Naine, üle keskea kultuuri- ja sotsiaaltöötaja. Kümme hingamissessiooni

 

Pöördus Hingamisstuudiosse pärast koondamist viimaselt töökohalt. Koondamine saabus just õigel ajal, sest see töökoht oligi end juba ammendanud, nagu ka kõik eelmised töökohad 2-4 aasta järel. Alati on ta kõigepealt olnud uute võimaluste üle rõõmus ja energiat täis, siis aga hakanud nägema süsteemi piiratust ja kaotanud oma jõu. Oli tekkinud soov jõuda selgusele, mida ta tegelikult sooviks teha ja kuhu panustada oma energia. Samuti häiris puudusehirm, mis oli eriti esile tulnud lapsega 3 aastat kodus olles. Puudusehirm ja puudusetunne ei vähenenud ka head palka saades – siis kulus lihtsalt kogu raha külluslikuma elustiiliga seotud suurematele väljaminekutele ja ootamatud kulud tekitasid ikkagi paanikat. Tagasilööke oli tekitanud ka tervis, eriti silmad, kõrvad, nina, tundus, et pähe oli kogunenud suur lapsepõlvest pärinev solvumine.

Seoses suviste puhkustega oli hingamisseansside paigutamiseks sobiv aeg piiratud – aega, kui naine viibis Lõuna-Eestis, Reeda puhkus aga polnud veel alanud, oli ainult 3,5 nädalat. Tavalise rütmiga (kord nädalas) hingates, oleks jõutud kohtuda vaid 3-4 korda, mis on jäävate muutuste tegemiseks liiga vähe. Seetõttu valitigi hingata 3 korda nädalas ja paigutada kõik teraapiakuuri 10 kohtumist neile 3,5 nädalale. See oli võimalik, sest naisel oli vaba aega ja pühendumust. Ka suutis ta kõik muutused integreerida ja säilitada seejuures tasakaalu – au ja kiitus talle (mis ei tähenda, et kõik peaksid hakkama nii tegema :)). See on eiti imetlusväärne, kuna ta käis nende 3.5 nädala jooksul ka Reeda reikikursusel ja tegi läbi reiki puhastumise, ka tegi ta lisaks läbi mitu erinevat teraapia- ja enesearenguprogrammi, luges põhjalikult Eckhardt Tolle raamatuid jne.

10 korraga jõuti uurida ja korduvalt külastada lapsepõlve. Naise isa ja isaisa olid olnud vägivaldsed ja alkoholi küüsi langenud mehed, nende naised ja jällegi kõigega leppijad, kes läheduse ja kooselu säilimise nimel olid valmis taluma kui tahes vägivaldset suhet ja ei suutnud kaitsta oma lapsi. Hingamise ja lapsepõlve külastamise käigus saavutas naine kõigepealt läheduse oma isaga (see oli kergem), lõpuks ka emaga. Viimane oli raskem, sest kui lähedane inimene, kellega on probleemne suhe, on elus, võib uusi probleeme ja erimeelsusi alati üles kerkida. Lõpuks jõudis naine aga pingevabadusse mõlema vanemaga ja kogu suguvõsaga. Tema Sisemine Laps hakkas end tundma armastatuna.

Naine sai väga huvitavaid energiakogemusi. Ühel hingamisel nägi ta oma suguvõsa tervendamata energiat – plasmataolist halli massi. Kui ta hakkas saatma sellele armastust, ronis sealt välja väike värvimuutev kameeleon, kes tõmbas oma pika saba ja iseenda rahulolevalt kerra ja hakkas nurru lööma. Plasmamassiga ei osanud naine midagi muud ette võtta, kui lohistas selle ennast peaaegu katkestades tervendavasse, lillasse leeki ja lasi sel ära põleda ning transformeeruda valguseks (sarnast puhastustehnikat õpitakse reiki kursusel).

Küllusemeditatsioon selle naisega muutus järjest külluslikumaks, algselt kavas olnud detailidele lisandusid järgmised, naine ise aga nägi veel hulga imelisemat pilti kui Reet talle ette maalis – tema küllusemeres lustisid vallatud delfiinid, hõljusid väikesed roosad inglid ja lendasid valguseinglid, tema tervenenud, vallatu ja muretu Sisemine Laps aga tundis ohjeldamatut rõõmu küllusest ja mängis taevast alla sadanud rahaga koos Naise täiskasvanud Mina muretu osaga, murelik osa aga jälgis neid tõsisena, kuni temagi mängu kaasa tõmmati.

Kuigi teraapianädalate jooksul tahtis aeg-ajalt peale tulla kärsitusetunne – miks ma ei näe kohe oma elus reaalseid muutusi – jõudis ta lõpuks arusaamiseni, et tegelikult on õnne- ja rahuseisund ning küllus juba peaaegu käes. Tegelikult oleneb kõik õigest teadvuseseisundist, mis määrab kõik.

