Vabastava hingamise õhtu “Juur tugevalt maas, toetusetunne ja kindlus leitud (kolme alumise tšakra läbihingamine)” Hingamisstuudios 25. oktoobril 2012″

Vabastava hingamise õhtu “Juur tugevalt maas, toetusetunne ja kindlus leitud (kolme alumise tšakra läbihingamine)” Hingamisstuudios 25. oktoobril 2012

Vabastav hingamine 25. oktoobril kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisüritus, seitsmes õhtu sarjast “Algallika juurde”. Alustame jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, millega on kerge tõsta oma energiataset ning vabastada kogunenud emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid. Vabastav hingamine pakub ka ühekordsel praktiseerimisel lõõgastust ja loob füüsilise ja hingelise rahulolu. Vabastav hingamine leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali.

Algallika Protsess ja Hingamistöö on süsteem, mis aitab tervendada eluvähendavaid otsuseid, mis me tegime oma üsasoleku ja sünni ajal ja järgselt ning mis on meie konfliktide aluseks. See süsteem on loodud Binnie A. Dansby poolt tema 30-aastase töö tulemusena hingamistreenerina, sünnitajate ettevalmistajana ja sünnitoetajana. Algallika Protsess ja Hingamistöö aitab liikuda ohvriseisundist loojaseisundisse ning propageerib ohutuid ja õrnu hingamispraktikaid.

„Algallika juurde” on Hingamisstuudio tervikliku programmiga 10 hingamisõhtu sari, mille märksõnadeks on armastus, andestamine, sünd; Sisemise Lapse ja kõigi tšakrate tervendamine.

25. oktoobri hingamisõhtu teema on „Juur tugevalt maas, toetusetunne ja kindlus leitud (kolme alumise tšakra läbihingamine)”.

Kolm alumist tšakrat on energiakeskused, mis on seotud meie keha ja ego-mina füüsilise ja emotsionaalse ellujäämisega, kasvamise ja paljunemisega. Lapseeas on need domineerivad. Mõned inimesed jäävad neisse kinni ja neil domineerivad need kogu elu.

Juurtšakra on energiakeskus, mis ühendab meid maaga. Energia selles tšakras ulatub välja maa poole ja võimaldab meie hingel eksisteerida selles tihedas füüsilises vormis, reaalsuse materiaalsel tasandil. Lisaks on juurtšakra seotud ellujäämisega ja meie füüsilise baasstruktuuriga, sh elustiil, toitumine, elukeskkond, järglased. Juurtšakra häirest annab tunnistust hirm, paanika, juurtetus, tunne, et kusagil ei ole asu, rahutus, eesmärgi puudumine, masendus, depressioon, ebakindlus, kartlikkus, kõhklused, murelikkus. Juurtšakra lausung on „Julgen elada!” Väljund on eneseteadlikkus.

Teist tšakrat kutsutakse sakraaltšakraks ja see on emotsioonide keskus, mis vastutab ka intiimsfääri ja paarissuhete eest. See võimaldab meil kogeda emotsioone, meeleolude kõikumist, lühidalt emotsionaalse elu kõrg- ja madalhetki. Sakraaltšakra häirest annab märku emotsioonide mahasurumine, impotentsus, frigiidsus, soolised arenguhälbed, kadedus, pettumused, kurbus, melanhoolia, klammerdumine, sõltuvused. Sakraaltšakra lausung on „Ma tunnen/ Mina valin.”

Kolmas tšakra, mida kutsutakse ka päikesepõimikuks, on tegutsemise ja loomise keskus. See keskus on suunatud väljapoole ja võimaldab seega energial avalduda füüsilises reaalsuses. Seda võib võrrelda päikesega, päikesekiirte väljapaiskamise ja kollase päikesevalguse väega (kolmanda tšakra loomulik värv on kollane). Päikesepõimikus muudetakse meie mõtted, ideed ja soovid avaldunuks. See on ka ego elukoht. Päikesepõimikust on näha, kas inimene väljendab end agressiivselt, kontrollivalt, või liiga tagasihoidlikult. Mõlemad lähenemisviisid lähtuvad abitusetundest, mis tõuseb vigastatud esimesest ja teisest tšakrast. Kolmandas tšakras seisneb kõik võimu ja kontrolli rakendamises tasakaalustatud viisil, mis tähendab tasakaalus ego. Ego on ok! Egol on oma õige roll; ta pakub meie teadvusele fokusseerimisvõimalust, mis võimaldab meil teostada ennast eraldiseisva indiviidina, kes me oleme. Ego on hädavajalik täiendus meie spirituaalsele osale, mis on „Minast“ ülevam. Ego energia on täielikult austustvääriv ja õigustatud energeetilises reaalsuses, milles me elame. Tõeline vägi peitub ego ja Vaimu ühendamises. Päikesepõimiku häirest annab märku autoritaarsus, oma tahte pealesurumine, kontrollimine, ori-orjapidaja suhted, allaheitlikkus, enesekesksus, viha, , jõuetus, ängistus, kibedus. Päikesepõimiku lausung on „Mina tahan.” Väljund on eneseusaldusel põhinev enesekindlus.

Kolm alumist tšakrat on maaga kõige rohkem ühenduses olevad tšakrad, olles seega kõige rohkem maises sfääris eksisteerimisega seotud. Neil kolmel tšakral on kõige tähtsam roll meie sisemisel tervenemisel, kuna just selles piirkonnas asuvad kõige sügavamad traumad ja emotsionaalsed armid.

Peaaegu igaühel on kolmes madalamas tšakras emotsionaalsed haavad, hüljatuse, vägivalla ja eemaletõrjutuse tõttu, mida meil on tulnud kogeda. See võib olla juhtunud möödunud eludes, aga ka käesolevas elus. Peaaegu kõik energiablokeeringud ülemistes tšakrates on seotud emotsionaalsete valudega kolmes madalamas tšakras.

Kolm alumist tšakrat on kõige olulisemad enesetervendamise ja sisemise kasvu juures. Suurimaks vaimseks väljakutseks ongi selle haigetsaanud osa eest hoolitsemine. Eesmärk on pakkuda õrna mõistmist ja armastavat tuge oma sisemisele lapsele, kes on haiget saanud, taastada tema ilu ja mänguhimulisus. See on terve spirituaalne teekond; milles peitub suurim aare. Oma inimliku, lapseliku osa ülistamises ja austamises on meie tee jumaliku kaastunde ja valgustatuse juurde.

Hingamisõhtul räägime kolmest alumisest tšakrast eraldi ja koos. Hingamist sissejuhatavas meditatsioonis näeme kolme alumist tšakrat tegutsemas täisvõimsusel ja anname neile energiat hingates. Ülejäänud hingamisaja hingame Algallika Afirmatsioonide saatel. Oodatud on nii algajad kui kogenud hingajad.

*****

Kaasa võtta pleed/tekk pealevõtmiseks ning soovi korral midagi pehmet pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Maksab 13 eurot (püsiklientidele 12 eurot). 5 korra kaardiga soodushind. Vt kogu sarja infot. Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro            reet@hingamisstuudio.ee          tel 56 49 27 69