Kauggruppide muljed

Õppeotstarbeline kaugseanss „Tervenemine igal tasandil” 20.04.2017

Kaugseansi läbiviimine grupile on Tartu Reiki Koolis praeguse seisuga 3. astme õpetajakursuse üks osa. Seanssi sai vastu võtta reaalajas, 20.04 kell 20-20.30 või 24h jooksul pärast seda. Reaalajas vahendades tundsime meie, saatjad võimast tõmmet, esialgu kehapingeid ja valusid, siis märgatavat toksiinidest puhastumist
ja lõpus ainult lõdvestust, soojust ja rahulikku energia liikumist!

Tagasiside:

Läksin magamistuppa 10 min. enne kella 20:00, panin küünla põlema, esialgu oli küünlaleek rahulik, paar minutit enne kella 20:00 hakkas leek nii imelikult värelema ja liikuma, siis sain aru, et Reiki energia hakkas juba vaikselt minu poole tulema. Esialgu tundsin kuidas labajalad surisevad, surin liikus vaikselt põlvede poole, suutsin magama jääda ja siis tundsin keegi oleks nagu oma kätega mulle pea peale vajutanud, erinevatesse peapiirkondadesse, pealaele, meelekohtadesse, otsa ette, tundsin kuidas pealaelt nagu voolaks minu sisse energia, silme ees oli samal ajal helekollane värvus, mis sätendas ja liikus ja väreles, peopesad olid hästi tulised. Mingi hetk tundsin vahepeal kuidas päikesepõimiku juures süda tuksus hästi tugevasti. Silmad tegin lahti kui kell oli 20:33. Aitäh

S.

Mina võtsin Reiki kaugseansi eile vastu  kell 20.00-20.31. Tundsin õrnalt soojust ja jäin tukkuma. Ärkasin kell 20.31. Kahjuks muid tundmusi polnud. Usun, et kõik toimis nagu vaja. Aitäh!

E.

Valmistasin ette ruumi, süütasin küünla ja panin mängima muusika. Vastu võtsin Reikit kohe selle saatmise ajal kella 20.00-nest. Alguses tundsin väga tugevat energiavälja enda parema kehapoole juures ja enda kohal. Tundsin isegi kerget survet oma paremale küljele. Kuid see kõik oli pigem meeldivat laadi. Mingil hetkel muutus see energia väga tugevaks ja ma justkui kadusin sellesse ära. Ühel hetkel tekkis järsku ääretu selguse taju ja tunnetus, olin justkui transis ja sügavas rahulolu ja kohalolu seisundis. See oli võimas! Mõne hetke pärast see kadus ja edasi jäin lihtsalt rahulikuna lamama, isegi oli tunne justkui tukastasin hetkeks. Ärkvele tulles oli kell 20.28, olin suurepärase tundega veel mõnda aega pikali, mõtetes kogetust. Oli suur tänutunne ja mõte kui imeline see ikka kõik on ! Aitäh !

S.

Väga tugeva mõjuga seanss oli.

Kohe alguses tuli kehast tihedat halli energiat, kurk ja nina läksid kibedaks ja tekkis vajadus juua.

Varsti rahunes mõistuses kõik ja helge energia tundus täitvat kogu tuba.

Pärast seanssi jõin palju vett

Suured tänud !

S.

Mul kestis seanss kaua. Kell 8 algas ja kestis ikka mitu tundi. Kõige rohkem tundsin puhastamist alakehas ja jalgades. Väga hea ja mõnus oli olla. Aitäh!

K

Suur tänu selle kogemuse eest. Võtsin vastu eile kell 20.00-20.30 ja täna kordasin kell 13.30-14.00. Mõlemal päeva läksin ajaga veidi üle poole tunni. 

Eile otseühenduses: alguses käed aerutasid ja tõusid tugevalt peakohale. Siis väikesed labakäte ringid, varsti jälle suuremad käteringid ja eri suundades liikumine. (algul mõtlesin käsi paigal hoida nagu palutud, et peopesad üleval ja lamavad keha kõrval. Üsna ruttu sain aru, et käed liiguvad siiski nii nagu neile meeldib (või teie liigutate). Lasin lihtsalt kõigel juhtuda. nägin veidi ka värvilist valgust. Kohe üsna alguses oli surin kätes ja eriti sõrmedel nagu väikeste nõelte torked.Mingi valu alakõhus. Mõned torked südames või selle lähedal. 5. minutit enne lõppu läksid käed ise kokku ja surus väga tugevasti käed rinnaette kokku ja siis väga kõrgele üles. Siis veel käed alakõhule ja rinnale. Kõike ei oska kirjeldada ja ega ei mäletagi.

Täna proovisin korrata ja õnnestus samuti. Suhteliselt sama mis eile. Vahepeal tundus, et isegi intensiivsem, sest teadsin mida oodata. Kord olid käed nagu tuuleveskid, siis jälle nagu keriks lõnga. Mõlemal korral silitasid käed mu nägu üsna intensiivselt ja palju kordi järjest. Ka juustele pai. Mõlemal korral oli ka aeg, kui käed läksid näo ees risti ja toetusid siis ristatult näole ja otsmikule. Lõpus jälle tõmbasid käed üles peakohale ja venitasid mu keha justkui pikemaks. Värvidest nägin enamjaolt lillat aga oli ka kollast ja veidi sinist. Veel nägin eile pikka autoderivi tihedalt rivis ja nendest eristus üks sinine auto. Täna oli mingi tegevuspilt ja eristus koer. 

See oli väga eriline kogemus ja kõike kirjutada ei oskagi.

A.

Kella 20.00-20.30 vahel olin hõivatud. Et kodus segamatult lamada ja vastu võtta kaugseanssi, valisin seansi vastuvõtuks magamamineku aja. Et peale seanssi kohe uinuda, pugesin kohe voodis teki alla, ilma muusika ja küünlavalguseta vaikuses selili lamades alustasin seansi vastuvõtmist. Olin veendunud, et jään tõenäoliselt kohe magama ja seda takistama ka ei hakanud, aga kogu järgneva pooltunni jooksul oli ärkvel. Kohe tundsin mõnusat surinat ja soojuselainet kätes ja jalgades. See on minu jaoks haruldane, kuna mu käed ja jalad pidevalt külmetavad, ei villased sokid ega suvine päike ei taga sooje käsi-jalgu. Soojad käed ja jalad on minu jaoks mõnus pidupäev. Kuna olen eelnevalt mediteerinud jms. Hingamine, oma keha tunnetamine, energiate liikumine kehas on minu jaoks tuttavad. Nii andsin taotluse puhastada ja laadida kõik tshakrad alustades juurtshakrast. Tundsin, kuidas energiad kehaga tööd tegid. Munasarjad+emakapiirkond vajasid erilist tähelepanu ja turgutamist. Samuti oli südametshakra koht, kus tundsin erilist puhastavat ja kiirgavat energiasööstu. Kolmas silm töötas samuti kiirgavalt aju ja vaimu akusid laadides. Nii keha, vaim kui ka hing said puhastatud ja laetud mõnusa energialaenguga.  

Kui peale kogu keha skaneerimist, lasin lihtsalt olla, hingamis jälgida, lamada ja lõdvestuda. Sedasi lamades vajusin mõned korrad unerüppe, ärgates kargasid tavamõtted pähe olles justkui magamajäämise tõkestajateks. Lasin neil end äratada, korraks olla ja lahkuda ning taas rahuneda. Sedasi korda kolm langesin lõdvestusse ja ärkasin mõttelainega, nii saigi pooltund täis. Peale 30 minutit seanssi tundsin mõnusat lõdvestust, puhastust ja head energiatulva, mässisin end mõnusalt mõmisedes teki sisse ja uinusin koheselt sügavasse unne. Hommikul ärgates tundsin end mõnusalt väljapuhanuna ja energilisena.

Aitäh! Huvitav kogemus ja elamus. Kusagil 8-10 aastat tagasi on mulle tehtud kaugreikit, aga tookord ei olnud ma kordagi ei hingamise, jooga, meditatsiooni ega teiste vaimsete tegevuste ja harjutustega kokku puutunud, tookord oli kogu mu keha, vaim ja hing n.ö. kinni. Nüüd oskan avatud olla kõigele sellele, mida käega katsuda ei saa, aga tunda ja tunneteda küll. Seega kordi teistsugune tunne.

A.

Õppeotstarbeline kaugseanss “Olen avatud heale ja liigun valguses”

Valguseingel Valgustöö tegijate leheltKaugseansi läbiviimine grupile on Tartu Reiki Koolis praeguse seisuga 3. astme õpetajakursuse üks osa. Tavaliselt on meie teemaks olnud „Tervenemine igal tasandil”. Seekord aga tulid ärevad teated septembri teise poole kohta, mida paanika vältimiseks lähemalt valgustada mõtet ei olegi, ainult teada, et teadete järgi võib pingelisem periood alata 14. septembrist ja kulmineeruda 22.-24. septembril, ka 27. septembrit on mõnedes ennustustes mainitud. On lausa öeldud, et valla võivad pääseda energiad, millest oleme seni vaid lugenud eepostest ja muistenditest, mis õhutavad inimestes negatiivsust ja muidu alateadvusesse surutud tungide vallandumist. Sellises olukorras tundus õige tugevdada vahetegemise võimet enda tavalise energia ja võõraste energiate vahel, võimet jääda immuunseks negatiivsusele ja jääda alati armastuse ja valguse juurde.

Selline kaugseanss ka kanaldus, tänud vaimsetele juhendajatele!

