Olete siin Maal uustulnuk – Brenda Hoffmanni kanaldus 19. septembrist 2022

Kallid lugejad!

On aeg endale andestada. Kuigi olete tõenäoliselt lugenud midagi sarnast ka mujalt ja tundnud end süüdi, et endale ei andestanud.

See, milles tunnete end süüdi, juhtus tõenäoliselt teie endises 3D elus ja -maailmas. Olete karistanud end mõtete, sõnade ja tegude eest, mis juhtusid enne, kui kutsusite ellu oma uue olemuse.

Seda, mis oli, enam ei ole.

Kui karistate end millegi eest, mis juhtus pärast ülemineku ellukutsumist, siis teete seda seetõttu, et järgite jätkuvalt 3D maailma õige-vale määratlusi.

Te ei saa luua uut maailma uute energiatega, tuginedes sellele, mis varem oli.

Astute oma uude täiskasvanuikka uudistavate ja ettevaatlike sammudega, kartes teha vigu. Nagu 3D teismeline, kardate, et üks sõnavääratus või üks vale tegevus võiks teie elu jäädavalt rikkuda. Või et võite rikkuda erilise hetke oma ebakindlate sammudega sellesse uude maailma. Mõtted, mis on jäänukid teie 3D elust.

Kuid nii nagu te ei pane imikule tema arenemise ajal pahaks ühtki tegevust, mida ta teeb, ei ole vale ka miski, mida teete või ütlete teie. Te õpite olema teie ise. Lõpptulemuseks on uus olend uues maailmas. Olete lihtsalt olemise asemel kellekski saamise pisut hõredas olekus.

Seega kohanete kiiresti uute eesmärkide, tegevuste ja koostoimete või suhtlusega. Seda, mis oli, enam ei ole. See, mis saab olema, pole veel valmis.

Kuigi teete enda arvates palju valesamme, tähendavad need Universumite silmis vaid seda, et te katsetate oma uusi oskuseid ja huvisid.

Te õpite olema teie ise. Laske sellel olla. Nii nagu lubate imikul katsetada uusi liigutusi ja tehnikaid.

See, mis teile tundub huvitav, põnev või raske, muutub tõenäoliselt teie uues elus oluliseks.

Te ei saa teha vigu, sest te olete uus olend uues maailmas. Ainuke võimalus endale praegu liiga teha on uskuda, et peate järgima 3D võimuvahendajaid või juhiseid, hoolimata vastupidistest sisesõnumitest.

Imikud õpivad kuidagi kõndima, rääkima ja manööverdama ilma suurema abita perelt või sõpradelt. Ja kõik imikud teevad seda üksteise järel mõne kuu jooksul. Kuidas on see võimalik? Kas võib juhtuda, et nad kuulavad oma sisehäält viisil, mida ei saa mõõta?

Enamik täiskasvanuid usub, et imikud ei tee midagi valesti – nad lihtsalt õpivad seda, mida neil on vaja oma keskkonnas elamiseks. Teie praegune olemus on lähedasem vastsündinu omale kui sellele 3D täiskasvanule, kes te kunagi olite. Nii enda kui ka imikute puhul järgige oma sisehääli, muretsemata selle pärast, mis on õige või vale.

Õpite, kuidas kohaneda oma uue keskkonnaga võimalikult kiirel ja praktilisel viisil.

Väikelapse kommentaare peetakse enamasti naljakaks, mitte valeks ja need unustatakse, välja arvatud juhul, kui täiskasvanu või vanem õde-vend neid näiliselt sobimatuid kommentaare teistele edastab. Nii on see ka nüüd teie puhul. Võib-olla ütlete midagi ilma seda väidet oma 3D sõeluri abil töötlemata. Kuid igaüks, keda see kommentaar solvab, teeb seda tõenäoliselt oma sisseharjunud 3D reeglite tõttu.

Te õpite olema teie ise ilma 3D filtriteta. Nii nagu imikud õpivad kõndimise, rääkimise ja motoorika juhtimise põhitõdesid.

Lubage endal sotsiaalsetes olukordades teha seda, mis tundub õige, selle asemel, mis peaks olema õige. Teist on saamas uus teie ise – see pole ilmtingimata lihtne ülesanne – täpselt nii, nagu see oli siis, kui väljusite universumist, et saada imikuks 3D Maal. Lubage endal eksida (ainult mõttes). Lubage endal testida oma keskkonda ja olemust, kui avastate oma uut maailma uue füüsilise olendina. Olend ei pruugi olla uus silmaga vaadates, kuid oskuste ja võimete poolest kindlasti.

Olete uus olend, kes õpib, kuidas selles uues maailmas mugavalt ja rõõmsalt elada. Olgu nii. Aamen.

Autoriõigus 2009–2022, Brenda Hoffman. Kõik õigused kaitstud. Seda sisu võib vabalt teistega jagada, ajaveebidesse postitada ja uudiskirjadesse lisada, kuid säilitage selle artikli terviklikkus, lisades selle autori/kanali:  Brenda Hoffman ja allika veebisaidi link: http://www.LifeTapestryCreations.com