Praktiline hingamiskoolitus „Tantrahingamine ja sufihingamine.”

Õpime liigutama hingamisega energiat kehas alt üles ja ülevalt alla, Maast Taevasse ja Taevast Maasse, südamest seksuaalkeskusesse ja tagasi. Toome südamesse Jumala ja puhastame ennast ürgelementidega. Koolituse põhiosa on vabastava hingamise seanss tantrahingamise ja sufihingamisega.

Hingamine on hämmastav kehafunktsioon, mis on ühtaegu autonoomne ja meie kontrolli all. Sobiva tehnikaga hingates saab nii käivituda kui lõdvestuda, puhastuda, mobiliseerida energiavarusid, tuua pinnale allasurutud emotsioone või vabaneda oma aja ära elanud hoiakutest.

Tantra on iidne India uskumuste süsteem ja praktika, mis kasutab seksuaalenergiat, et laiendada oma teadlikkust ja kogeda ekstaasi. Sufism jällegi islami müstiline vool, mis on suunatud vahetu isikliku kogemuse kaudu jumaliku tõe ja armastuse otsingutele. Meie kasutame 13.06 hingamiskoolitusel turvalisi ja osalejale oma ruumi jätvaid tehnikaid mõlemast süsteemist. Õpime hingamisega energiat kehas liigutama ja ennast ürgelementidega puhastama.

Koolituse teise poole moodustab täispikk hingamisseanss koos tantra- ja sufihingamisega.  Seansil kogetavad sügavad enesesse vaatamised ja lõpuks sügavasse lõdvestusse jõudmine võib olla üllatav nii mõnelegi.

Koolitaja Reet Karro on  diplomeeritud pedagoog, ALGALLIKA Protsessi ja Hingamistöö terapeut, Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise kesktaseme praktik, Dan Brulé õpetatava hingamistöö baastaseme praktik ning reikimeister-õpetaja. Hingamiskoolitusi on ta korraldanud ja juhtinud alates 2011. aasta kevadest. 

Koolitus toimub K, 13.06 2018 Juugakojas, Saekoja 36a III korusel Tartus.

Kohapeal on olemas joogamatid ja pleedid kõigile. Soovi korral võib kaasa võtta õhukese lina/pleedi mati katmiseks, pehme peaaluse, villased sokid ja veepudeli.

Kestus 2 tundi 15 min, kell 18.15-20.30.

Maksab  13 €, õppuritele, pensionäridele ja töötutele 10 €.

Tasuda saab ette saaja Juugakoda, pank Swedbank, konto IBAN: EE752200221066957510, viitenumber 2018016. Seletuseks “Hingamiskoolitus” ja kuupäev(ad) või sularahas kohapeal.

Kellele koolituse hind olulisel põhjusel üle jõu käib võib esitada meile taotluse vähendada osavõtutasu 20-30 %. Kellel aga oleks soov vähekindlustatud õppijaid aidata, võib esitada meile stipendiumide rahastamise sooviavalduse. 

Palume registreeruda siin.

Info:

Reet Karro     reet@juugakoda.ee     tel 56 49 27 69

Kohtumiseni!

 

Tänu kujutise eest: https://liveanddare.com/sufi-meditation