Kuna õpilaste grupp oli väike ja kursus pingeline, ei olnud meie eesmärk gruppi suureks ajada, seega olime õnnelikud nende 37 inimese eest, kes lõpuks registreerusid. Usaldasime, et seansiga liituvad just need, kellele seda kõige rohkem vaja on ja just täpselt õigel ajal. Vabandame nende ees, kes oleks ka ühineda soovinud, aga hiljaks jäid.

Mainin veel, et kursusel mängis kella 15-se saatmise ajal tervele grupile, õhtul kella 21-se saatmise ajal minu kodus aga minule Taani laulja Torben Nielseni plaat „Deep Inner Tones of the Soul”, kus madal kurgulaul vaheldub kõrgete ülemhelidega – see plaat on mõeldud tšakrate avamiseks ja tervendamiseks. Kuna mitmed jagajad räägivad kord ülemiste, kord alumiste tšakrate vahelduvast kuumaksminekuks, võib arvata, et ka see muusika jõudis reiki kaudu nendeni.

Kella 15-ne kaugseanss oli meile kui saatjatele väga rahustav. Oli tunda tugevat tõmmet – mitmed inimesed saajate hulgas vajasid väga toetust. Ja seda toetust tuli ja tuli ja tuli – taevalikud valgusolendid teevad kõik selleks, et me pingelise aja valutult üle elaksime.

Kella 21-ne reaalajas kaugseanss kestis ainult pool tundi, kuid aeg liikus hoopis teistmoodi ja seanss tundus saates väga pikk. Tõmme oli tugev, toetusetunne suur ja siis tabasid meid, saatjaid külmavärinad. Minul oli eriti külm pealael, nii et kuhjasin seda soojendama terve padjakuhja. Üks saatjatest ei vabanenud aga pärast seanssi külmatundest enne sooja teki alla pugemist. Külm energia tuleb tavaliselt kosmilistest dimensioonidest – meid toetatakse sealt imeliselt.

Head kaugseansi integreerimist kõigile! Soovime kõigile võimet energiaid sõeluda, lubades neil kõigil küll läbi enda liikuda, kuid jättes endasse üksnes hea. Soovime oskust jääda alati armastuse juurde!

Kallistades

Reikimeister-õpetaja Reet Karro

 

Tagasiside:

Aitäh! Minul läksid mõlemal korral tšakrad kuumaks, Algas see päikesepõimikust, liikus allapoole ja seejärel üles. Kolmas silm ja kroontšakra kuumaks ei läinud, kuid tundsin nendes kohtades survet.

K.K.

Kell 15 ma seanssi otseselt vastu võtta ei saanud, aga tundsin kuidas äkki läks süda pahaks. See möödus umbes 15 minuti jooksul. Kell 21 aga tuli tohutu uni peale ja ärkasin umbes 21.50. Tavaliselt ma reikiseansside ajal vajungi unne. Ei suuda ärkvel olla.

E.S.

Olen ülimalt tänulik selle eest, et sain olla vastuvõtja rollis. See oli nii teistsugune tunne ja väga võimas. Minul tekkis kohe kui kell 21.00 sai, kuumatunne rinnakus (harknäärme kohal). Otseselt ei olegi nagu mingi tsakraga seotud aga see tunne oli mõnusalt põletav. See kestis ligikaudu 15 minutit, ma arvan….Tekkis turvalisuse tunne, et olen hoitud ja kaitstud.

Järgmisena tundsin survet peopesa päkkadele. Keegi oleks nagu tugevalt neid surunud vastu maapinda ja see survetunne püsis kuni lõpuni. Lõpupoole oli tunda survet juba kogu peopesas, nagu üritataks neid suruda läbi maapinna 🙂 Minu seanss kestis 50 minutit, kui ma tundsin, et energia jooksmine on vaibunud. Enamus seansi ajal olin kuhugi kadunud, nägin erinevaid pilte silme eest. Minul mängis samuti muusika seansi ajal, kuid Mike Rowlandi „Hõbetiivad”.

K.V.

Tänan teid seansi eest, täna kohe vabastav tunne, midagi ei rõhu enam, samas ka kerge unisus.

K.M.

Tänan väga selle suurepärase seansi eest. Kuigi olin nn hilinejate grupis, tundsin juba päeval, et midagi minu ümber toimetatakse. Pea vasemal pool oli tunda kerget survet. Olin sel hetkel külas ja vaikset kohta leida oli suhteliselt võimatu. Õhtul koju kella 21ks jõudes jõudsin veel küünla süüdata ning muusikaplaati aja nappuse tõttu otsima ei hakanud, vaid proovisin ise üht mantrat laulda, misjärel läks surve peas veelgi tugevamaks. Kõik see kestis umbes 40 minutit, hiljem läks surve vaiksemaks, kuid päriselt ära ei kadunud. Tunnen end nüüd palju rahulikumalt.

Aitäh kõigile Valguse energia saatjatele!

M.

Suur, suur aitäh Teile!

Kuna olin paar päeva arvutist eemal, avastasin seansi alles eelmise päeva hilisõhtul. Peale seansile registreerimist viskas arvuti lihtsalt pildi taskusse, nii et muusikat kahjuks panna ei saanud.

Ka täna hommikul arvuti pilti ette ei võtnud. Igaks juhuks proovisin aga praegu ja oh imet, nagu polekski mingit tõrget olnud. Huvitav, millest selline asi…

Tundsin seansi ajal mõnusaid surinaid, kätes, jalgades ja pealael. Tõesti nagu keegi oleks peas toimetanud. Jäingi rahulikult magama.

Jäädes küll täna hommikul katkise rehviga tee peale, võtsin asja täiesti rahulikult. Olin pigem rõõmus ja tänulik, et eile Peipsi äärest Tallinnasse sõites turvaliselt koju jõudsin.
Kõik oleneb sellest, kuidas asjadesse suhtuda.
Lugesin ka septembrikuu energiatest ja saan aru, miks meie ümber sellised asjad toimuvad. Töötan äärmiselt meeldivas suhteliselt suures kollektiivis ja sellist skandaali nagu meil eelmise nädal lõpus toimus, poleks osanud uneski näha. Hea, kui tead natuke rohkem, oskad ennast ja oma emotsioone jälgida ja hoiduda sellistest kokkupõrgetest.

Veelkord suur aitäh Teile, kes te kõik osalesite selle seansi saatmisel!

M.L.

Algul tundsin surinat, siis vasakul pool valu, lõpuks olin uinunud. Püüdsin oma silmi mingi ajapärast avada aga ei suutnud, olin väga hirmu täis, süda tagus sees, seal oli mingi mees, kes ei tahtnud mind lahti lasta, lõpuks tuli üks minu tuttav nooruspõlve armastus 🙂 sain sealt ruumist välja, kus olid koerad, õnneks sõbralikud, nad kaitsesid mind…suure pingutusega sain oma silmad lahti ja tundsin kui tühi on mu kõht, et vajan süüa…täna ka veel selline õõtsuv tunne sees.

Päikest ja armastust Teile 🙂 

K.K.

Suur, suur aitäh seansi eest. Olen kaugseansse ka varem vastu võtnud, aga seekord oli see väga tugev. Alguses hakkas mul südame ja päikesepõimiku piirkonnas raske .See läks üle ja siis hakkasid erinevates keha piirkondades surinad. Vahepeal ma magasin. Kutsun seda reiki uneks. Kui ärkasin, oli mõnus surin kätes ja jalgades ja siis läks keha soojaks. Igatahes väga hea kogemus. Tuleb meelde, et olen teie seansse ka varem vastu võtnud ja alati on energia liikumine tugevalt tunda olnud.           Jõudu teile ja kõike ilusat !

U.K.

Tänud pühapäevase seansi eest! Kehas oli sellel ajal südame ja kõhu piirkonnas surve ning kui silmad sulgesin, siis nägin erinevaid värve. Pärast oli väsimuse tunne ja see  kestis veel paar päeva. Nüüd on hea tunne ja südames soe tunne.

E.

Mina võtsin esimese kaugseansi vastu purilennukis, selleks lennukite ingliks nimetatud õhusõidukis, mis tõusis lendu Ridali lennuväljalt täpselt kell 15 ja kui algustoimingud olid tehtud, sain keskenduda seansi vastuvõtmisele kell 15.15, liueldes üle hingematvalt ilusa Eestimaa ja nähes korraga kogu Lõuna-Eestit. Minu jaoks oli imeline nii see, kuidas lendutõus just 15.00-le nihkus (Algselt pidin lendama märksa varem, kuid sõitsin enne Ridalit mootorrattaga teelt välja, mis lõppes õnneks ainult sinikatega … ja purilennu kella 15-ks nihkumisega), kui ka kõik see, mis mu füüsilises elus seansile, eriti teisele kaugseansile, mille kell 21 vastu võtsin, järgnes ja mis uudise ma ööpäev hiljem sain. See kõik sobitus mu ellu nii täiuslikult ja tundsin kogu aeg ja tunnen edasi, et olen hoitud ja toetatud. Kuigi mõne teise jaoks oleks olnud tegu ärevusttekitavate ja pingeliste sündmustega, ei vahetaks ma tagantjärele ühtki neist „rahuliku elu” vastu, ma olen ülimalt õnnelik ja tänulik!

K.P.

