ALGALLIKA Protsessi ja Hingamistöö töötuba Algallika meditatsiooniga

Angela Aru mandala ÜheshingamineVabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, millega on kerge tõsta oma energiataset ning vabastada kogunenud emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid. Vabastav hingamine leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali.

Algallika Protsess ja Hingamistöö on süsteem, mis aitab tervendada eluvähendavaid otsuseid, mis me tegime oma üsasoleku ja sünni ajal ja järgselt ning mis on meie konfliktide aluseks. See süsteem on loodud Binnie A. Dansby poolt tema 30-aastase töö tulemusena hingamistreenerina, sünnitajate ettevalmistajana ja sünnitoetajana. Algallika Protsess ja Hingamistöö aitab liikuda ohvriseisundist loojaseisundisse ning propageerib ohutuid ja õrnu hingamispraktikaid.

Töötoas kordame üle Algallika põhitõed, räägime Binnie A. Dansby’st. Hingamise sissejuhatuseks teeme läbi ühe tema tähtsama meditatsiooni – Algallika meditatsiooni, mis sisaldab tšakrate kaupa grupeeritult peaaegu kõiki toetavaid Algallika Afirmatsioone (ülimalt positiivses ja toetavas võtmes kinnitavaid lausungeid), avades ja energiaga täites üht tšakrat teise järel. Algallika Afirmatsioonid on saatjaks kogu hingamissessiooni vältel. Lõpus toimub väike jagamisring.

Juhendaja Reet Karro on lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö 4-aastase koolituse. Reet töötab hingamisterapeudi ja reikiõpetajana, juhendades hingamissessioone ja viies läbi meditatsioone .

Aeg: teisipäeval, 29. mail 2018 kell 16.15-18.15.

Koht: Juugakojas, Saekoja 36a-310.

Kohapeal on olemas matid ja pleedid. Ise võib kaasa võtta õhukese pleedi/teki mati katteks, pehme peaaluse ja veepudeli.

Maksumus 10-15 eurot, vastavalt võimalustele.

Tasuda saab ette saaja Juugakoda, pank Swedbank, konto IBAN: EE752200221066957510, viitenumber 2018016. Seletuseks “Hingamiskoolitus 29.05” või sularahas kohapeal.

Palun teatada tulekusoovist reet@juugakoda.ee

või tel 56 49 27 69 (Reet).