Kontaktreiki praktikapäev reiki I astme kursuse raames Saare järve ääres 6. augustil 2017

tervendav-energia

Tavaliselt Tartus, Juugakojas tegutsev Tartu JK Energiakool kutsub suvel inimesi linnast välja, puhkemajja kauni Saare järve äärde, kus lisaks reikile saab tajuda ja tunnetada loodusväge ja maaenergiat, puutuda kokku kõigi elementidega, nautida tulemaagiat, vee- ja saunamõnusid.

Pühapäeval, 6. augustil kell 10-18 saavad reiki praktikud ühineda I astme õpilastega nende kursuse teiseks päevaks, et õppida/harjutada reikiga puhastamist ja laadimist, reiki tegemist aurale, istuvale inimesele ja lamavale inimesele.

Boonuseks on osalemine reiki paarisseanssides ja 2-tunnises reiki vannis, samuti enda algajatega võrreldes kogenu ja asjatundlikuna tundmine, võimalus oma kogemusi edasi anda. Praktikute kogemused avardavad reikiõpilaste maailmapilti. 

Järveäärne toimumispaik annab võimaluse linnakärast välja puhata, loodusega suhelda ning õpitut kohe praktikas tajuda ja kasutada.

Praktikapäeva korraldaja Reet Karro on väljaõppinud Algallika terapeut, vabastava hingamise ja reiki õpetaja ning energeetilise massaaži praktik. Ta on lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3-aastase terapeudikoolituse ja 1-aastase superviisoriõppe.  Individuaalklientide hingamissessioone ja hingamisgruppe toetab ta seitsmendat aastat. I astme reiki kursusi viib ta läbi 2012. aasta märtsist ja õpetab ka II ja III astet.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestuse Jaan Jäätsi (2004) ja Maire Sirkeli (2008) juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (veebruar 2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Wanja Twan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro.

Praktikapäev maksab sama õpetaja juures I astme lõpetanule 35€ ja mujal õppinutele 50€. Pool päeva (9.30-13 või 14.30-18) sama õpetaja juures I astme lõpetanule 20€ ja mujal õppinutele 30€.

Osalustasu saab pärast kinnituskirja saamist maksta ette: saaja Juugakoda, pank Swedbank, konto EE752200221066957510, seletus “6.08 praktika”, viitenumber 10317 või sularahas kohapeal. Panka makstes palume täita igal juhul viitenumbri väli.

Lisaks tuleks otsustada, kas ühineda kohapealse lõunasöögiga (8€), millega meid kostitab puhkemaja perenaine. Toit on värskelt valmistatud, rikkalik ja omanäoline. Mõeldud on ka sellistele taimetoitlastele, kes ei keela endale ka piima ja muna. Veganid ning gluteeni-laktoositalumatusega inimesed peaksid siiski oma toidu kaasa võtma.

Soovitav on kaasa võtta vahetusjalatsid või villased sokid, kvartskristall (ametüst, roosakvarts, kaltsiit vms), pleed/tekk, reikikaust ja kirjutusvahend. Lisaks ujumisriided, käterätt ja vahetusriided

Praktika toimub Saare järve puhkemajas Jõgevamaal Saare järve ääres, Saare mõisa juurest algava ja järve poole suunduva puiestee lõpus. Lähedal on ka RMK Saare järve õpperada (3,5 km).

Palume ette registreeruda siin.

Panga rekvisiidid: Saaja: Juugakoda, Pank: Swebank, a/a EE752200221066957510, (seletus: 6.08 praktika), viitenumber 10317. Seletuse väli võib ka tühjaks jääda, kuid viitenumbri väli peab olema täidetud.

Info: energiakool@juugakoda.ee või tel 56 49 27 69.