Vabastava hingamise õhtu

Alustame jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on kaasaegne kehatöö meetod, mille abil saame parema kontakti oma tegelike mõtete ja tunnete ning endas peituva väega. Hingamine on ühenduslüli meie närvisüsteemi erinevate osade, teadvuse ja alateadvuse vahel. Hingates saame üle võtta oma mõtete juhtimise ja saada selleks, kes me tegelikult oleme. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Hingamist toetab Reet Karro, kvalifitseeritud Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut.

6. juuli hingamisõhtul me tutvustame end ja räägime hetkel üleval olevatest teemadest. Järgneb täispikk vabastava hingamise sessioon Algallika afirmatsioonide ja tervendavate puudutuste saatel.  Järgnevas jagamisringis vahetame teetassi juures muljeid kogetud hingamiselamustest, jätkame ommides ja lõpetame väeringis.

*****

Aeg: 06.07 18.15-20.30.

Koht: Juugakoda

Kaasa võtta tekk pealevõtmiseks ning soovi korral midagi pehmet pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Maksab 14 eurot. Tasuda saab ette OÜ Juugakoda, a/a EE752200221066957510 Swedbangas, viitenumber 10223 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palume oma tulekust teada anda:

Reet Karro  reet@juugakoda.ee    tel 56 49 27 69

Vabastava hingamise rühmaõhtute eelis on koosloomises sündiv sünergia, kõrgem energiatase, rühmaliikmete vastastikune toetus ja rikastavad kogemused. Kui aga eelistate privaatsust, ainult endale suunatud tähelepanu ja toetust, tasub mõelda individuaalseansile.