29.10.2016 kaugseansi muljed

tervendav-energia29.10 tervendav kaugseanss “Tervenemine igal tasandil” oli osa reikiõpetaja kursusest. Saajaid sai lõpuks kokku 55, kuid kursuse ajal toimuva saatmise ajaks oli neid kogunenud 44. Seanssi vahendas Reet koos õpetaja astme õpilastega, abiks olid nagu ikka valgusolendd. Saajatelt oodati, et nad ka ise oma füüsilise keha, energiakehade, emotsionaalse, mentaalse ja spirituaalse tasandi tervenemisele keskenduksid.

Saatmise alguses kell 13 tundsid nii Reet kui õpilased end üsna halvasti. Valdavad kaebused olid ahistustunne rinnas ja köha, valu rindades, valu kõhus, pinge seljas. Tundus, et saajate hulgas oli vähemalt paar inimest oma tervisega kimpus. Saatmise käigus kaebused kadusid ja asendusid avardumise tundega, mõnusalt voolava energiaga. Tundus, et sama juhtus saajatega, sest vähemalt meieni jõudnud tagasiside on küll positiivne. Lugege ise:

Erinevad visuualsed pildid käisid silme eest läbi, nägin valgusolendeid, ma arvan ja kehast käisid läbi erinevad tunded – külmavärinad, sooja/kuuma vaheldumine.  Väga mötlemapanev kogemus. Tänu!

***

 Tundsin lõdvestumist ja rahulikku olemist.  Olin uinunud märkamatult kuniks mõni minut enne seansi lõppu äratas mind telefonihelin. Peale seanssi oli enesetunne hea. Veelkord tänud kõigile asjaosalistele!

***

Selline rahutunne pisike tuli kehasse. Proovisin inglitega rääkida ja uskumatu küll, kuid saingi vastuseid. Hästi palju rõõmu ja päikest teile teie tegemistes!

***

Osalesin saajana kaugreiki seansil 29. oktoobril (13:00-13:30). Seanss tundus väga pikk. Seansi esimeses kolmandikus tundsin väga ootamatult tekkinud suurt kurbust, sellega kaasnes tumesinine-mustjas valgusvibratsioon. Seansi teises kolmandikus läks see üle raskeks ja rusuvaks tundeks, valgus muutus tumedamaks lillakaks. Seansi kolmas kolmandik muutus väga lõõgastavaks ja rahulikuks, ilmselt oleksin lõpuks magama jäänud, ka valgusvibratsioon kadus silme eest.

***

Võtsin kaugseansi vastu Hispaanias. Oli väga meeldiv ja soe kogemus. Võtsin kaugseanssi vastu selle tegemise ajal. Kui kohalik kell 12 sai, siis järsku mõtlesin, et oleksin võinud ehk endale veel energiapuhastuse teha, kuid juba järgmisel hetkel tundsin, kuidas kõik lahenes ja jalad muutusid soojaks ja kergeks. Mingi hetk tundsin, kuidas energiad toimetavad mu teatud kehaosadega, kuid enamus aega magasin. Ärkasin täpselt 12.30 üles. Keha oli mõnusalt raske ja veidi veel pikutasin voodis. Tänan!

***

Võtsin seansi vastu algsest saatmise ajast palju hiljem, voodis enne magamaminekut. Ühel hetkel oli kogu energiataevas mu kohal täis helesiniseid ja pruune vibreerivaid laineid. Mõni aeg hiljem tundsin hõljumistunnet, siis laskusin uuesti, tõusin veelkord lendu ja pöörlesin ühe koha peal. Oli tunda valgusolendite märgatavat toimetamist mu keha juures, mida usaldasin ja lihtsat lõdvestusin. Kui uuesti enda juurde jõudsin, oli suu mõru – oli tunda tugeva puhastusprotsessi algust. Suur tänu!

***

Mina võtsin seanssi vastu kolm korda, kõigepealt laupäeval enam-vähem reaalajas saatmise ajal, siis laupäeval hilja õhtul enne magamaminekut ja kolmandat korda pühapäeva hommikul.
Tundsin aeg-ajalt veidi justnagu väikeseid laineid, siis tundus mulle, et ma olen üleni turris okastega kaetud nagu siil. Vahepeal oleks nagu pehme soojus mind katnud. Vahepeal tekkis käelabades pakitsustunne. Pea pööritas aeg-ajalt (kroontšakra pöörles?).
Seanssi vastu võttes olin voodis pikali teki all ja paljad käsivarred olid teki peal. Kätel ei hakanud üldse külm!
Pühapäeva hommikul keskendusin oma spirituaalse ja emotsionaalse keha tervenemisele ja tundsin seanssi vastu võttes rahu ja õnnetunnet.
Huvitav oli see, et nii laupäeval esimese seansi ajal kui pühapäeva hommikul tekkis mingil hetkel kärsitus ja tunne, et nüüd vist aitab küll ja see oligi just täpselt siis, kui 30 minutit oli möödunud (vaatasin kella pealt järgi). Millegipärast virvendas esimest seanssi vastu võtma hakates korraks üks siniste silmadega valge pärsia kassi nägu silme eest läbi. Ei tea, kas kellegi kursusel osalenutest on selline kass 🙂 või oli see lihtsalt üks juhuslik pilt.
Tänan kõigi reikiõpilasi ja õpetaja Reeta mulle reikit saatmast!

***

Tänu kõigile osalenutele ja eriti suur tänu tagasiside saatnutele ka meie poolt! Järgmiste kohtumisteni energias!