Tunnetus ja teadlikkus – kroontšakra tasakaalustamise õpituba vabastava hingamisega Tartus

Räägime kroontšakrast filosoofiadoktor Anodea Judithi kaasaegse tšakrakäsitluse võtmes, teeme harjutusi ja hingame vabastavalt, keskendudes kroontšakrale ja tema funktsioonidele. Lõpetame kogetu jagamisega teetassi juures.

Hingamine on tähtis võti meie energiataseme, meeleolu, seisundi ja enesetunde mõjutamiseks. Sügavalt ja ühendatult ehk vabastavalt hingates saame parema kontakti oma sügavama olemusega ja samas ka kõiksusega. Lõõgastumine ja hingamisprotsess virgutavad meie kehas elujõudu (pranat), mis uhub oma teelt kõik takistused, seisva energia ja blokeeringud.

Ida tervendussüsteemides tuntud seitsme tšakra õpetuse järgi on meie pealae kõrgeima tipu kohal asetsev kroontšakra violetne, viimasel ajal aga on see hakanud paljudel heledamaks muutuma, kuni piimjasvalge toonini välja. Kroontšakra on seotud meie käbinäärme ja ajuga tervikuna. See mõjutab meie vaimsust, harmoonilisust, terviklikkust ja arengulist täiuslikkust. Läbi kroontšakra saame juhatust oma Kõrgemalt Minalt.

Filosoofiadoktor Anodea Judithi kaasaegse tšakrakäsitluse järgi asub kroontšakra meie ajukoores ja kujuneb välja kogu meie elu jooksul. Tema funktsioonid on tunnetus, teadlikkus, teadvus ja mõtted ning eneseteadvus. Kroontšakra on korrast ära nii liiga intellektuaalsel kui liiga spirituaalsel inimesel,  neil, kes on segasusseisundis või kahestunud teadvusega, ja neil, keda kimbutavad õpiraskused, spirituaalne skeptitsism, piiratud uskumused, materialism või apaatia. Sõltuvusele kalduvad inimesed võivad korrast ära kroontšakra puhul hakata sõltuma usust või spirituaalsetest praktikatest.

(Allikas: Anodea Judithi raamat “Eastern Body, Western Mind”).

Õpitoas räägime kroontšakrast, teeme harjutusi, vajadusel õpime hingamistehnikat ja hingame vabastavalt Anodea Judithi meditatsiooniteksti saatel, uurides ja tasakaalustades oma kroontšakrat.

Õpitoa ettevalmistaja ja läbiviija Reet Karro on kvalifitseeritud ALGALLIKA Protsessi ja Hingamistöö terapeut, sertifitseeritud Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise juhendaja ning reikimeister-õpetaja. Hingamiskoolitusi on ta korraldanud ja juhtinud alates 2011. aasta kevadest. 

Kokkusaamine toimub Karlovas, Saekoja 36a III korrusel, Juugakoja nägusates, heade proportsioonidega ja hingamiseks kohandatud ruumides.

Soovi korral võib kaasa võtta oma veepudeli, soojad sokid ja pehme peaaluse ning oma lina või pleedi joogamati peale (joogamatid ja pealevõetavad pleedid on olemas).

Aeg: 22. november 2018.

Kestus 2 tundi 15 min, kell 18.15-20.30.

Tasuda saab ette saaja Juugakoda, pank Swedbank, konto IBAN: EE752200221066957510, viitenumber 2018016. Seletuseks “Õpituba” ja kuupäev või sularahas kohapeal.

Palume registreeruda siin.

Info: Reet Karro      reet@juugakoda.ee      tel 56 49 27 69

Põneva kohtumiseni!