II astme reikikursuse lõpetanud

 H-S-Z-S-NII astmel olime 4-kesi. Mulle meeldis, et meid vähe oli, seega sai õpetaja poolt rohkem tähelepanu ja lähenetud erinevatele teemadele põhjalikumalt. Oli piisavalt aega, et analüüsida kõikide nägemusi ja neile vastuseid leida. Ka reiki ja kristallide koosmõjust sai rohkelt räägitud. Peale kursust tundsin ennast veel avatumana ja energiavool oli paremini tunnetatav. Üks huvitav katse, mis sai kursusel enda peal proovitud oli nimelt see, et ma palusin kaasõpilasel mind mõjutada reikiga, et mul ei tekiks soovi nii palju veini juua :) Ja peale seda mõjutust, praktiliselt järgmistel päevadel märkasin, et mul on kadunud himu veini ja muu alkoholi osas. Isegi pidupäevadel ei teki mul isu seda tarbida ….ja see töötab tänaseni :)

Pärast II astme kursust tunnetasin endas vibratsioonitõusu. Ma vaatasin ise maailma teise pilguga ja adusin, kui võimas on inimene ja kui võimas energia tema sees voolab. Tekkis arusaamine, et inimene on ise võimeline ennast tervendama.

Praegu on mul jõusümbol alati kasutusel kui lähen pikale autosõidule või mõnikord linnaliikluses, kui on ummikud. Lennusõidul kasutan alati ja kui lapsed lähevad kuskile ekskursioonile või võõraste autodega sõitma siis jõustan nende teekonda.

Harmooniasümbolit kasutan alati kaugreiki saatmisel. Ja tavaliselt ka pingeliste suhete või olukordade klaarimiseks. Enamasti ikka suhetega seoses.

Kaugühenduse sumbol on mul alati kasutuses kui vahendan kaugreikit. Kaugreikit praktiseeringi palju tihedamalt kui kontaktreikit. Vahendajana tunnetan ära inimese probleemsed ja valutavad kohad ning mu käed lähevad instinktiivselt visualiseerides tema virtuaalse kujutise kehaosadele, mis mind miskipärast tõmbavad.

Tagasiside on olnud alati positiivne ja on olnud head järelmõjud. Inimene on saanud juurde energiat ja tundnud ennast tasakaalukamana. Reiki saaja on nimetanud täpselt neid kehaosi (kus ma instinktiivselt tunnetasin, et käsi on vaja hoida) kus ta valu või pinget tundis, et need on nüüd kadunud.

Suur Aitäh Reet ! Tänu Sulle ja reikile olen kasvanud teadlikumaks iseendast ja universumist.

KV

Valisin selle koolituse, kuna tundsin, et olen valmis reiki II kursust vastu võtma ja sellel teel edasi minema. Tahe ennast ja teisi aidata on suur.

Mõtlesin II astme kursusest ja Vikerkaaresillast leidsingi Reeda koolituse – just nagu oleksid kuulnud minu mõtteid!

Kuna koolitus oli planeeritud neljale kolmapäevale, siis see sobis mulle imehästi. Kursusel olles selgus, et see ongi vist parim variant reikit omandada. Kuna oli piisavalt aega so terve nädal, et õpitut korrata, praktiseerida, mõtiskleda selle üle, mida uut omandasid ja milleks see just vajalik on.

Väga põnev oli ka maja ise, kus koolitus toimus. Päris hästi on majas erinevates ruumides liikudes tunda erinevaid ruumimõjusid – põnev maja.

Kursus vastas igati minu ootustele. See oli põnev ja hästi korraldatud. Kõik oli loogiline ja arusaadav. Tundsin koolitusel ennast mugavalt ja turvaliselt – aeg just kui seiskus.

Ma olen tänulik ja rõõmus, et sattusin sellele koolitusele.

Miski pole juhuslik, ilmselt oli see nii loodud, et satun just sellele koolitusele. Olen jällegi ühe kogemuse võrra rikkam ja mis peamine, tutvunud uute imetoredate inimestega!