Suur tänu selle võimsa kaugseansi eest! See on küll hilinenud järelkaja, aga aeg lihtsalt kaob käest.
Mina võtsin seansi vastu päeval ja see algas praktiliselt kohe, peale palve ütlemist väga võimsa energia valanguga. Energiat tuli alguses nagu kosest, siis tasakaalustus ja muutus selliseks sillerdavaks, sädelevaks valguseks. Mingil hetkel oli kogu mu keha väikseid „valgusvulkaane” täis. Lõpus piirid kadusid (ka keha) ja jäi vaid sädelev valgus. Mingil hetkel jäin vahepeal ilmselt magama ja siis, kui igaks juhuks palusin seansi jätkamist, füüsiline keha praktiliselt justkui lainetas.
Mind väga huvitab, kelle abi te selle seansi saatmisel veel palusite.  Nägin pilte, aga ei taha neist kirjutada, sest äkki oli see vaid mu elav ettekujutus.  Tahaksin väga teada, keda ma nägin.
Veel – need valgusvulkaanid (nim. neid nii) kehal meenutasid säraküünalde valgust, ainult koos hõbedaste ja kuldsete sädemetega ja pisut pehmema valgusega. Selline imeline. Füüsiline keha oli pärast seanssi kui läbiraputatud ja roidunud. Ka oli mul nats raske uuesti päris ärkvele saada. Tükk aega toimetasin veel „udusiilina” enne kui päris ärksaks sain. 
Isegi, kui kõik oli mu ettekujutus, mulle mõjus väga hästi,
Aitäh, aitäh, aitäh,

T.T.

***

 

Juhendatud kaugmeditatsioon/ kaugreiki seanss Ülestõusnud Meistritega

Ülestõusnud MeistridTäna on meile antud varasemast märksa enam jumalikku valgust, armastust ja valgustumise sagedust, ning toetust. Meil tuleks lahti lasta vanast, iganenust ja minevikku kuuluvast, häälestudes värske, uue valguse lainele, mida praegu meie planeedile tulvab. See lähtub otse Algallikast ja Jumalikkusest. Vanast lahti laskmisel ja Algallika valgusele keskendumisel on meid abistamas Ülestõusnud Meistrid, kelle poole võime iga hetk pöörduda ja kelle abi rakendada.

Meedium Melanie Beckler on kanaldanud „Juhendatud kaugmeditatsiooni Ülestõusnud Meistritega”. Reikimeister Reet Karro tõlkis selle eesti keelde ja korraldas kaks kaugmeditatsiooni – juuni alguses 2014 1-päevase ja juuni lõpus 2014 3-päevase. Kaugüritusel osalejad said selle läbi teha omal valikul kas juhendatud kaugmeditatsiooni või kaugreiki ürituse põhimõttel. Kes valisid juhendatud kaugmeditatsiooni variandi, said energia vastuvõtmise ajal kuulata Melanie kanaldatud ja Reet Karro tõlgitud ning eesti keeles linti loetud meditatsiooni. Ainult kaugreiki kasuks otsustanud said jällegi lihtsalt lõdvestuda ja vastu võtta tervendavat energiat, kujutledes end Ülestõusnud Meistrite ringi ja vastu võtmas valguskoode ja tervendavat energiat otse neilt. Kujutise autor on Daniel B. Holeman.

 

3-päevasel seansil osalenud:

Tänan südamest kaugreiki seansi eest. Esimesel päeval oli palju mürafaktorit, kuid tagant järgi mõeldes, oli esimese päeva tunnetus kõige eredam. Tundsin jaheda õhu liikumist näo juures, siis tundus, et peas hakati nagu toimetama-pea läks paksuks ja hakkas tuikama. Mingi hetk hakkas peopesa keskosa (vasak) kuumenema ja mingi kummaline tunne oli veel. Mõne koha peal kehas mõtlesin ka, et huvitav, kas toimetatakse, aga ei mäleta enam, kus. Mustreid ja värve nägin ka.Ka teistel päevadel tundsin, et peas toimetatakse ja alakõhus-torgete ja pakitsuse kujul, kuigi mitte pidevalt. Viimasel päeval pidin tegema seansi autos, mugav oli, nii et sain keskenduda. Tundsin südametukseid vasakus põsesarnas ja pakitust nina juurel ning hingamine läks väga heaks ja kergeks. See oli viimane, mida teadvustasin, ärkasin 23:30. Hinges oli rahulolu.

Kokkuvõtvalt, tundsin tõesti, et kõik need päevad oli keegi kohal-ka päevasel ajal. Vahel, päeval istudes, tundsin, et õhk justkui plingib, et piirid on nagu hägused või ma ei oskagi seda kogemust seletada.

Monika

Suured ja soojad tänud seansi eest. Lubasin endal kahel õhtul seanssi vastu võtta. Esimesel õhtul tundsin kuidas hoovused liikusid jalgadest ikka ülespoole ja järsku nägin, et istun kuskil mäeotsas pingi peal, minu kõrval maani pikas valges kleidis meesterahvas, kes hoiab mind käest. Nii me istusime ja valgus voolas meie ümber. Teine õhtu oli võimas. Juba algul hakkasid hoovused liikuma jalgadest keha poole ja jalad värisesid, selline tunne, et sipelgad jooksevad. Parem käsi hakkas külmetama ja ka kolmnurgas oli raskustunne mis hiljem kadus siis hakkas külm, kuigi mul oli tekk peal. Tundsin kuidas tuul puhub üle minu ülakeha ja järsku olin kerge kui sulg ning ma näen et kõnnin mööda valgusrada ja inglid valgetes pikkades kleitides seisavad reas. Mina aina kõnnin ja kõnnin, valgusring minu ümber, siis tekkis metalne helin või koputus, mis mind äratas ja mu jalatallad ja pealagi justkui hõõgusid. Läksin teise tuppa, et magama heita, kuid hõõgumine pealaes ei kadunud. Pärast seanssi kestis see veel 15 minutit, siis uinusin. Veel kord suured tänud Sulle, kallis Reet selle ime eest.

Raina

Tänan imeliste reiki seansside eest! Väga võimas tunne oli. Võtsin vastu kõikidel päevadel ning reaalajas. Oli tunda, kuidas energia minu peast sisse tulvab, ning mööda keha laiali kandub. Väga palju tundsin toimetamist näos ja kulmu- ja ninapiirkonnas ja jalgades, samuti esimesel õhtul tajusin nagu pehmet lööki rinnakus, ning mulle tundub, et rinnakorv on kuidagi avanenud (avaram). Kogu keha surises kõikidel seansiaegadel tugevalt, võib öelda, et isegi energia lainetas. Eile (viimasel reaalaja seansi käigus) lisaks üldisele surinale ning energiavoolamisel oli tugevalt tunda korralikku pöörlemist ning toimetamist päikesepõimikus. Paraku jäin ma kõikide seansside poole peal magama, ning ärkasin üles 23 ja 23.30 vahel. Olek oli pehme, mõnus, veidi väsinud, aga järgmistel päevadel oli energiat tegutsemiseks küllaga. Täna tundsin kogu päeva tõelist õnne ja rahu tunnet, hea oli olla lihtsalt ning naeratus kippus koguaeg suule 🙂

Evelin

Selleks, et tagasisidet anda, peab minema aega kui tegin värava avanemiseks oma energeetilise panuse. Sellest alates tegeleti minuga pidevalt- unes, ilmsi ja nägemustes. Pidev tunne, et üks osa minust ei maga öösel, vaid sorteerib minevikku. hommikul oli toiminu kergelt meeles, aga siis libises kõik unustusehõlma. Esimesel meditatsiooniõhtul oli raske mediteerida, sest labajalad ja peopesad kihelesid ja torkisid kummaliselt. Ei osanudki keskenduda, sest pidin neid kogu aeg sättima ja sügama. :))) Panin käed üle pea kõrgemale ja jalad ka padja peale, siis olukord leevenes natuke. Poole seansi pealt vahetasin kohta. Järgmisel õhtul otsustasin kohe selle koha peale minna, aga millegipärast oli peas pinge. Ei osanud seda maandada. Kui siis ainult korraks. Ju siis ei pidanudki. Kolmas õhtu olin Lätis ja otsustasin energiad vastu võtta, algus oli olemas ja siis sai väsimus võimust. Pühapäeval oli kõik väga ilus ja värviline ja võimas. Käed, jalad ka eriti ei seganud, tundsin kuidas minusse valgust istutati. Täitsa eriline kogemus!

Aitäh, Reet, Sa teed väga erilisi väega asju! 

Liia

 

Mu nädalavahetus kujunes väga teguderohkeks, seega on mul veidi kahju, et ei saanud niivõrd lõõgastuda ja reikit vastu võtta kui tahtsin. Ent vatamata sellele, et olin ratastel, tundsin reiki voolamist. 

Väga kaua aega ei ole mul olnud peapööritust ja südamepekslemist, aga just nüüd, rahvarohkes kinnises ruumis (poes) olles, ilmesid taas need sümptomid. See oli mulle märgiks, et olen ühenduses kõrgemate energiatega. 

Samuti oli üldist erksust ja energiat rohkem. Üks probleem lahenes ootamatult minu hüvanguks ja kui viimastel nädalatel olen pidevalt tajunud külmatunnet (mu kivimaja korteris ei köeta ja tänu niiskele ja jahedale ilmale on toas ilma villaste sokkideta ja soojade riieteta olla võimatu!), siis alates pühapäevast oleks mu sees justkui Päike – keha on tervikuna soe, lausa kuum. 🙂 

 Eile reikiseansside järgselt ütles mitu inimest mulle, et kuidas su käed saavad tulikuumad olla?! Mina tundsin kõigest tavalist soojust nagu enamasti. 🙂

Vahva kogemus igatahes. Tänud!

