Tartu Reiki Kooli tervendav kaugreiki seanss “Tervenemine igal tasandil”

Vahendaja, autor Daniel B. HolemanReiki on energiaravi, mida saab vahendada otseses kokkupuutes, käed peal, aga saata ka kauge vahemaa taha. Uuringute ja tunnetuse kohaselt reiki tõhusust vahemaa ei mõjuta, kaugreiki on isegi võimsam, sest ei takista inimeste vahelised tegurid, assotsiatsioonid, kehalõhnad, eelarvamused jms.  Kaugreiki vahendamist õpitakse reiki II astme kursusel.

Meister-õpetaja astme kursuse raames aga korratakse kõigi astmete põhiteadmisi, sh kaugseansside läbiviimist. Selleks pakume õppeotstarbelist kaugseanssi grupile.

Teema on “Tervenemine igal tasandil” tegeleme füüsilise keha, energiakehade, maanduse, emotsioonide, mentaalse tasandi ja spirituaalsusega. Vastuvõtja saab seanssi vastu võtta kokkulepitud kellaajal, neljapäeval kell 20-20.30, või kuni 24 tunni jooksul pärast seda. Vastuvõtmise tõhususe suurendamiseks võiks vastuvõtja olla puhas ja puhanud, värskes õhus jalutanud ja ennast ka ise tervendava energia vastuvõtmisele häälestanud.

Vastuvõtmiseks tuleks leida segamatu koht ja sobiv aeg, panna mängima lõdvestav muusika, põlema küünal, istuda sirgelt või lamada, tekitada hääl (plaks, kõll vms) ja öelda kõvasti või mõttes “Võtan vastu tervendava kaugseansi.” Seejärel lõdvestuda ja kogeda kõike järgnevat.

Kas soovite grupiseansi mõju enda peal katsetada ja meile pärast kas või paarirealise tagasiside anda? See oleks suureks abiks.

Seanss on õppeotstarbeline ja seetõttu tasuta. Seansiks tuleks registreeruda siin.

Info:  Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee      tel 56 49 27 69.

Kui naudite tervendavas energias kümblemist nii väga, et soovite ka ise kaugreikit vahendama õppida, siis olete juhul, kui reiki algaste on käes, kutsutud Tartu Reiki Kooli reiki II astme õhtukursusele 25. maist 8. juunini ja sellele järgnevale II astme meistriklassile 15. juunil. Kui aga vajate õpetust Ast ja Bst peale, siis reiki I astme kursusele 17.-18. juunil.

Tartu Reiki Kooli laienemist ja edasisi tegevusi saab toetada siin.