Meie reiki II astme koolitusgrupp oli väike aga see lõi õdusa ja sõbraliku õhkkonna.

Ma tunnen, et reiki II astme koolitus oli mulle vajalik ja kasulik. Ma olen suutnud iseennast ja teisi näha teise pilguga. Olen teinud rahu iseendaga ja oma mõningate varasemate elusündmustega. Samuti olen oma hinges sõlminud rahu inimestega, kes on mulle põhjustanud hingevalu. Elu on muutunud rõõmsamaks, värvikamaks.

Teistele reiki sõpradele, kes soovivad tulla Reet Karro reiki koolitustele, soovitan soojalt – tulge julgesti ja te ei kahetse! Reet on armas ja siiras, suurte teadmistega ning sooja südamega inimene!

Aitäh!

Jane

 

* * *

Ei olnud erilisi ootusi, tulin sisetunde järgi ja sisetunne ei petnud, oli väga tore ja väeline kursus. Mulle meeldis väga just see, et oli väike intiimne seltskond, kus kõik said kõike proovida ja katsetada. Väga sobis mulle ka kursuse toimumise aeg – nädala sees õhtuti.
Soovitan kõigile, praktiseerin iga päev.

Armastusega Piret

* * *

Tulin kursusele, sest olin kogenud, et reiki töötab ja mul ei olnud teisi valikuid. Mul ei olnud erilisi ootusi. Mulle meeldis väga teine kursusest osavõtja,  Kahjuks unustanud nime, mitte aga inimest.

Meeldis, õigemini hämmastasid võimalused. Praktiseerin, põhiliselt 3-aastase Eva peal – kogemus näitab,et palaviku saan lapsel kaugraviga alla, raskemaid haigusi ravime esialgu veel tavaravi abil.

Soovitan ka teistel igal juhul tulla. Hingamisstuudio on väga hubane ja armas, mind huvitavad ka kristallidega tehnikad. Arvan et kõik on tulnud kasuks isiklikule arengule, on kvaliteetsem enesetunne.

Suur-suur tänu

Lea

* * *

Tulin 2 astme Reiki kursusele suure ja sügava tundega,et mulle on seda väga vaja.

Sisetunne ütles,et Reet on just see õpetaja, kelle juures soovin oma õpisamme teha.

Kursus oli väga mõnus ja ikka põhiline–On ainult 1 tõeline väärtus–see on inimese side inimesega.(A.Saint-Exypery)

a-f–ni  kõik 10 palli—KÕIK OLI HÄSTI!

Rahu-rahu-rahu on see mida Reiki minule annab.

Reet on supper-tubli ja mina sobiksin ainult tibusammul järgneda talle.

 

Püüa jõuda järele neile kõigile,kes kaugel eespool sinust ette on jõudnud,ja ära iialgi oota neid järele,

kes paraku on jäänud sinust kaugele maha…(Püüan seda rõõmsalt järgida ja olla usin õpilane)

Marika

 

Mul ei olnud siia kursusele tulles väga suuri ootusi. Soovisin pühitsust ja ka teadmisi, mida sain. Kursus vastas mu ootustele kenasti. Meeldis avatus, ausus ja korrektselt vormistatud materjal, valmisolek õppida. Samuti soe ja sõbralik vastuvõtt.

Reet kui õpetaja on igati tore ja armas. Kursus oli väga mõnusalt kokku pandud. Mulle meeldis eriti see, et kursus kestis mitte ühe nädalavahetuse vaid õhtukurusena 4 nädala jooksul. Minu arvates väga hea valik selliselt kursust läbi viia.

Arvan, et minu energiakanalid on nüüd avatumad kui varasemalt ja reiki voolab kergemalt, piisab mõttest ja enamasti tekib energiavool.

Kes soovib teadmisi ja praktikat tasakaalustatult, siis väga hea võimalus.

Inge

 

Ma tundsin, et minu jaoks on aeg küps ja ma tahtsin tulla Reiki II astme kursusele. Otsisin internetist. Teist sobilikku aega ma ei leidnud ja millegipärast tundus Reeda Reiki II kursuse kava mulle vastuvõetav ja täiuslik. Kursus vastas minu ootustele. Mulle meeldis, et olin õpetajaga ainult kahekesi. Tundsin, et sain sellelt kursuselt võimaliku maksimumi. Jäin kõigega rahule.