Marju

 

27.-nda hommikul lugesin juhiseid ja mõtlesin,et vaatan kas audiolink minu arvutis töötab, et siis õhtul ühineda reaalajas kaugreikiga. Seega olin täielikult vaba igasugustest ootustest.
Kuulsin Reeda häält ja tundsin,et pean kohe pikali heitma. Käed läksid hästi raskeks ja surinatesse. Üle keha hakkasid tulema energialained nagu merelained. Nägi enda ümber nägude ringi. Neist eraldus pikkade kergelt lainetavate juustega, malbete silmadega helesinises rüüs meesterahva nägu. Vasak jalg hakkas tõmblema. Puusas ja varbaotsast tundsin nagu kerget sikutamist. Südamel hakkas rinnas korraks  kitsas. Töödeldi vasakut poolt ja jalga,kus mul on väike puue. Siis tundsin paremal pool peas väikseid torkeid ja näol mingit tunnet, mis lõdvestas. Torkas korraks ka vasakus kõrvas.
Siis näitas naisterahva nägu. Pikkade sirgete juuste ja rahuliku silmavaatega.
Energialained muudkui käisid ja jalas oli kummaline tunne nagu keegi sikutaks seda pikemaks. Mul hakkas ka külm kuigi olin teki all.
Tundsin kogu aeg laineid voogamas üle minu ja heledaid valgusesähvatusi.
Lõpetasin teadlikult. Märkamatult oli möödunud 1,5 tundi. Surinad kehas kestsid veel tükk aega edasi.
Paaril korral osalesin veel ja ükskord reaalajas ka. Tunnetasin samuti mingit lummust üle minu valgumas, hästi suurt rahu ja õnnetunnet.
Ma tänan Sind, Reet ja kõiki asjaosalisi ning kogu universumit selle kogemuse eest.

Kaja

 

1-päevasel seansil osalenud:

Aitäh eileõhtuse reikiseansi eest! Mida ma tundsin – tundsin rahu endas, audiolink oli rahustav, väga mõnus kuulata, oleks kohe kauem tahtnud kuulata! Võib-olla ei saanud ma 100% sellest võtta, sest poja tuba on kohe kõrval ja kuigi ma palusin, et ta mind ei segaks tund aega, siis tema häält ikka kuulsin, kui ta netis suhtles, aga pole sellest ka hullu, ma usun. Igatahes uinusin enne, kui tund aega täis sai, ma arvan. Minujaoks oli see mõnus kogemus, küllap energia läks sinna, kuhu vaja. Aitäh veelkord!

Mare

Tänud! Olin suures valguses ja puhkasin.
Malle

Väga suured tänud Sulle! Minule tuntavalt algas protsess juba reedel päeval. Mind nö. kontrolliti üle, kõikide elundkondade seisund. Vibratsiooni taseme tõus oli selgelt tuntav ja mõningate elundkondade töökord jättis vist soovida. Üpris ebameeldiv tunne oli, kuid see kõik oli mööduv.

Õhtune ettevalmistus algas ka varem. Seansi ajal olid energiad väga tugevad, ilmus valge kera ja värvid vaheldusid. Tegin taotluse, et mulle momendil kõige sobivama Meistri käest saada energiat. Küsisin luba teda näha, esialgu tuli violetne valgusmuster ja siis külgvaates nägu suurte ilmekate silmadega, peakatet polnud. Habe oli ka vist, kuid fookuses olid suured ilmekad silmad ja kulmukaar. Kui meditatsioon lõppes, tundsin et pean lamama.

Siis hakkasid energiad jooksma mööda pikki liine, jalgadest pähe ja tagasi. Järelmõjud kestsid terve öö ja pool järgmist päeva. Suured tänud veelkord ja osalen edaspidigi sarnastel seanssidel!

Liia

See oli jumalik seanss, kogu minu keha tundis jumaliku soojust just kui oleksin kuumadel sütel lamanud, peopesad kiirgasid kuumust. Siis tekkis selline tunne et valgus voolas jalataldadest sisse ja liikus järjest üles poole nii täites kogu keha.Kahjuks pidin poole pealt katkestama, sest õues oli suur äikesehoog ja lapsed kartsid müristamist. Kui kunagi veel saaks seda jumaliku tunnet veel kogeda ja osaleda! Kallis Reet, kes oled muutnud minu elu, soovin Sulle palju päikest ja ikka ja jälle taas kohtumist.

Raina

Audio ei läinud käima. Aga sellest pole midagi. Lugesin paberilt palvet ja leidsin ühe toreda taustaloo mida lamades kuulasin. Rahuliku olemise sain igal juhul, kuigi mu ümbrus ei olnud vaikne. Proovin jälle kui võimalus tuleb. Aitäh. Olen väga tänulik, et reiki on mu elus.

Jane

 

Vahendaja, autor Daniel B. HolemanÕppeotstarbeline kaugreiki seanss “Tervenemine igal tasandil”, läbiviijateks reikimeister Reet Karro ja tema III astme õpilased.

Energia saatmine vahemaa taha kuulub juba reiki II astme kursuse programmi. II aste harjutab saatma energiat grupikaaslasele või õpetajale. Ent reikimeister võiks osata äbi viia ka korralikku grupikaugseanssi. Seetõttu kuulutasime välja konkreetse aja, kanaldasime teema ja programmi ning kutsusime inimesi liituma. 18.02 saime kokku 85 soovijat ja 11.05. 55 soovijat, kellest olime teadlikud meie ja veel mõned, kes liitusid hiljem, kuid kes olid ette kaasa arvatud. Saatsime energiat nii eelnevalt ette kui reaalajas, tehes taotluse, et see mõjuks 24 h jooksul. Lugusid saate lugeda siitsamast.

 

11.05.14

Tänud seansi eest! Kirjutasite, et seansi ajal tundis üks teist seljas torkimist. Mina olin see,kelle selga tervendati.Enesetunne oli super ja seljavalu kadus!Samas tundsin energiavoogu ja toimetamist oma kehas! Veelkord suur suur tänu!

Taima

Tänud minu ema poolt! Ta võttis seansi vastu täpselt kell 13.00. Alguses tundis ta kuidas pealagi täiesti soojaks läks ja siis hakkas see soojus järjest allapoole erinevatesse kehaosadesse levima. Seejärel jäi ta magama (mille üle ta väga imestas kuna tal on unega probleeme ja ta ei saa tihti ka öösiti magada ) ja ärkas täpselt seansi lõpus üles. Seansi järel on tal juba kolmel ööl õnnestunud magada ilma rohtudeta.
Siiri

Suured suured tänud seansi eest.

millegi pärast valdas mind kohe algul mingi hirm sest tundsin poomis tunnet ja oli raske hingata, mingi aja möödudes see , see tunne kadus siis oli selline tunne et mul puudub keha nägu oleks ainult pea ja käe-ja jalalabad. Hiljem tundsin vasakus jalas ja puusas tugevat valu. ma ei tea kas olen veel algaja ja panen asju liiga palju tähele aga mul põles toas küünal ja igakord kui toimus minu keha uues kohas muutus särises küünla leek. Ka hakkas seansiaeg mul pea valutama mis seansilõpuks kadus ära.

Sain sellest palju energiat et oma eluga edasi liikuda ja ootan ikka ja jälle uusi seansse.

Palju päikest  teile .

Raina

 

Suur tänu seansi eest! Tundsin energia voogu ja kuidas see toimetas kehas.
Maia

 

Suured tänud, hea Reet! Teisel korral kogesin energia voogu palju tugevamalt, vahepeal oli tunne nagu oleksid käed mulle peale pandud. Ka kahe tšakraga tundsin tehti tööd. Energia vool läbi minu oli väga tugev ja isegi natuke enne 17.00 tundsin nagu võimsad energiad ikka töötaksid minuga veel, kuigi seanss ju oli tunde tagasi.
Veel kord suur tänu teile Reet ja Sinu reikirahvas.
Veljo

 

Tänan kogu südamest seansi eest! Tundsin energia voogu ja uinusin praktiliselt kohe, ärkasin 25 minuti pärast ülimalt energilisena ja ka peavalu oli kadunud.

Taivi

Tundsin kolme tugevamat energialainet, mis tekitasid kehas väikese surina. Seejärel oli väga lõõgastunud ja rahulik tunne sees. Kaks energialainet olid väiksemad, aga üks oli pisut suurem, justkui tungis suurema jõuga sisse ning kuigi silmad olid suletud, siis tekkis tunne, et kõik läks selgemaks ja helgemaks.

Annika

 

Osalesin Teie poolt läbi viidud reiki kaugseanssil. Tegu oli kahtlemata lõõgastava tegevusega. Jäin lõpuks magama.
Nele

 

Olen algaja, õpin alles vastuvõtmist . Avastamist on palju ja see on nii põnev,kerge ja rõõmus. Olen tänulik!

Jane

 

Aitäh, te olite nii võimsad! Ma olen väga tänulik, et sain sellest osa!
Nii ilus ja puhas sinine kanal laskus alla, valge servaga ja sealt kiirgas  tervendavat energiat.
See voogas minusse lainetena.
Ettevalmistusi ja häälestamist tundsin ka, mul hakkasid sellest kõrvad vilisema. Energia juhtimine kätega oli ka kehal tuntav.
Sinises valguses näidati  naiste nägusid, siis ei taibanud lugeda. Praegu arvaks, et kuskil kuus silmapaari oli.

