Reikiklientide muljed ja kogemused

Naine, 40ndates puhastustöötaja, 4 reikisessiooni nädalaste vahedega ehk soovituslik kuur

Kutsetööst tingituna valutavad kael, õlavööde ja käed. Põeb epilepsiat, mis on tänu ravimitele kontrolli all. Kui oli viimati haiglas, tegi tuttav reiki praktik talle 10 kaugreiki seanssi, jätkas nende edastamist ka pärast naise kojujõudmist. Kaugreiki mõjus hästi, rahustavalt, kuid kodus oli raske leida vaikset ja segamatut kohta ja aega. Otsis kohta, kus reikit pakutakse, valis hea asukoha pärast Hingamisstuudio.

Esimesel korral selgus, et naise keha võtab reikit vastu natuke pärsitult, nagu ikka regulaarselt tugevatoimelisi ravimeid kasutavatel inimestel. Kurgus oli seansi ajal klomp. Siiski tekkis tal mõnus tunne, eriti peas. Esimese korra järgsel nädalal oli tal aga nii palju energiat, et ei jõudnud ära imestada. Kõik lausa lendas käes. Õlavööde andis ainult vaevu tunda, sedagi vaid paremas õlas.

Teisel korral lendas kurgust minema seal lasunud takistus. Pea oli endiselt väga soe, jalad aga rasked. Järgneval nädalal oli energiat jällegi väga palju, sai käima lükatud nii mõnigi seismajäänud projekt. Ka kael oli paremaks läinud.

Kolmandal korral tekkis alguses ootamatult halb enesetunne, eriti vasakus jalas. Pärast asendi muutmist see kadus, hakkas uuesti soe ja mõnus. Järgnev nädal oli jälle hästi tegus ja energiarohke. Naine võttis enda peale isegi neid ülesandeid, mis ei olnud otseselt tema kohustus ja tundis kordaminekurõõmu. Hakkas õhtuti koeraga kepikõndi tegema, milleks varem energiat ei olnud, ja valmistas rõõmu nii endale kui koerale. Ta leidis endas jõudu šokolaadisöömisest loobumiseks, mis juba ammu üle piiri oli läinud, kuid millest loobumiseks seni tahtejõudu nappis. Nüüd tundus talle, et tema keha ei vaja seda enam ja nii ei olnudki vaja tahtejõudu rakendada.

Neljandal korral hakkas üle keha väga soe. Jalad olid rasked, ninas omapärane tunne, nagu tuuleõhk oleks sealt läbi käinud. Oli hästi mõnus olla.

Naine: Arvan, et inimestel, kes kannatavad energiapuuduse käes, tasub alati võtta reiki seansse. Reeda reikiseanssidele võib tulla saama üldist head enesetunnet, aga kindlasti ka julgust ja enesekindlust. Ka maailmanägemine muutub helgemaks. Inimene, kes tarvitab ravimeid, võib isegi hakata kahtlema, kas ravimeid üldse vaja on, sest enesetunne muutub nii heaks.

Olen saanud juurde palju julgust ja on ära kadunud hirmutunne, et äkki ma ei tohi, et äkki teeb energiaravi midagi halba. Olen muutunud energilisemaks ja hakanud muutma oma eluviisi. Nii, et olen rahul, et siin käisin.

Reet: Kui see klient esimesel korral teatas, et tal on epilepsia, tekkis mulgi kerge kahtlus, kas ikka tohin talle reikit teha. Pakun kahte teraapialiiki – vabastavat hingamist ja India peamassaaži, kus epilepsia on sõnaselge vastunäidustus, sest teel koju võib alata epilepsiahoog. Tean aga, et reikil vastunäidustusi ei ole ja lisaenergia ei mõju kunagi halvasti. Pealegi olid kaugreiki seansid juba kord hästi ja kõrvalnähtudeta mõjunud.

Reiki mõjumise muster oli sel kliendil sarnane mitmete teiste reikiklientidega – esimesel korral on vastuvõtlik põhiliselt pea, iga korraga see ala laieneb, kuni neljandal korral jõuab välja varbaotsteni. Kangete ravimite võtjatel on keha tavaliselt veidi tuimem ja mõjumisega võib minna aega, see klient võttis küll energiat kenasti vastu (võib-olla tänu kaugreiki seanssidele, mis olid “tee lahti teinud”).

Edaspidi pakun epilepsiaga inimestele reikit hea meelega ja kõhkluseta, soovitan seda teistelegi, kel lisaenergiat vaja.