Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise Süsteemi töötuba 6.09.2018 Tartus

Katsetame kõiki selle meetodi elemente, tantsime laiendavat tantsu ning hingame sissejuhatavalt ja kaht ülemist pingevööd vabastades. Lõpus teeme kokkuvõtteid teetassi juures.

Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise süsteem (BBTRS®) kasutab sügavat ühendatud hingamist keha energiaga laadimiseks ning kindlate lihaspinge vööde ja emotsionaalsete mustrite aktiveerimiseks. Sessioonid on kavandatud seeriana, ergutamaks ja tasakaalustamaks keha ja meelt peatallast varbaotsani.

Teraapiasse on integreeritud somaatilised ja loovad liikumisharjutused kogu keha väristamisest loovtantsuni, mis panevad keha vibreerima ja aitavad lahti lasta kinnihoitud energia. Teada on heli- ja aroomiteraapia mõju närvisüsteemile. Kasutatakse teadlikku puudutust energiavälja mõjutamisest süvamassaažini, õrna emotsioonide vabastamist ja meditatsioone aktiivmeditatsioonidest vaikuses istumiseni.

Eesmärk on ligipääs seisundile, kus energia voolab vabalt läbi su olemuse.

BBTRS ® ei sobi alla 16-aastastele, rasedatele, raskete vaimsete häiretega, epilepsiaga, glaukoomiga, osteoporoosiga, kõrgvererõhktõvega, infarktiohuga, vähem kui 30 päeva tagasi toimunud traumade ja operatsioonide korral. Kahtluse korral võib üle küsida.

BBTRS ® teraapiaseansil vabastatakse kehasse salvestunud pingeid ja traumasid ülevalt alla, üks pingevöö korraga, kasutades selleks liikumist, tantsu, süvahingamist ürgse muusikaga, heliteraapiat, aroomiteraapiat, punktimassaaži, sidekoe massaaži, suunavaid küsimusi ja juhendamist. Nii hingaja kui terapeut kannavad elastseid, liigutamist võimaldavaid riideid, terapeut kasutab lisaks salvestatud muusikale elavat muusikat – kõristit, šamaanitrummi, helikaussi, tuulekella jms, viirukit, eeterlikku maheõli ja tuunimisharki. Loe seansi kohta siit.

BBTRS ® juhendaja koolituse on Eestis lõpetanud viis inimest, üks tegutseb Hiiumaal, kolm Tallinnas ja Reet Karro Tartus, Juugakojas.

September on Juugakojas Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise kuu. Loe lähemalt siit.

Meie 6. septembri töötuba toimub kell 18.15-20.30 Juugakojas, Saekoja 36a III korrusel ja maksab 10 €. Kell 16.15-17.45toimub samas kohas tasuta selle meetodi loeng-tutvustus, kuhu võib samuti registreeruda.

Töötoale tulnud võiksid autoaknale panna käsitsi kirjutatud sildi “Juugakoda” (nii on kokku lepitud majahalduriga üle 2h kestvate ürituste tarvis).

Palume selga panna elastsed riided ning kaasa võtta veepudel ja soovi korral naturaalsest materjalist riideese pleedi katmiseks.

Palume registreeruda siin või oma tulekust teada anda:

Reet Karro    reet@juugakoda.ee   tel 56 49 27 69