Energiavoog oli võimas, eriti tundsin seda vasakus kehapooles, kõrva tagant õlga ja ka selgroogu mööda alla.

Istusin diivanil, aga mingil momendil hakkas minu ülakeha edasi -tagasi kõikuma. Avasin silmad ja see oligi nii. Kestis minuti või natuke rohkem, siis jällegi energiavood ja sedasi kolm korda. Sellega kaasnes väga ilus sinine värv täis valgust.

Pinge peast oli nagu pühitud.

Edu teile sinna!

Parimate soovidega,

Liia


18.02.14

Tänan seanssi tegijaid. Oli tunda juba 10 minutit varem, et miskit toimub ja seansi ajal oli ka tunda vibratsioone ja võnkeid 🙂

Veljo

Tervenemine algas mõttetasandi korrastamisega. Paljud mõtted asetusid nagu mingitesse sahtlitesse. Kui mõtted vaibusid, algasid füüsilise keha aistingud, nt erinevates keha osades sooja tundmine. Lõpu poole ilmnesid konkreetsemad juhised, mida saaksin oma elus rakendada, et olla terve igal tasandil.

Meditatsioonist välja tulles, tunnen end uuenenuna, värskena, täis entusiasmi ja tänulikuna.

Aitäh!

Jaana

Tänud reikiseansi eest!

Kuna tööl on praegu pingelised ajad ja tegin pika tööpäeva, ei jõudnud ma seanssi kell 20.30 vastu võtta. Tänu sellele, et otsustasin seansi vastu võtta hiljem, on mul tunne, et mu seanss kestis kauem kui 30 minutit. Tundsin, et vaatamata sellele, et ma poole üheksa ajal veel toimetasin, tundsin ikka nagu midagi toimuks juba. Füüsilisi aistinguid ei olnud, aga tundsingi nagu mingit mõnusat energiat. See kestiski seni kuni hakkasin seanssi vastu võtma ja seansi ajal magama jäin. Tänud Sulle ja Su õpilastele!

Kallistades,

Siiri

Suured tänud seansi läbiviijatele! Toime oli tuntav juba esimestest minutitest,tundsin kuumalaineid,vahepeal nagu tõsteti mind õhku,eriline tegevus käis kõripiirkonnas. Ajataju kadus täiesti,imeline ja kerge tunne kestab siiani.

Valgust ja armastust Teile!

Helle

Ka mina tundsin teie toimetamist juba natuke varem. Kui alustasite venisid mu suunurgad iseenesest kõrvade poole. Energiad peas, kõrvades, silmades. õlanukkides ja järjest allapoole ja siis voogavalt üles. Nii korduvalt. Väljaspool keha toimuvat tundsin voogamisena minu ümber. Parem pool külmetas, hiljem kogu keha. Seansi lõppedes oli kogu keha täis helesiniseid mõnusalt torkivaid kolmnurkasid. Seda tunnet jätkus kauaks.

Aitäh teile!

Liia

Tänan Teid seansi eest. Oli tunda külmalaineid, peopesad surisesid. Sama oli tunda jalgades. Keha oleks nagu lainetanud. Momendiks läks nagu süda pahaks, lõpuks oli hea ja kerge tunne. Üllatas seansi pikkus – oli selline tunne, et kestis lühikest aega, aga kui lõpuks kella vaatasin, oli imestus suur – möödunud oli 1h 15min…

Siiri

Mul ei õnnestunud ei eile ega täna kergemat päeva teha, pole midagi
parata, töö selline…
Võtsin energiat vastu niipalju kui sain. Tänane päev mingi pealelõunani oli
nagu natuke kergem olek küll.

Tänud!

Ilmar

Eileõhtune kaugseanss oli väga mõnus. Energiat oli palju.
Olin pojaga pikali, villase teki all, kuulasime ka reikimuusikat ning rahu tuli meisse mõlemasse. Poja jäi pea kohe magama ning magas sügavalt hommikul kella kuueni. Siis avastas, et pidžaamat pole seljas. See sai selga ning magas edasi kella üheksani. Köha oli ööks kadunud. Isegi hingamiskrõbinaid, nagu tal ikka on, polnud kuulda.
Mina tundsin ka palju. Nägin rõõmsaid nägusid. Minu kõrval oli üks lühikeste heledate juustega naisterahvas ja rääkis, mis ma varsti teen. Tööalane positiivne nõuanne.

Aitäh!

Parimate soovide ja päikeselise tervitusega!
Krista

Oleme väga tänulikud eilse reiki eest 🙂

Meil kõigil täiesti voolas ja toimis. Kõik olid rahul.  

Reiki oli väga rõõmutoov, puudutades oma energiaga haigeid kohti ja oli tugevalt tunda erinevates tšakrates 🙂 Võib olla natuke tähelepanekuid oli selles osas, et reiki tekitas külmavärinaid, andis palju lisaenergiat (mul polnud veel ööse pool 2 uni tulnud), tõi pinnale üksilduse ja kurbuse tunde pinnale ja ühel minu tuttaval hakkasid silmad valutama ja vett jooksma, samuti tekkis peavalu.

Tegelikult oli väga rõõmutoov ja meeldejääv ning erakordselt tore ja rahustav õhtu …

Meie täname  :))

Marje

Suur tänu südamest! Kirjeldan lühidalt, mida eile õhtul kogesin.

Kõigepealt tekkis „energiakeeris“, justkui oleks kosmosesse sattunud. Keeris oli väga kiire ja intensiivne, esmakordselt nii tugev. Kuigi jah, nooremat iga meenutades, tekkis sarnane tunne ka pärast pikka ülevalolemist ja pidutsemist;) Seejärel läks soojaks, lausa tuliseks rinnapealne ja tekkis vajadus sügavamalt hingata, siis liikus energiavoog kõhupiirkonda ja aktiveeris ja surus välja kõik gaasid, jällegi väga omapärane kogemus. Edasi liikus soojus sääremarjadesse ja jalalabadesse, tekitades kerge „suremise“ tunde ning muutus järjest tugevamaks kuni nagu jalgu enam ei tundnudki, korra tundsin teravat torget ka jalatalla all. Edasi liikus voog pähe ja pea hakkas lühikeseks ajaks tugevasti valutama ning seejärel lõi valu õla-ja turjapiirkonda ning diafragma piirkonnas hakkas torkima ja tekkis köhahoog. Samuti läks suu paksuks ja tundus nagu oleks keegi „mudinud“ nii alumist kui ülemist lõualuud. Siis läks energiavoog edasi käsivartesse ja tekkis jalgadele sarnaselt esmalt „suremise“ tunne ja seejärel kadusid käed nagu üldse ära. Märkamatult oli pool tundi möödunud ning kellahelin „äratas“ mind ja siis tundsin kuidas väga kiiresti energiavoog minust lahkus, hingamine muutus kiireks ja süda hakkas kloppima, kuid vaibus ka kiiresti. Pärast seanssi jäi pea ja õlapiirkonda valutunne, kuid ka see kadus mõne aja möödudes. Hiljem kui magama läksin, uinusin tavapäratult kiiresti ja magasin nagu „beebi“ kordagi ärkamata, üle pika aja rahulikult.

Tänudega

Krista

Eileõhtune kaugseanss üllatas mind natuke küll. Sõrmed surisesid, lõpupoole tundsin ka näpuotstes (seespool?) õhetust. Tunne seansi ajal oli hea ja kerge, pärast magasin sügavalt ja hommikul olin täiesti väljapuhanud. Olen ka ise Reiki II astme praktik, ise teenust ei osuta. Vahel teen lihtsalt teistele kellel vaja on ja loomulikult endale. Kuid sellist sõrmede surinat pole enne ette tulnud, see oli väga huvitav.

Viimasel ajal on väga palju pingeid ja stressi olnud. Suur, suur aitäh lõõgastava ja mõnusa seansi eest!

Tervitades,

Kaarin

Seansi eelne nädal algas tormiliselt ja päevad, mil sai seanssi vastu võtta, olid mulle emotsionaalselt väsitavad, kui pea patja puudutas, nii kohe magama jäin. Ühesõnaga, unustasin seansi vastuvõtmiseks tegemast plaksu või ütlemast:”võtan seansi vastu nüüd”, kuid 19 veebruari öösel nägin, kuidas Reet tuli mu juurde (nägu küll ei näinud, sest ta oli kummargil mu keha kohal, kuid tajusin, et see oli tema), pani käed mu päikesepõimikule ja andis sinna energiat. Ei tea, kas alateadvus, ütles lause minu eest, kuid unenägu oli nii selge ja meeldejääv. Igal juhul suur aitähh!

Päikest, 

Kaire

Mul õnnestus lainele lülituda 10 minutit hiljem, kuid ma otsustasin juba päeval, kui nägin, et ei jõua valmis, algust ajatada. See võimaldas mul töötamist jätkata, muidu kippus uni ja lõdvestus peale juba kella 16 paiku : ) Otsustasin vastu võtta pakutava abi, sest vajan praegu iga väiksematki liigutust minu toetamise suunas. Otsustasin liituda vaatamata soovitusele võtta aeg maha ja teha oma päevad lõdvemad enne tervendust. Mul ei ole see praegusel perioodil võimalik, aga ma esitasin taotluse, et pingutus ja tervendus mahuksid edukalt ühte päeva ära. Mahtusid! Ma sain edukalt ja parasjagu õigeks ajaks valmis tööga ja ma kogesin korrastavat energiat, mis võimaldas mul täna, tervendusele järgneval päeval toime tulla kahe emotsionaalselt keerulise ettevõtmisega. Tundub, et samuti edukalt. 

