Naine, 50ndates, arst, 10 hingamissessiooni

Iseloomult aus ja usaldav. Teinud juba aastaid suure koormusega vastutusrikast tööd. Elanud üle lahutuse, laste laia ilma lendamise, paari aasta pikkuse kooselu ja enesekaotuse armukadeda ja kontrollifriigist elukaaslasega. Viimasel aastal terviseprobleemid. Leidnud enda jaoks silmiavava lektüüri. Lugenud Luule Viilma raamatuid haiguste põhjustest ja Mai-Agate Väljataga teost „Iga tunne loob Sind ennast”. Kõige rohkem vaimustus Colin P. Sissoni raamatust „Sisemine ärkamine. Kohaloleku praktika.” On hakanud ennast aktsepteerima sellisena, nagu on, ennast armastama. On hakanud kuulama oma intuitsiooni, tunneb end hoituna.

Juba enne hingama jõudmist oli naine teinud enda suhtes armastavaid valikuid, ostnud koju toetavat kirjandust, kristalle jms. Oli otsustanud leida abi ka alternatiivravist, leida vabastava hingamise võimaluse.

Samal ajal vähendas naine ikka veel ennast ja seadis välised autoriteedid tähtsale kohale, mõistmata teisi inimesi ja iseennast, ka tervislik olukord näitas, et ideaal pole veel saavutatud.

Hingamisel segasid esialgu erinevad asjad, nagu selja- ja õlavalu, mati kõvadus, hirm kontrolli käest laskmise ees. Kolmandaks korraks olid need lõpuks kadunud, siis saabus ka täielik lõdvestus. Hingamisi alustati juhitud meditatsioonidega. mitmega neist tuli naine teadlikult kaasa, nägi säravaid kujutluspilte. Vahepeal kadus ta oma maailma, saades sõnumeid oma Kõrgemalt Minalt. Hingamine muutus vabamaks, parenes ka tunnetus.

Kümne korraga jõuti läbi teha kõik Binnie A. Dansby protsessitöö küsimustikud. Mitmedki teemad said selgemaks. Vähenes arvustamine, paranes enese ja teiste mõistmine. Suurenes eneseusaldus ja kadus liigne autoriteetide kummardamine. Naine sai rahu ja hingerahu.

Naine: Kui te olete kaotanud usu endasse ja teistesse, siis tulge kindlasti hingama. Võtke vaatamata kiirele ajale ja tormamisele see aeg enda jaoks. Mina käisin 10 korda ja tundsin iga kord, et tahan siia tulla. Korrakski välja lülituda argipäeva rõõmudest, muredest, olla iseendaga. Et õppida elama üks päev korraga, võtma sellelt päevalt maksimaalselt kõik, halba aga võimalikult vähe mäletada. Et halva mäletamist, halba oleks vähem ja head siin ilmas rohkem.

Reet: Tundsin end väga austatuna, kui see klient minult seansid tellis, sest gruppides oli mul küll arste käinud, kuid individuaalseanssidel mitte. Temaga oli huvitav vestelda, aeg-ajalt sain nõu ja infot ka klientidel ettetulevate terviseprobleemide kohta.

Kümne korraga muutuvad kõik hingajad nii lähedaseks, tekib peaaegu perekondlik side ja tunne, et tunned ka kõiki lähisugulasi, sõpru ja lähemaid kolleege, kellest nii palju juttu on.

Rõõm oli näha, et selle ajaga muutus see klient avatumaks, õppis paremini lõdvestuma ja iseendas peituvat tarkust usaldama. Tema kehas liikus rohkem eluenergiat kui varem ja ta hakkas toetust vastu võtma kogu kehaga, võrreldes esimese paari korraga, kui energia liikus ainult peapiirkonnas. Soovitan sellist 10 korraga kuuri ka teistele teadmustöötajatele!