Seansside kaugmõjud saabusid alles hiljem, kuu aega pärast teraapia lõppu oli klient nendega veelgi rohkem rahul kui teraapia ajal.

Naine: Minu soov läbida vähemalt üks kord 10 vabastava hingamise seanssi sai alguse umbes 3 aastat tagasi kui osalesin Colin Sissoni 2 päevasel seminaril Tallinnas. Paraku veeretasin seda mõtet küll oma peas, kuid ühel või teisel põhjusel (minu vaatevinklist nähtuna peamiselt
materiaalsetel põhjustel) ei jõudnud ma enne selle aasta suve siiski plaanitut ellu viia.

Nüüd juhtus nii, et 2013. a veebruaris võtsin vastu otsuse, et lahkun kui mitte enne, siis igaljuhul pärast 2014. a juunit oma senisest töökohast, mis omakorda päädiski sellega, et sain oodatud koondamisteate ning olin alates 1. juulist priitüdruk, kellel oli hetkeks justkui hiiglama palju vaba raha! 🙂

Maksin ära suure portsu laenusid ning samaaegselt pöördusingi Reeda poole, keda olin Sissoni koolitusel kohanud, ettepanekuga olla mulle hingamise protsessi juht.
Tänaseks olengi läbi teinud 10 korra hingamise + 2 päevase I astme REIKI kursuse Reeda juhtimisel.

Ma ei saa öelda, et olen nüüd justku uuesti sündinud ja kogu mu elu muutus äkki üleöö täiesti teistsuguseks, aga ma olen enam kui 500% kindel, et ma igal juhul vajasin seda puhastavat meetodit  ning selle protsessi kaudu külvasin ma seemneid, mis kindlasti hakkavad kandma selliseid vilju, mis mulle tõeliselt meeldivad – olin ma nüüd ju ise oma elu juht ja rool oli minu käes! 🙂

Kõik 10 hingamist olid suurepärased ja kui ma protsessi käigus aina enam kogesin, et mida vähem ma püüan ennast ja oma keha kontrollida, seda võimsam hingamine oli, seda enam ma lõdvestusin ja usaldasin Reeta ning loomulikult ka ennast!

Kümnest seitse olid tõenäoliselt ikka väga võimsad protsessid ning ma osalesin ka ise aktiivselt endaga toimuvas. Kui päevakorda võetud teema meditatsiooni käigus minu jaoks muutus, võtsin endale vabaduse ise protsessi kulgu juhtida ja Reet aktsepteeris seda.

Usun, et just tänu enda aktiivsele kohalolemisele sain väga tugeva ja vabastava emotsionaalse kontakti oma surnud isaga; pusisin endast välja mingi müstiliselt tuima-tundetu-emotsioonitu energiakogumi ning sain fantastilise külluse meditatsiooni kogemuse!

Nagu ma juba ütlesin, ei saa ma hetkel öelda, et tänu hingamisele olen justkui ümbersündinud, kuid olen veendunud, et kui tahad maja seest korda teha, siis ei piisa vaid sellest, et värvid hoone väljastpoolt ära ja loodad, et küll siis ka seest kõik OK on! Seega julgustan kõiki ennast seestpoolt korrastama ning üheks võimalikuks meetodiks on kindlasti vabastav hingamine ja võimaluse korral lubage endale ikka terve kuur, 10 individuaalseanssi, üksikute hingamiste asemel!

Soovin rõõmsat arenemist ja külluslikku vabastavat hingamist kõigile!

 

Reet: Hingamissensid selle naisega olid minu jaoks puhas rõõm. Ta oli pühendunud oma tervenemisele ja enesearengule, avatud, jagas hea meelega oma kogemusi ja andis mulle tagasisidet, millest sain õppida. Ta oli meditatsioonide ajal 100% kohal, läbimas oma protsessi, mis võis erineda minu poolt ettemaalitud pildist, arvestas aga alati kõike, mida ütlesin. Kõik, mis kord juba tervenes, jäi tervenenuks, ilma tagasilangusteta. Terapeudi rõõm.

Kohtumised selle kliendiga laiendasid minu piire. Olen alati soovitanud paigutada 10 seanssi 10 nädalale, et sageduseks jääks kord nädalas. Mõned kliendid on käinud ka harvemini, 2-4 nädala tagant. Aga see klient näitas, et tasakaalukas, pühendunud ja enesele aega võttev inimene võib hingata vabastavalt ka sagedamini, kui kord nädalas. Võib isegi hingata vabastavalt 3 korda nädalas! Nüüd ma ei välista ka sellist rütmi, juhul, kui kliendil on soov 10 korda tavalisest kiiremini läbi teha ja ta suudab kindlustada endale selleks tingimused.

Olen rõõmus ja tänulik.