Kurgutšakra tervendamise õhtu vabastava hingamisega 25.02.2015

Throat chakra25. veebruaril kell 18.15-20.30. Tegeleme oma kurgutšakra ehk suhtlemiskeskuse avamisega. Suhtlemiskeskus hõlmab kõri, suud, kõrvu ja silmi ning valitseb meie suhtlemist. Selle abil väljendame ausalt oma tundeid ning veendumusi. Kui kardame oma tõde välja öelda või soovime teistele meele järele olla, kurgutšakra tavaliselt blokeerub. Võime saada kurguvalu, kilpnäärme- või kaelavaevused. Blokeeringutest tasub vabaneda. Selleks teeme hingamissessiooni alguses läbi kurgutšakrat puhastava meditatsiooni.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, mis leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Energiakeha tundmaõppimise, puhastamise ja tasakaalustamise kursuse eesmärk on tundma õppida peamisi tšakraid ja nendega seotud organeid, baasuskumusi ja stresse. Tšakrate puhastamiseks ning stresside ja energiablokeeringute vabastamiseks kasutame hingamistehnikaid, häälimist, meditatsioone, visualisatsioone ja afirmatsioone. Loe veel.

25. veebruari õhtu on pühendatud kurgutšakrale.

Kurgutšakra valitseb meie loovuse väljendamist ning ausat, takistusteta eneseväljendust. Selle blokeeringud põhjustavad hääle kähedust, kriipivust, nõrkust või ebaloomulikku kõla ning liigset mõjutatavust, ebasiirast eneseväljendust, arglikkust, ülitagasihoidlikkust, esinemiskartust ja võimetust lõdvestuda armastuses. Ega ka kurgutšakra üliaktiivsus hea ei ole – selle ilmingud on liigjutukus, liiga vali hääl, halb kuulamisoskus, ülikriitilisus või liigne domineerimisvajadus. Saame uues energias kurgutšakra head tööd toetada vastava taotluse ja teadliku hingamisega.

Hingamisõhtul räägime loovuse ja oma tegeliku olemuse väljendamisest ning kurgutšakrast. Toonime häälikut “E”. Kokkusaamisel me tutvustame end, kuulame miniloengut  ning räägime teemast.   Täispika hingamissessiooni alguses teeme läbi teemakohase meditatsiooni ja visualisatsiooni. Hingame Algallika meetodil. Järgnevas jagamisringis vahetame  muljeid kogetud hingamiselamustest ja lõpetame väeringis.

*****

Toimumiskoht: Karlovas, Hingamissuudios (Saekoja 36a-206).

Kaasa võtta: magamiskott/tekk, pudel joogivett ning soovi korral midagi pehmet pea alla ja villased sokid jalga.

Hind: antud õhtu 15 € või korraga makstes 3 korda 40 €.

Registreerimine ja info (samal päeval ainult telefoni ja SMSi teel):

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 49 27 69