Eile õhtul, kui ma võtsin lõdvestunult kontakti saadetava reikiga, kogesin silmapilkset kollektiivset reikipilvepatja enda all, mis kandis mind kuhugi mujale, kuhugi, kus sai hõljuda ja lõdvestuda. Ma olin väga väsinud, seetõttu panin kehale lisaks veel oma käed. Kandusin kuhugi ära, kuigi olin sealsamas. Ei oskagi sõnades väljendada, mis toimus. Aga kui kell sai 21, lõin silmad plaksti lahti ja olin täis uut, värsket energiat! See käis nagu lülitist, kui elektrilamp süüdatakse. : ) Akud said täidetud ja vajalikud toimetused lõpuni viidud. Uni oli rahulikum, kui teistel öödel on olnud. 

Tänan selle algatuse eest! Aitäh kõigile, kes oma energiat sellesse õhtusse panustasid! 

 Harmoonias ja kallistades

Riina

29.04.13 ühismeditatsioon/vabastava hingamise kauggrupp “Südamete ühendamise inglimeditatsioon.”

Heart mandalaKuna mitmed varasemates kauggruppides osalenud soovi avaldasid seda uuesti teha, panigi Reet paika aja ja valis seekord aluseks Triin Anni kanaldatud meditatsiooni Aive Antsovi koostatud raamatust “Inglite kallistus.” Ta arendas teksti edasi ja salvestas sellest kaks audioteksti varianti – pooletunnise mediteerimiseks ja tunnise hingamiseks.  Registreerus 14 meditatsiooni ja 3 ühishingamise soovijat.  Oli väga austav ja tore, et meditatsioonile registreerus ka algteksti autor Triin Anni ise. Tänud kõigile osalejatele!

Muljed:

Hingasin kogu toetamise aja vabastavalt, esimene pool aega meditatsiooniteksti saatel, mida kuulas enamus ja teine pool tundi hingamisteksti saatel, mida kuulas kolm hingajat. Ürituse esimese poole, 30-minutilise meditatsiooni ajal kuulasin kogu aeg ühe kõrvaga enesekriitiliselt ja eriti valuliselt mürakohti märgates oma teksti, paludes samal ajal toetust valgusolenditelt ja üritades mitte kedagi unustada. Päris lõpus enesekriitilisus taandus, lõpumulje oli jumalik.

Mul olid toetamisel abiks kaugreiki sümbolid ja seleniidist kristallvardad mõlemas käes. Need läksid toetamise käigus soojaks, kuid mitte tuliseks. Ma ei teinud seda üksi – selgesti oli tunda appi palutud peainglite ja taevaste valgusolendite kohalolu ja toetust. Palusin kõigile toetust ja tervenemist.

Eriti huvitavad aistingud olid mul tugev vibratsioon selja all, abaluude vahel ja tunne, et midagi tahab abaluudest välja kasvada. Südame avardumist olen tundnud varemgi, täna oli see eriti ilmekas ja nauditav.

Päev hiljem tegin uuesti algusest lõpuni läbi juhitud hingamise variandi, mis lõppes suure avanemise, energiablokeeringute vabastamise ja puhastumisega. Loodan, et sama juhtus kolme tol õhtul hinganuga.

Tänu kõigile osalejatele, valgusolenditele toetuse, Triin Annile kanalduse ja Aive Antsovile raamatu „Inglite kallistus” kokkupaneku ja idee realiseerimise eest!
Valguses

Kaugürituse korraldaja ja läbiviija Reet

Kuigi audio oli natuke mürane nagu Sa ka mainisid, siis oli tunne ja meeleolu, mis sellest tekkis väga ülev. See oli kindlasti üks mõnusamaid juhitud meditatsioone, mida olen teinud. Keha kadus täiesti ära, hõljusin nagu pehme pilve sees. Kui valgusolendeid kohale kutsusime, tundsin kohe, kuidas nad tulid ja nende kohalolu oli kogu aeg tunda. See meditatsioon oli nii pehme ja turvaline ning rahustav. Väga imeline kogemus. Tänan Sind veelkord!

Valgust ja armastust!

Elo

Olen väga rahul. Tundsin valgust. Lõpus tuli sügav rahulik uni.

3 päeva peale meditatsiooni toimus minus mõtete puhastus, peas toimus nagu mingi avanemine. Nüüd olen rahulikum ja tasakaalukam kui enne. Tänan Sind väga!!!

Päikest,

Malle

 

Nii tore et teete selliseid kaugüritusi, mida saab omas kodus kaasa teha.

Esmaspäeval olin hommikust saati väga väsinud, aga see ei pruugi olla seotud üldse selle üritusega vaid sellega et olin 3 pikka päeva tööl.

Aga kella 22-ks seadsin end mugavalt ja kuulasin meditatsiooni, südame avardumise kohta ei oska midagi öelda aga mina tundsin energiavärelust oma peopesades ja kohe suht algusest peale ka kolmanda silma kohal, isegi katsusin järgi ,et kas äkki on juuksetukk otsa ees, et see koht nii tunda on aga ei olnud .Nii et ei tea mis seal siis toimima hakkas. Pärast audiot olin veel rahulikult ja proovisin mediteerida kuni 23.00-ni ja peale seda oli veel energiat nii palju, et veel lugesin tund aega.

Igatahes suurimad tänud teile!

Ja palju päikest kevadesse!

Evelin

Mina, kaugmediteerija…hakkasin algusest umbes 5 minuti pärast väga tihedalt haigutama ja silmadest(eriti vasakust) hakkasid iseenesest voolama pisarad.

Anne

[Haigutamine ja pisaravool on märk lõdvestumisest ja sügavast (sh tšakrate) avanemisest. Lisaks viib pisaravool välja toksiine ja haigutamine leevendab stressi, väsimust ja stimuleerib aju. Samuti normaliseerib see vererõhku, parandab tuju ning aitab ennetada infarkti ja teisi südamehaigusi. Nii, et kõik on hästi!]

Õhtul sain teha ainult pool, rohkem ei suutnud – süda hakkas sees kuidagi väga peksma. Lõpetasin, lootuses, et soovin seda teha läbi hommikul. Hommikul õnnestus: tundsin alguses kerget surinat alakehas ja jalgades. Hiljem kui tuli südameid jagada, siis ma justkui lendlesin. Tunne oli kerge, kuid samas miski nagu rusus, kuid üldtunne oli kerge ja lendlemine kulges ka väga õhuliselt. Lõpus tuli meeletu uni ja kuna laps ka veel magas, sain rahulikult kella 8-9.30 põõnata. . Ärgates tundsin kerget surinat peas ja oli ka kerget iiveldust, suutsin vastu panna sedasi kella 12, siis aga tegin tassi kohvi ning peale seda kadus kõik. Peale selle, et tunne on kuidagi väga kerge ja hellake (miskipärast tahavad pisarad silma tikkuda).
Tänud suured ja südamlikud Teile!

Margit

[Meditatsiooni lõppu kanalduski mul hoiatus, et enesetunne võib seoses sügava avanemise ja tervenemisega olla lähemal paaril päeval hell. Jäi kõlama soovitus, et mida iganes Sa ka ei tunneks, tea, et oled kaitstud ja armastatud. Rohke joomine tuleb ka kasuks.]

Lõpetasin kõik oma tähtsad toiminugud enne meditatsiooni lainele minemist. Lamasin rahulikult ja  häälestasin end lainele, tundisin kuidas ajulained tööle hakkasid ja kogu minu keha lõõgastus. Tundsin värve, mis minu kehast läbi käisid, isegi oskasin ette aimata milline värv järgmisena tuleb ja mida ta minus teeb. Võimalik, et see info jäi meelde hiljuti loetud värviteraapia artiklist. Tugevamaid impulsse tundisin kroon – ja südametsakras. Südame kristallkiire sidemete ühendamine oma lähedaste, sõprade, koostööpartnerite ja tuttavatega õnnestus, nad kõik tulid minu juurde ja sellest sai suur võrgustik. Peale meditastsiooni tundsin end hästi, tegin veel mõned toimetused ja siis magama. Täna hommikul ärkasin välja puhanuna ja valmis tegudeks. Minus toimus muutus sest seda panid tähele ka minu kolleegid täna – ma särasin 🙂

Päikest,
Marion

Olin reibas ja algus sujus hästi. Nagu kiuste peale valgusolendite väljakutsumist jäin magama ja ärkasin, kui paluti välja tulla meditatsioonist. Panin arvuti kinni ja jäin uuesti kohe magama ja magasin väga sügavalt. Kui teised töö juures kaebasid, et öösel oli habras uni – kusjuures paljudel, siis minul oli väga väga sügav. Tunnen end suurepäraselt ja teen seda teinekordki kaasa.

Tänud Reedale selle suure töö eest! Päikest ja hunnik kallistusi kohe 🙂

Anneli

Sel õhtul tundsin valgust südames ja muidu kõik asjad toimisid. Reaktsioon tuli alles järgmisel päeval. Energia ja emotsioonid jooksid üle ääre.

Nutma päris ei hakanud , aga selline habras tunne oli küll. Süda peksles.

Kuulasin veelkord seda meditatsiooni ja kõik sai korda.

Aitäh,väga tore oli!

