Reiki kaugseansside klientide tagasiside

Reikiravi saab teha nii kohapeal, vahetult kliendile, kui distantsilt. Viimasel juhul ei ole vahet, kas reikisaaja asub kõrvalruumis, naaberlinnas või teisel pool maakera. Tähtis on kokku leppida ühine aeg, kui reiki vahendaja saab reikit saata ja reiki saaja reikit vastu võtta. Uuringutega on tõestatud, et kaugravi mõjub isegi tugevamini.

Loe Liia muljeid 4 seansist:

I seanss: Mul oli eile pärast tööd Pilatese trenn, siis jalutasin tund aega ja kodus tegin harjaga kuivmassaaži. Ikkagi päev tööl istutud, vaja energiad liikuma saada. Kuna kartsin magama jääda, istusin ja käisin ringi. Umbes 5 minutit enne kokkulepitud aega tuli lagipähe selline mõnus tunne, mis pikkamööda valgus kehasse laiali. Selge, seanss on alanud.

Edasi pikutasin, tundsin kuidas töö käib minu peaga ja siis südamega. Seal näidati videot mingist varasemast kehastusest Indias. Omajagu vägivalda ja tagaajamist džunglis. See uhuti minust välja.

Käed hakkasid valutama, küünarnuki läheduses eriti. Lõpuks kogu käte ulatuses, sõrmedes vähem. Käevalu võis olla osaliselt ka sellest, et pean kätega palju füüsilist tööd tegema.
Südames torkis hoolega kogu seansi vältel ja aegajalt olid rütmihäired.

Ükskõik kuidas ma ka ei püüdnud ennast ärkvel hoida, kadusin siiski 20 minutiks. Ärgates tundsin, et mu paremale põsele tehakse pai. Tundus, et kilpnäärme juures käidi ka ja siis ikka südame kanti. Kindlasti avanemisega seotud protsessid.

Täna hommikul tööl sisikond valutas imelikult. See kõik läks mööda.
Seansi lõpu tundsin ka ära, energiad läksid tagasi pähe ja kanal sulgus.

Olin pärast seanssi virge ja tundsin kuidas protsess jätkub ja kandub üle kogu keha. See kestis ikka tunde, eks ma vahepeal ikka magasin ka.

Suured tänud Sulle Reet! Oled vahva ja vägev naine!

Minu suurim soov oleks veel kord selline seanss läbi teha!

Olgu Su tegemised igati õnnistatud!

Ülimalt rahul klient,
Liia

II seanss. Seansi alates olin olnud juba pikemat aega soojas voodis ja lõdvestunud.
Tundsin alguse ära ja tervitasin Sind ning Su abilisi. Seekord oli hoopis teistsugused energiad, hoobilt sai pea selgeks ja klaariks. Kohendati vasakus näopooles midagi ja kõrva juures. Südames torkis tugevalt ja käed valutasid. Õlad ja kaelakont, natuke ka vasak abaluu. Seekord tundsin energiate liikumist jalgades, mitmel korral ja väga tugevalt, eriti hüppeliigeses. Südames torkis ikka hullusti.
Vahetult enne kümmet läks mu nägu naerule, tänasin Sind ja kõiki Su abilisi.
Väga suured tänud Sulle kallis Reet!

III seanss. See seanss oli täitsa erinev teistest.
Halkkasin jälgima oma keha ja energiate liikumist. Kuna mu õde oli haiglas, siis pea parasjagu murest paks.
Energiad olid väga kaua mu peas, toimetati nii vasakus kui paremas ajupooles. Ka silmades, siis südame kandis. Hoopis teistmoodi kui varem. Mul oli omal valmis mõeldud, mis kohti palun tervendada. Edastasin energiatele mõttes oma palve. Need kohad käidi läbi küll, võib olla oleks ka ilma minu palveta seda tehtud.
Natuke andis tunda alaselg, kus mul oli paar aastat tagasi veel skolioos, aegajalt annab tunda.
Jalgadesse lõi natukeseks valu, vasakusse rohkem, eriti reiesse. Kätes ja õlgades oli samuti tunda, eriti valutasid õlanukid. Südame juures natuke toimetati ja siis lõi  hingamise eriliselt vabaks ja lahti.
Tundsin enne seansi lõppu kui kanal sulgus. Järelmõjud olid väga intensiivsed.

Ma ei arvanud, et isegi minu vanad kroonilised vead otsitakse üles. Ma olen harjunud nendega elama ja ei oska kurtagi enam.

Sa oled super! Ütlen seda ikka ja jälle!
Hea, et Sa olemas oled!

Tänulik Liia

IV seanss. Jõudsin televiisori ees magama jääda, ärkasin 20 min. enne kümmet. Paar  asja tahtsid veel toimetamist, arvasin et jõuan. Mingil hetkel tundsin, et kanal on avatud ja energiad toimetavad..
Tunnetasin  südame avanemist tohutu valgusekerana.
Valutas sisikond millegipärast, ja ka munasarjade kandis.
Peas toimetati kaua, silmades, meelekohas ja põskedes.
Kaelakondi juures ja mööda selgroogu  abaluude alla. Käed ja jalad kontrolliti ka üle.
Eks ma tükati magasin ka.
Tundsin kui kanal sulgus.

Pean nüüd südame avanemisega natuke harjuma, sest toimunu oli võimas.

Suured tänud Sulle armas Reet!
Minu poolt suurim rahulolu!

Liia