Pea ja silmade vöötme energia vabalt voolama süvahingamise ja ekstaatilise tantsuga 17.05 Tartus

Ideaalis voolab energia vabalt kogu kehas, kogeme ja jagame armastust, oleme ise armastus, mida ei sega ei kehas varjatud kujul säiluvad võitle-või-põgene refleksi osalised vallandumised, traumaatilised mälestused, allasurutud emotsioonid, tardumus, raudrüüna mõjuv lihasturvis ega pinges lihased. Selle olukorra saavutamiseks on palju eri võimalusi ja tehnikaid.

Meie pakume välja süvahingamise grupikohtumised, mille eel treenitud ja terved võivad soojenduseks ekstaatiliselt tantsida ja teha intensiivseid kehaharjutusi, et vabanemine oleks veelgi suurem. Vähetreenitud, krooniliste haiguste ja terviseprobleemidega inimesed valivad kehatöö asemel rahustava hingamise, mistõttu ka nende süvahingamine tuleb rahulikum ja mõtlikum, kuid tormiliselt liikuv grupienergia aitab sügavamalt vabastada neilgi.

Kohtumisi on 7, need toimuvad 17. maist 28. maini, vabade kohtade olemasolul võib käia ka ühe korra kaupa või liituda mis tahes korrast.

Käime läbi kogu keha pealaest varbaotsteni.

17. mai teema on pealaest põskedeni ulatuva vöötme vabastamine.

Silmade kaudu saame kontakti teistega ja tajume maailma. 80%.elamustest (sh traumaatilistest elamustest) saame nägemismeele kaudu, suur osa salvestub silmadesse ja nende ümbrusesse. Kui selles piirkonnas on lihaspinged, tekib ebaadekvaatne maailmataju. Tunneme eraldatust maailmast ja tajume teisi ebausaldusväärsena. Tekib suur kontrollivajadus. Võivad tulla piinavad pingepeavalud, nagu surutaks midagi pähe. Otsmikul ja silmadel kui pinges mask.

Lahendus: vabastame selles pingevöös peituva kurbuse ja viha, tunneme end jälle elusana.

Kohtumise alguses räägime teemast, tantsime ekstaatiliselt ja teeme kehaharjutusi kehasse salvestunu vabastamiseks. Kohtumise põhiosa on täispikk hingamissessioon lõpulõdvestusega – täiemahulistele kaasategijatele suure energiaga ja märgatava kehaliikumisega, ettevaatlikele rahulikum. Lõpus jagame teetassi juures hingamiskogemusi ja teeme energiaringi.

Juhendaja on kogenud Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut, biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise terapeudiõpet alustanud Reet Karro.

Kaasa palume võtta teki/pleedi, pehme peaaluse (nt kokkupandud salli) ja veepudeli. Kuni pikaliheitmiseni oleme sokkidega või paljajalu.

Hind: seitse korda korraga tasudes 95€ (kui osa kordi jääb kasutamata, soovitatakse asendada kasutamata korrad mõne muu sama juhendaja rühmahingamisüritusega. Raha tagasimaksmisel arvestatakse kasutatud korrad hinnaga 15 €).

Ühe korra kaupa tasudes maksab see kohtumine 10€  (iga järgmine esimene ja teine selles grupis hingamise kord 15€ ja iga kolmas selle grupi kohtumine 10 €).

Palume registreeruda siin.

Osalustasu saab mksta kontole

Reet Karro FIE Swedbank EE532200221022815146 või sularahas kohapeal.

Kuna korraldaja juriidiline keha on muutumas, palume edaspidi vanadele pangakontodele mitte maksta.

Info: Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69

Kohtumiseni Hingamisstuudios!

Tänu kujutise eest: Internet