Algallika Protsessi ja Hingamistöö kursus “Valik olla õnnelik”

Binnie A. Dansby

 

ALGALLIKA Protsessi ja Hingamistöö kursus

 

VALIK OLLA ÕNNELIK

alates 16.04. 2014 kell 18.15-20.45

Hingamisstuudios, Saekoja 36a-206, Tartu.

 Binnie A. Dansby (pildil) loodud Algallika Protsess ja Hingamistöö keskendub sünni ajal ja varases lapsepõlves tehtud otsuste teadvustamisele ja nende tervendamisele, asendades võimalikud negatiivsed mõttemustrid elujaatavatega. Suur rõhk on teadlikul, väestaval ja ühendatud hingamisel, mis avab ligipääsu emotsioonide, keha ja alateadvuse juurde ning aitab vabastada energiablokeeringuid.

Kursuse 8 kohtumise jooksul õpid tundma end kaitstuna, toetatuna, armastatuna ja ühendatuna ning leidma oma probleemidele ise kõige sobivamaid lahendusi.

 

Kursuse kuupäevad ja teemad:

 

             16.04 Keha

Saad tead, kuidas Sa suhtud oma kehasse praegu ja kuidas anda jõudu keha jaatavale tajule, kasvatades eneseusaldust ja rahulolu.

 

             23.04 Küllus

Mida tähendab sinu jaoks küllus? Mis seisab sinu ja külluse vahel? Piirava mõtte/uskumuse vabastamine. Tähelepanu toomine tunnustamisele ja tänulikkusele, mis on otsetee küllusteadvusesse.

 

             30.04 Suhted

Kõik Sinu suhted peegeldavad Sulle Sinu suhet iseendaga ja seda, kuidas Sa ennast kohtled. Harmooniline suhe endaga tagab rahuldustpakkuva, entusiastliku ja rõõmustava elu.

 

             07.05 Andestamine

Teadliku valiku kaudu andestamine lahustab viha ja vastumeelsuse, teeb vabaks hirmust ja hinnangutest, annab vabaduse elada inspiratiivselt. Andestamine on õnnelik olemise võti. Andestamisprotsess.

 

             14.05 Raha

Raha – see on tõeline draakon. Sa kas ratsutad selle seljas või see seljatab su. Õpime ratsutama!

 

             21.05 Sisemine laps

Toetad armastavat suhet selle lapsega, kes elab sünnist saadik Sinu südames. Toidad julgust olla õrn iseendaga ja ümbritsevaga.

 

             04.06 Unistus

Mida Sa tegelikult tahad? Mis on Sinu südamesoov? Mis on Sinu eluunistus? Lood selgust ka selles osas, luues vundamendi selle ilmnemisele.

 

             11.06 Muutused

Muutus võib tihti tunduda hirmutavana. Kuidas toetada ennast, et julgeda läbida muutused rõõmust kantuna?

 

Iga kohtumine koosneb teema tutvustusest, Algallika protsessi küsimustikust, juhendatud selgustloovast meditatsioonist, hingamispraktikast ja kogemuste jagamisest.

Kohtumiste vahepeal on teemaspüsimiseks kodused ülesanded.

 

Grupp käib koos kaheksa korda ja sinna mahub kaheksa osalejat. Gruppi juhendab kogenud ALGALLIKA Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro.

Kui võimalik, võtta kaasa magamiskott või tekk, villased sokid, joogipudel ja vahendid märkmete tegemiseks.

Kursuse maksumus korraga makstes 95 eurot, kahes osas makstes 48+48 eurot ja korra kaupa makstes 13 eurot kord.

Registreerimine ja lisainfo: www.hingamisstuudio.ee,

reet@hingamisstuudio.ee ja tel 56 49 27 69.

 

Täname kursuse idee autoreid ja sarnase kursuse korraldajaid Tallinnas, Sölve Maibergi (imetegija@gmail.com) ja Janika Sirvit (janikas@neoon.com).