Nüüd, 3 nädalat hiljem, võin öelda, et osa minu taotlusi täituvad juba. Kadunud on silmade sundpilkumine. Jään nüüd enamalt jaolt ilma unerohuta magama. Olen teinud mitmed korrad ka Reiki kaugseansse teistele (tütrele, lapselastele, õele). Pärast sümbolite tegemist ja Reiki endast läbivoolutamist tunnen endas palju energiat (olen heas toonuses ja heatujuline). Mõjub hästi, tunnen energiat , olen pärast seda erksam.

See mõjub isegi minu kutsetöös. Minu kolleegidel on inimeste leidmisega suuri raskusi, Nad käivad ise palju kordi asendamas, kuna töölised ei tule lihtsalt valja. Ma teen igal õhtul taotluse ja reikit. Probleemid lahenevad minu arust palju hõlpsamini.

Mul on õnnestunud puuduvatele ametikohadele oluliselt hõlpsamini leida uued inimesed. Samuti töötavad minu inimesed kohusetundlikumalt kui teistel töödejuhatajatel.

Soovitan neile, kes Reiki vastu huvi tunnevad, tulla ka kindlasti II astme kursusele. See annab palju juurde. Hingamisstuudio on päris armas koht kursuste läbiviimiseks.

Ene

Kuidas ma siis reiki II astme kursusel õpitud olen rakendanud?

Esimene ja vast kõige olulisem on olnud armastuse saatmine.
Olles reiki II astmel õppinud kaugreikit tean nüüd kuidas saan ilma otsese kontaktita teisele energiat saata. Olles sattunud kõrvalvaatajaks konfliktsetele olukordadele kus otsene füüsiline sekkumine ei ole võimalik või otstarbekas olen hakanud olukorrale või isikutele armastust saatma. Ilma isikliku huvita.  Saatmine on enamjaolt toimunud läbi silmade.

Nagu ikka, kus vajadus seal ka võimalus. Olen saanud kaugreikit harjutada kahe tuttavaga. Mõlemal juhul on tagasiside olnud positiivne. Ühel puhul olen ka telefonitsi rääkides keskendunult energiat saatnud ja juba kuulen kuidas teisele energia kohale jõudma hakkab.

Teine oluline õppimine on olnud “märkide” kasutamine. Kaitsmaks ennast või olukordi, asukohti, objekte ebaõnne eest. Ja luues harmoonilisemat teekonda. Lihtsuse tõttu on enamjaolt kasutuses olnud jõusümbol ja harmooniasümbol. Esimest olen kasutanud näiteks ristmike puhul mis mu töölemineku teekonnale jäävad.

Ja veel olen kasutanud kursusel õpitut toa puhastamiseks, sest aegajalt tajun kuidas energia toas on seisma jäänud.

Ja üks huvitav kogemus veel reikiga, mida teise kursuse raames olen proovinud on reiki tegemine taimedele. Elan üürikorteris ja mõned omaniku taimed on minu hoolde jäetud. Kaks neist eriti täbaras olukorras. Kastan ja kastan aga tolku pole olnud. Ja sai siis ühe taime peal paari nädala lõikes proovitud. Tulemuseks on taime kasvamise plahvatuslik kasv.

Lisaks kasutan praeguselt pea vast juba igapäevaselt reikit oma vanaks jäänud Ipod nano korralikult funktsioneerimiseks. Ja siin on juba tulnud mängu tunnetus kummast käest seadet hoida ja oma meelt rahus hoida kuna kannatamatus ei hüüa tulles.

Andres

Siia tulles oli tunne, et nüüd tuleb minna :)  Sobis aeg, koht ja õpetaja. Kursus oli mõnusalt intensiivne. Kujutasin ette teistmoodi, aga see mis toimus, oli tore! Meeldis väike seltskond, väga hea toit, paraja kestuse ja pingega.