 Liia

 

Suur tänu eilse seansi eest! Tegin hingamist ja mõju oli muljetavaldav.
Füüsilisel tasandil tundsin tugevamat energia liikumist peas, kätes ja jalgades. Aeg-ajalt tekkisid värinad, millega ilmselt vabanesid pinged. Mingil hetkel hakkas vibreerima nina 🙂
Kogu hingamise aja tundsin end tõesti kõrgemate jõudude kaitse all olevana. Ootamatu oli kurbuse vallandumine, kui ühe lähedase inimesega mõttes ühendust võtsin. Pisarad voolasid. Teistele armsatele mõeldes tundsin lihtsalt tingimusteta armastuse voogamist.

Tulemuseks oli puhastunud ja avatud tunne ning seesmine vaikus. Need on olnud saatjaks kogu tänase päeva.
Tahaksin kuulata ka meditatsiooni ja võimalusel teen hingamise korra veel läbi.

Parimate soovidega
Kaidi

Kõigepealt suur aitäh võimaluse eest kasutada kaugmeditatsiooni ja hingamise linki ka hiljem. Minul juhtuski nii,et Tartus ei õnnestunud mul seda avada ja sain seda teha hiljem maakodus olles.

Vaatamata sellele hingasin ma Tartus esmaspäeva õhtul Soma meditatsiooniplaadi saatel ja just sellest tahaksin tagasisidet anda.Kuigi ma ei kuulnud teksti ,tundus nagu ma siiski mingil moel oleks tajunud seda.

Esmalt ajas mind kohutavalt haigutama(mul oli pingeline tööpäev seljataga ja ilmselt olin hinganud väga pinnapealiselt).Siis tajusin peopesades soojust ja kihelust samas hakkas kohutavalt külm. Kui suutsin jälle vabamalt hingata, tundsin nagu oleks südamel hakanud rinnakorvis kitsas ja vasakus kõrvas oli korraks mingi helin. Nägin armsaid inimesi …Siis kadusin ära. Mingi aeg tundsin nagu oleksin tänanud…Ärgates tundsin end väga hästi ja järgmine päev olin hästi energiline ja rõõmsameelne.

Tänan Sind Reet ja kõiki toetajaid.

Kaja

 

 

20.12.12 vabastava hingamise kauggrupp “Usaldan elu”

DolphinMandalaMõte oli valmistuda 21. detsembril maale jõudvate kõrge vibratsiooniga energiate vastuvõtmiseks, võtta vastu oma jumalikkus, vabaneda kõigest, mis sellega enam ei resoneeru ja tugevdada usaldust elu vastu. Osalejad said audioteksti, mille saatel tund aega hingata.

Katkendeid muljetest:

Oli vägev hingamine. Mul olid toetamisel abiks kaugreiki sümbolid ja seleniidist kristallvarras paremas käes. See läks toetamise käigus tuliseks, mis näitab, et toetuse vastuvõtmine käis. Käed vibreerisid tugevalt. Ma ei teinud seda üksi – selgesti oli tunda appi palutud taevaste valgusolendite kohalolu ja toetust. Hingasin ka ise päris tublisti kogu selle aja, muusika alates läks hingamine isegi intensiivsemaks. Oli tunda tugevat energia liikumist, puhastumist. Nähtud visioonidest oli kõige selgem kollaka nahaga asiaatlike näojoontega jõuline mees, šamaan või indiaanipealik, kes mulle ilmekalt midagi näitas. Aga ka tähed, kirkad sügavad värvid, tuled.

Ma arvan, et tänane üritus oli hea ettevalmistus 21. detsembri kõrge vibratsiooniga energiate saabumiseks. Aitäh, kõigile 28-le, kes tegid seda minuga koos.

                                                                                                                                       Reet

Olen alles algaja hingaja aga tegin ikkagi kaasa saadetud meditatsioonilinki kuulates. Visioone küll ei näinud aga tundsin ikkagi midagi erilist.

Tänan Sind Reet , selle kõige eest!

                                                                                                           Ulvi

Tänud ilusa hingamise eest. Alguses tundsin järjekordselt südames valu ja mingil ajal toimus jälle miskit minu kolmanda silmaga. Kusagil poole meditatsiooni ajal tekkis soe tunne, tekkis kujutlus, et oleksin nagu suur kauss, mis on täidetud millegi soojaga 🙂 Kohas kus oli juttu armastusest, tekkisid korraks silme ette suured roosad pallid nagu sussi tutid 🙂

Palavate jõulutervitustega,

Anne

Oli väga mõnus ja üllatuseks mu 14 kraadisele ruumile hakkas mul hoopis soe, tavaliselt on tohutult külm… Nägin mingit koopa moodi ruumi, kus oli tünn keskel, nagu ahi? ja seinad ilusti kividega kaetud… ja mingit rohelist mustrit vahel ka näitas, kummaline hääl hakkas kumisema, aru ei saanud kas tuli see muusikast, ruumist või peast;)) Suured soojad tänud ja helget ärkamist kõigile!

                                                                                                               Anneli

 

Mina hingasin tund aega hiljem, kui olin lapse magama pannud. Hommikul ärgates kogesin sellist ühendatuse- ja armastusetunnet, justkui oleks tõepoolest tänasega mingi võimas energianihe toiminud. Igasugune hirmu, eraldatuse, viha jne põhine loomine tundus kuidagi väga ebaloogiline ja suur illusioon. Tõde on tõepoolest see, et oleme üks tervik iseendas ning inimkonnana – elurõõm, armastus, vabadus ja küllus on kõikide jaoks kogu aeg kättesaadavad. Nii võikski olema hakata. Tahan sellist elu kohe! 🙂

                                                                                                                  Margaret

Minu kogemused siis:
pinged sain kiiresti maha ja lõdvestumine toimus ruttu.Peale seda helesinine,lilla,roheline,oranz jne jne nagu kõikide tšakrate värvid läbisegi,korraks oli külmavärinaid tunda ja peale seda südamest alates ja täiuslikult mõnus soojus mis levis üle terve keha.Korraks tekkis silme ette naine valges.Lõpu poole tundsin väga võimsaid vibratsioone-tunne nagu kogu keha nagu väriseks ja väga tugevalt.Pärast naasmist reaalsusesse oli selline meeletu rahu ja armastuse tunne mida ei saagi vist sõnadega seletada-see on miski mida peab ise kogema.Ja oli ka tunne,et ma pole üksi vaid meid on palju. Aitähh selle meeldiva kogemuse eest! Namaste!

                                                                                                                                 Aive

Suur tänu eileõhtuse hingamise läbiviimise eest! Olen varasemalt (paar aastat tagasi) käinud 3-4 korda eraseansil, aga seekord oli tunne hoopis võimsam. Kindlasti oli üheks põhjuseks see, et rituaal sai läbi viidud ilma kõrvalise isiku juuresviibimiseta. Olen nimelt seda sorti, kes ennast teiste ees tagasi hoiab. Teisalt on aga vaja, et keegi juhendab – muidu kipub hingamine pinnapealseks muutuma.

Energiad liikusid tugevalt, eriti tugevalt põlvedes ja kätes. Ristluudes oli sügavamal sissehingamisel tunda valuaistingut, aga mitte pidevalt. Ilmselt hirmudega seotud asjad. Lõpupoole tekkis vajadus naerda, mida lubasin endal ka vabalt teha.
Saadud energiahulk oli nii suur, et uinumisega tekkis raskusi 🙂

Teeksin meeleldi selle protsessi veelkord läbi. Kaughingamine on minu meelest on väga hea idee.

Kaidi

12.12.12 ühismeditatsioon

hst_deep_fieldMeditatsioon oli mõeldud meis peituva valgusekoodi aktiveerimiseks ja Kristusteadvuse avamiseks. Selleks pidid kõik eelnevalt lugema vastavat palvet ja seejärel, võimalusel 12. detsembri keskpäeval mediteerima, oskajad ka vabastavalt hingama. Meditatsiooni võis läbi teha ka hiljem.

Katkendeid muljetest:

Alustasin mediteerimist süütundega hilinenud audiomeditatsiooni saatmise pärast. Siis mõistsin, et minu ülesanne Kristusteadvuse vastuvõtmisel on alustada mõistmisest ja kaastundest iseenda vastu ja hakkasin aktiivselt endale andestama. Ja kõik asetus oma kohale. Mul oli vaja toime panna enesesüüdistusi tekitav tegu, et aktiivselt Kristusteadvust rakendada. Palusin appi jumalikke valgusolendeid ja hakkasin saatma energiat oma paremast käest, vasakuga kosmosest saadetavat vastu võttes. Mängis Torben Nielseni energeetiline muusika (kurguhääl ja ülemhääl vaheldumisi).

Nägin oma protsessis väga palju valgust laikudena, kiirtena ja seestpoolt väljapoole kasvavate ringidena (nagu näevad välja Urmas Vaino viimased mandalad). Nägin ka hästi palju spiraale (DNA-d?), tundsin ka oma keha maast tõusmas ja aeglaselt spiraalselt ülespoole tõusmas. Selgeim konkreetne pilt oli mustvalge foto 1950ndatest aastatest, kus mu isa ja ta kaksikõde olid sõbralikult koos mu emapoolse vanaema ja vanavanaemaga (tegelikult nad ei tundnud tollal üksteist). Tundsin, et nüüdsest on kõik üks, tundsin üksolemist kogu inimkonna ja kõiksusega. Südames oli hästi palju soojust ja sama aktiivselt vibreeris mu uus kõrgem südametšakra, tingimusteta armastuse asupaik. Seansi lõppedes oli mu parem, energiat väljasaatev käsi kuum, peaaegu hõõguv. Tänud kõigile, kes tegid seda minuga koos!

