Keskealine mees, insener ja ettevõtja, 6 hingamissessiooni

Oli viimased aastad oma elust pühendanud oma äri arendamisele ja maja ehitamisele. Kui juba maja kohe-kohe valmimas, selgus, et ta naisel oli tekkinud kõrvalsuhe. Pöördus Hingamisstuudiosse, kui oli tundnud juba pool aastat hingepiina, kurbust, alandatuse ja jõuetuse tunnet, nutumaitset suus, kaotanud isu ja une, põdenud veidraid tõbesid, kuna niikaua oli ta olnud teadlik oma abikaasa ebatruudusest.

Eesmärgiks oli saada tagasi natukegi elurõõmu, sisemist tasakaalu.

Reeda ettepanekul seati latt kõrgemale: enesetunne heaks ja peresuhted korda, ehkki see tundus esialgu utoopiline. Tegelikult saavutati see eesmärk kõigest paari nädalaga.

Juba kliendi esimene seanss oli hästi sügav ja vabastav, eluenergia hakkas liikuma. Pärast teist seanssi hakkas klient oma abikaasat ja tema vahepealsel, kiirel majaehituse ajal, rahuldamata jäänud vajadusi paremini mõistma, pärast kolmandat seanssi saavutati kodurahu ja üksteisemõistmine.

Järgmisi seansse kasutati sügavamateks analüüsideks, mehe lapsepõlvekodus valitsenud suhete ja praeguse elu vaheliste paralleelide toomiseks. Iga uus hingamine avas veelgi sügavamaid kihte. Seansside vahepeal hingas klient lühidalt kodus ja kordas kaasa antud enesesisendusi.

Mees: See oli suur õppetund iga poole pealt. Avastasin, et olin teinud ise palju asju valesti ja palju tegemata jätnud.

Tänu sellele olukorrale sain tegelikult võimaluse enesesse süveneda ja ennast arendada. Õppisin massaaži ja vabastavat hingamist. Praegu näen veel väga palju arenguvõimalusi, võimalusi üksteise toetamiseks. Elu on põnev.

 Reet: minule pakkus selle kliendi juhtum suurt töörõõmu. Näha niivõrd suurt edasiminekut ja kogeda sedavõrd suurt koostöötahet. Ja ei mingeid tagasilööke!

Esimestel seanssidel oli tema keha täiesti energiast tühi, eriti rinnapiirkonnas, sinna kulus kõvasti reikit, õnneks hingas ta ka ise väga korralikult ja täitis end energiaga. Samuti tajusin suurt puudutuste defitsiiti. Õnneks kuuluvad Algallika hingamistoetaja tegutsemisvõtete hulka tervendavad puudutused. Need kulusid hetkel täielikult ära.

Olen kindel, et kui see klient oleks sellises seisundis ja niisuguste kaebusega, nagu ta minu juurde esimesele seansile tuli, arsti juurde läinud, oleks talle määratud antidepressandid. Kui ta oleks psühholoogi juurde läinud, oleks temaga vesteldud. Võib-olla oleks ta pikkamisi isegi muutunud tasakaalukamaks, oleks hakanud oma endisi mõtteid kriitilisemalt hindama ja end paremini tundma. Seni aga oleks võinud tema pere juba purunenud olla.

Algallika meetodil vabastavalt hingates ei istu toetaja osavõtliku ilmega kusagil eemal toolil, nagu mõne teise meetodi puhul. Toetaja sõna otseses mõttes toetab klienti kogu kehaga ja oma energeetikaga. Ta lausub toetavaid sõnu, puudutab, vahendab reikit, on kliendi jaoks 100% kohal. Ja just seda loo peategelasele vaja läkski. Seansilt lahkudes oli ta alati energiast ja armastusest täidetud, nii ei olnud tal ka raske seda kodustelegi jagada.

Olen rõõmus, et üks pere sai päästetud.