Tunnen, et pärast reiki II astme kursust olen rahulikum kui varem. Kuigi tegemisi ja käimisi on endiselt palju, on meel rahulikum ja varasemast muretsemisest on vähe alles jäänud. Samuti tunnen, et mu töös on tekkinud uus kvaliteet läbi endasse uskumisega, õigemini on see kindlustunne, et see mida teen on kõige õigem ja ma teen seda viisil, mis on parim endale  ja teistele. Suhtlemine on kergem – eriti inimeste puhul, kes on pigem negatiivse mõttemaailmaga ja konfliktialtid. Kuigi on tulnud ette pingehteki suheldes, siis kuidagimoodi olen jäänud rahulikuks ja usaldama universumit, st ma ei lähe kaaslase negatiivse emotsiooniga kaasa. Ilmselt on see reikitamise üldine positiivne kõrvalnähtus ja kuidagi väga loomulik :)

Selle aja jooksul on mul olnud mitu juhust, mil olen leidnud end analüüsimast, et varasemalt oleksin taolises olukorras olnud solvunud ja/või vihastanud, aga nüüd leian end justkui kõrvaltvaataja positsioonilt. Kokkuvõttes – mu nüüdne reaalsus on kerge ja mänguline.

Marju

 

Läksin kursusele, et edasi areneda ja et oskaksin vajadusel saata seda armastuse ja valguse energiat oma kallitele ka kaugelt. Valisin õpetajaks Reeda, sest olin kogenud tema pühendumist, ausust ja väge vabastava hingamise ja reiki praktikatel. Samuti asukoht meeldis. Kursus oli meeldivalt tegus ja huvitav. Teooria ja praktika olid tasakaalus. Samuti olid kursusekaaslased hästi toredad ja huvitavad isiksused. Grupp oli väike, aga samas piisav, et harjutada. Usun, et minu elu mõjutas see 3 nädalat küll. Distsiplineeris ja aitas argieluga paremini toime tulla. Olin  rahulikum ja rohkem ise- täis armastust ja valgust. Ka praegu teen tööle jalutades puhastavat hingamist ja saadan armastust ja valgust eesootavasse päeva, kasutades kolme sümbolit. Minu arust on see suurendanud harmooniat minu töökohas. Hommikuti, kui on võimalik, siis puhastan ka tööruume reikiga. Olen püüdnud klientidele pilguga reikit saata. On olnud märgata ka selle mõju just  rahunemise näol kui tegemist on murelike või rahutute klientidega.

Kaugreiki võimalused on palju laiemad, kui ma algselt arvasin. Mul on hämmastavaid kogemusi. Olen tervendanud ennast, lähedasi ja tuttavaid. Kui saatsin ühele panga laenuotsust ootavale lähedasele tulevikku valgust ja energiat, tuligi järgmine päev positiivne vastus. Ja kui saatsin energiat suvel metsas, linnulaulu ja puudekohina saatel, tunnetasin tugevat energiavoolu kätes. Ja kohe oli platsis ka palju valgeid liblikaid, lendlesid kogu seansi jooksul minu ümber. Olin seal pärast veel kümmekond minutit, aga kohe, kui reikivool mu kätes lakkas, olid nad läinud. Kas reiki inglid?

Kasutan  reikit iga päev ja tänu sellele on minu elu rahulikum, harmoonilisem ja võib öelda ka mängulisem. Elan tänutundes. Märkan rohkem pisiasju, millele võib tänulik olla. Muretsen vähem, sest tean, et alati on võimalik murettekitavatele olukordadele saata armastust, valgust ja harmooniat.

Soovin, et laiendaksin enda jaoks veelgi neid võimalusi mida see meetod annab. Kõike pole veel jõudnud katsetadagi. Soovitan kõigile reiki kursust. Kui me suudaksime kõik reiki põhimõtteid järgida oleks maailm palju parem paik. Ja haigusi oleks vähem. Olen tänulik Hingamistuudiole, õpetaja Reedale, grupikaaslastele ja endale selle kogemuse eest.

Kaja

 

 

 

 

 

Share Button

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga