Energia vabalt voolama vabastava hingamise ja dünaamilise meditatsiooniga

 

Ideaalis voolab energia vabalt kogu kehas, kogeme ja jagame armastust, oleme ise armastus, mida ei sega ei kehas varjatud kujul säiluvad võitle-või-põgene refleksi osalised vallandumised, traumaatilised mälestused, allasurutud emotsioonid, tardumus, raudrüüna mõjuv lihasturvis ega pinges lihased. Selle olukorra saavutamiseks on palju eri võimalusi ja tehnikaid.

Meie pakume välja süvahingamise grupikohtumised, mille eel treenitud ja terved võivad teha soojenduseks ekstaatilist loovtantsu ja intensiivseid kehalisi harjutusi, et vabanemine oleks veelgi suurem. Vähetreenitud, krooniliste haiguste ja terviseprobleemidega inimesed valivad iga kord, kui palju nad end hingamise eel liigutavad. Nad võivad valida liikumise asemel ka rahustava hingamise, mistõttu ka nende süvahingamine tuleb rahulikum ja mõtlikum, kuid tormiliselt liikuv grupienergia aitab sügavamalt vabastada neilgi.

Kohtumisi on 7, need toimuvad 17. maist 28. maini, vabade kohtade olemasolul võib käia ka ühe korra kaupa või liituda mis tahes korrast. Igal kohtumise alguses räägime teemast, tantsime ekstaatiliselt ja teeme kehaharjutusi. Kohtumise põhiosa on täispikk hingamissessioon lõpulõdvestusega – täiemahulistele kaasategijatele suure energiaga ja märgatava kehaliikumisega, ettevaatlikele rahulikum. Lõpus jagame teetassi juures hingamiskogemusi ja teeme energiaringi.

Käime läbi kogu keha pealaest varbaotsteni.

Teemad on:

17. mai pealaest põskedeni

24. mai ninast lõuani

31. mai keelest kurguni

7. juuni roietevahelistest lihastest sõrmeotsteni

14. juuni vahelihasest neerudeni

21. juuni seljalihastest jämesooleni

28. juuni vaagnalihastest varbaotsteni

Juhendaja on kogenud Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut, biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise terapeudiõppe baastasme omandanud Reet Karro.

Kaasa palume võtta teki/pleedi, pehme peaaluse (nt kokkupandud salli) ja veepudeli. Kuni pikaliheitmiseni oleme sokkidega või paljajalu.

Hind: seitse korda korraga tasudes 95€ (kui osa kordi jääb kasutamata, soovitatakse asendada kasutamata korrad mõne muu sama juhendaja rühmahingamisüritusega. Raha tagasimaksmisel arvestatakse kasutatud korrad hinnaga 15 €).

Ühe korra kaupa tasudes maksab kohtumine 15€  (sarja esimene, 17.05 kohtumine ja iga kolmas selles grupis hingamise kord 10 €). Võib maksta ka kohe kolme korra eest 40€.

Palume registreeruda siin.

Kuna korraldaja juriidiline keha on muutumas, palume vanadele pangakontodele mitte maksta. Esimesel korral on maksmine sularahas kohapeal. Edaspidi tekib ka pangamakse võimalus.

Info: Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69

Kohtumiseni Hingamisstuudios!

Tänu kujutise eest:  https://ecstaticdancemovement.com/about-ecstatic-dance-movement/