiravi järel haigestunud, või löövad hoopis välja puhastumise sümptomid.

 

Share Button