                                                                                      Reet, läbiviija ja toetaja

Mina alustasin kell 12 ilma meditatsioonita, olin kindel, et see ei saanud seda valmis vmt. Aga see ei pannud mind üldse muretsema.

Kuna ma  õpin kristalliteraapiat, ladusin emale ja endale alates 12-st kristallid peale ja õpetasin teda vabastavat hingamist tegema.

Nägin samuti valgusmandalaid, kiiri, spiraale, kuldseid ja hõbedasi põimumas, ja nägin ka punast südant okastraadiga (Jeesuse südamekeskusel olev süda) oranzide pilvede vahel. Nii, et me nägime samu asju. See sinu nägemus kinnitab minu usku.

                                                                                                         Monika

 

Kuna ma ei osanud meditatsioonilinki avada (ilmselt pean poja appi kutsuma,et vaadata milles probleem), siis mediteerisin Tom Kenyon” Soma`t” kuulates. See oli nii imeline. Tundsin kõigepealt surinat,mis läbis kogu keha piki selgroogu. Seejärel tajusin kerget survet pealael ja kerget spiraalikujulist pöörlemist kehas. Kõige huvitavam oli kuidas ma tundsin sooja lainet esialgu vasakus küünarvarres ja sealt liikus see edasi läbi vasaku käe õlga ja pähe kuni kogu vasakpoolne kehaosa oli meeldiva soojalaine all. Huvitav oli veel see, et ma istusin vasaku küljega akna all, kust tegelikult õhkub natuke jahedust läbi. Selline tunne jäi kuni mediteerimise lõpuni…aeg liikus samas väga kiiresti, sest kui ma silmad avasin oli juba tund möödas. Veel nägin ma palju igasuguseid valguspilte…kuldse tooniga heledat valgust…helelillal põhjal kuldseid ringe laike kiire spiraale vaheldumas. Pärast oli hästi hea kerge olla ja energiat palju. Ma arvan,et Sinu saadetud reiki jõudis minuni. Olen väga tänulik Sulle selle eest ja kogu selle ürituse organiseerimise eest. Tänan ka selle eest, et mul oli võimalik sellel osaleda.
Kaja

Meditatsioon oli võimas. Tundsin väsimust 12: 12:12 tahtsin väga magama minna aga ei saanud.
Kuulasin just natuke aega tagasi Sinu meditatsiooni. Tundub, et sain oma hingerahu tagasi. Olen kaua segaduses olnud: mida uskuda mida mitte. Nüüd tean IKKA JUMALAT ja olla tänulik, heatahtlik ja kaastundlik.

Suur tänu Sulle kõige eest!!!!

                                                                                              Malle

 

11.11.12 ühishingamine

Do as One 2Hingamisstuudio kampaania Do As One üritus oli internetipõhine ühishingamine – osalejad, keda oli ca 30, said  lingi Reeda loodud teemakohasele meditatsioonile ja ülemaailmse kampaania hingamisruumi, kus viimased 11 minutit koos hingata. Lugege osalejate muljeid:

Eile oli tõesti imeline öö. Minu jaoks algas ebatavalisus hetkest, kui puhastasin oma seleniidist kristallvardaid Tiibeti kellade helilainetega. Veel mitte kunagi ei ole mu Tiibeti kellad teinud nii intensiivset, ühtlast, harmoonilist ja kõrget häält. Oli tunne, et see kõla on ingellik ja ei pärine meie dimensioonist. Arvan, et meid toetasid inglid.

Kell 23.11 oli teise ürituse “Äratusmeditatsioonide laine” mediteerimise kellaaeg. Mediteerisin, kristall vasakus käes ning mu kael ja kukal läksid soojaks, nagu keegi hoiaks seal kaitsvat kätt, või puhuks sooja hingeõhku.

Meie ühise mediteerimise ja hingamise ajal võtsin kristallvardad kätte ja tegin taotluse, et kõik, kes teevad seda minuga koos ja kes on valmis energiat vastu võtma, saaksid toetavat reiki energiat. Vardad läksid tuliseks, eriti saatvas käes. Tundus, et mõned inimesed olid eriti vastuvõtlikud. Ühismeditatsioon läks hästi, tundsin paljude inimeste ühisosalust. Hingamise ajal ei suutnud ma täielikult lõdvestuda oma hingamisse, keskendusin rohkem ühisürituse energeetilisele ülevalhoidmisele ja maailmavisioonid jäid nägemata. Aga visioone uuest, ühtehoidvast, armastusel põhinevast maailmast olen näinud oma eelmiste võimsate hingamissessioonide ajal ja neist oli kantud ka minu meditatsioon. Kokku võttes oli see vägev kogemus. Aitäh kõigile kaasalööjatele.

                                                                                                Reet

Oli väga huvitav hingamine, kuigi olin suht väsinud ja uimane kiirest päevast.

Kuulasin Reeda meditatsiooni ja proovisin seejärel ise omas tempos hingata. Seekord tekkis mul mitmeid pilte, mida tavaliselt hingates väga palju ei ole. Vähemalt kaks silma käisid mulle pilku heitmas, lisaks veel visioon merest ja koidukumast ning põlevast küünlast, millel oleks olnud ümber nagu mitu kontuuri. Mingit väga tugevat emotsiooni ma hingates ei tundnud, proovisin sõnastada minu arvates olulisi afirmatsioone meie parema maailma tarbeks.

                                                                        Anne

***

Tegin kaasa Reeda juhitud ettevalmistava meditatsiooni ja hingasin arvutis oleva reikimuusika saatel. Midagi oli tõesti teisiti, sest tavaliselt läheb mul kauem aega, et keha võtaks stabiilse hingamisrütmi omaks. Nüüd kulus vaid mõni hingetõmme kui keha hakkas ise hingama. Nagu kellavärk. Mulle sobib aeglasem hingamise tempo, see oli täpselt minu tempo! Olin väga väsinud ja haigeks jäämas, nii ei olnud mul energiat oma ideaalmaailma kujustada. Aga ma tegin taotluse, et siseneksin nii kõrgesse vibratsiooni, kui mu keha on valmis kogema ja teeksin oma osalusega lihtsalt harmooniat juurde. Mäletan, et olin veel ärkvel 20 minuti pärast. Siis jäin magama. Ärkasin 2 paiku, eemaldasin kõrvaklapid ja läksin magama. Midagi täpsemalt ma ei mäleta, keha on veel viirusega võitlemisest nõrk, aga ma tunnen siiski muutust üleüldises õhustikus. Võib-olla kujutan ette? Ei tea, mingid
tasandid on kas aktiveerunud või koguni muutunud.

Üks mu lastest jäi haigeks ja oli täna kodus. Rääkisin talle
hommikul, mis öösel toimus. Ta ütles, et ta tundis magama minnes, et täna öösel toimub midagi erilist! Tõesti, magama hakkas ta jääma poole üheteist paiku : )

                                                                                 Riina

***

Eile tegelesin kell 23 joogaga ja kuulasin 23.45 Reeda meditatsiooni, mis aitas mõnusalt lõdvestuda. Südaööl avasin “Do As One” hingamisruumi lehe ja hingasin edasi sealsete hingetõmmete järgi. Ajavahemikus 00.00-00.30 oli sellele lehele sisse loginud üle 16 000 inimese. Hingamise ajal tundsin ühendust kõigi hingajatega ja nägin pilte sellest, milline võiks tulevikus maailm olla (inimesed ärkavad ja tegelevad oma sisemise arenguga, paljud kolivad linnast maale, et kasvatada ise endale puhast toitu ja olla ühenduses maalt saadava energiaga, tekivad väikesed kogukonnad, kus üksteist tuntakse ja toetatakse jne). Peale hingamist mediteerisin veel küünlavalgel ja seejärel jäin magama. Enesetunne oli kogu õhtu jooksul väga hea.

                                                                                              Marika

***

Vabastava hingamise kogemused mul seni puuduvad, kuid sellest ööst tunnen end suurepäraselt.

Hingasin nagu ikka, tavaliselt – kuid teadmine, et ma saan olla paljude hingamist oskavate inimestega, andis mulle rahulolu tunde.

Nüüd on paar päeva sellest möödas ja ja mind valdab ikka selline mõnus,õnnis tunne ,nagu oleksin paraja energialaksu all.

Minu tänud kõigile hingajatele, teades et kõik toetavad üksteist, sain minagi uue kogemuse ja olen selle eest väga tänulik.

                                                                                                                                                   Maire

***

Vaatamata sellele, et mul oli selle kampaania ajal olude kujunemise tõttu palju segavaid faktoreid, kogesin ma siiski võimast üksolemise tunnet. Meditatsioon kahjuks ei avanenud, aga läksin siis lihtsalt  kampaania hingamisruumi ja hakkasin varem hingama. Järsku joonistus minu ette  Lõuna-Ameerika rannajoon ja leidsin ennast kusagil seal koos paljude  inimestega hingamas .Inimesi oli igas vanuses, rahvuses ja kõik tundusid nii õnnelikud ja vabad. Tundsin kuidas  ookean, metsad,taimed õhk – kõik hakkas liikuma ühes korrapärases rütmis. Kogu Maa oli haaratud nagu tohutusse harmoonia lainesse. Ma ei tea kas see oli minu ettekujutluse vili, aga see tohutu harmoonia ja vabaduse tunne oli küll ehtne. Ma tänan Reeta ja kõiki osalejaid kogu maailmas selle imelise kogemuse eest!

                                                                                            Kaja

***