Reiki I astme kursus 17.-18. juunil 2017

Võimalus õppida kanaliseerima ja vahendama tervendavat energiat. Häälestusega avaneb ja puhastub reiki kanal. Õpime kontaktreikit ehk käed-peal reikit, enese puhastamise-, laadimise-, teadvustamise- ning arendamise tehnikaid. Avastame oma tervendamisvõimed ja õpime neid kasutama.

ChakraReiki on algallikapõhine loomuliku tervendamise meetod. Reikiks nimetatakse lihtsat käte pealepanemisega tervendamise viisi, aga ka universaalset eluenergiat, mis rahustab meeli, suurendab elujõudu, tervendab ja harmoniseerib nii reiki saajat kui vahendajat. Reiki vahendamine on õpitav. Reiki I aste on nn käed-peal ehk kontaktreiki, mis on jõukohane igaühele.

I astme kursus toimub kahel päeval, L, 17. juunil kell 11-17 ja P,  18. juunil kell 10-18, kokku 18 akadeemilist tundi ja koosneb järgmistest osadest:

 • teooria: reiki olemus, ajalugu ja toimimispõhimõtted

 • reikisse häälestus õpetajalt

 • üks reiki seanss iseendale, kaks kaaslaselt ja üks kogu grupilt (nn reiki vann)

 • enesepuhastuse ja tunnetuse arendamise tehnikad, energiaharjutused, reikiga toidu ja vee laadimine ning ruumi puhastamine, energiakeskuste tasakaalustamine ja reikiring.

Selle kursuse eelised:

 • kahepäevane kursus on õhtukursusest ja pühapäevakursusest intensiivsem ja kiirem, tekitades suurema  ühisenergia, milles kergem teha elumuutusi

 • kursus annab kontaktreiki tegemiseks kindluse ja kogemused

 • kuna õpetaja pole ainult reikimeister, vaid ka terapeut, toimib kursus mitmes mõttes teraapiana ja eneseusu tõstjana.

Mida annab I astme kursus?

 • Kõige olulisemaks on häälestamise protseduur, mida võib võrrelda raadiovastuvõtja häälestamisega soovitud sagedusele. Seejärel on õppija võimeline ka ise reikit kanaliseerima läbi enda kõigile ja kõigele.

 • Saab teada, kuidas vahendada energiat endale ja teistele tervendamise eesmärgil. Pärast seda võib tervendavat energiat vahendada nii endale, perele, sõpradele, töökaaslastele, loomadele, toidule, taimedele, kodule, autole kui kõigele meid ümbritsevas keskkonnas.

 • Reiki meetod aitab saada sõbraks iseendaga ja nautida olevikulist kohalolu

 • Reikiga saab tervendada oma minevikku ja kindlustada tulevikku.

 • Reiki aitab vabaneda negatiivsest stressist, sõltuvusest ja kroonilisest haigusest, samas tugevdades immuunsüsteemi.

 • Reiki loob selgust ja kainet mõtlemist igapäevasuhetesse ja sündmustesse.

 • Reiki avardab maailmavaadet ja arendab loovust jõudmaks iseenda tõelise olemuseni, et olla õnnelik.

 • Reiki on verstapostiks vaimsel virgumisel. Kasutades seda igapäevaselt, saavutab täisväärtusliku elu nii vaimselt kui füüsiliselt.

 • Reiki aitab kontakteeruda ühendvälja ja algallikaga.

 • Reiki vahendamise oskus on paljudele energiatöö baastase, kiirendus enesearengu teel.

Kes on õpetaja?

Reet Karro on väljaõppinud Algallika terapeut, vabastava hingamise ja reiki õpetaja ning energeetilise massaaži praktik. Ta on lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3-aastase terapeudikoolituse ja 1-aastase superviisoriõppe.  Individuaalklientide hingamissessioone ja hingamisgruppe toetab ta seitsmendat aastat. I astme reiki kursusi viib ta läbi 2012. aasta märtsist ja õpetab ka II ja III astet.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestuse Jaan Jäätsi (2004) ja Maire Sirkeli (2008) juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Wanja Twan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro.

Loe eelmiste reikiõpilaste muljeid.

****

Hind:

86€, kui registreeruda hiljemalt 27.05

89€, kui registreeruda hiljem

Tasumiseks saadetakse arve hiljemalt 10 päeva enne kursust. Palutakse vanu pangarekvisiite mitte kasutada.

Soovitame maksta lisaks 14€ (2 x 7€) kerge aasiapärase sooja taimetoidulõuna ja ökomagustoidu eest. Soovi korral võib selle asemel ise toidu kaasa võtta. Teepausid kuuma taime- või rohelise teega on juba kursuse hinna sees.

Tartu Reiki Kooli tunnistusega astme kordajale vabade kohtade olemasolul kogu kursus 46 € või üks päev 23 €.

Kursuse lõplik nimekiri moodustub arvete tasumise järjekorras.

Järelmaksu ja maksekokkulepete võimalus. Järelmaksuga või maksekokkuleppe alusel tasuja saab tunnistuse siis, kui kogu kursusetasu on makstud.

Kursuse hind sisaldab järgmist:

· I astme materjalide mapp

· I astme tunnistus

· praktika, õpetamine ja häälestamine kohapeal

· kuum tee ja teepausid mõlemal päeval

Reiki on võimsam, kui seda vahendab rohkem inimesi. Kursuse mistahes õpetaja juures lõpetanud praktikud on oodatud toetama kursuslaste reiki praktikat pühapäeval, 18. juunil kell 14.30-18.00 hinnaga 10 € . Kohaletulnud saavad reikit praktiseerida, kuid ka ise saada. Praktikutel palutakse oma tulekusoovist kirjutada. Kursusel osalejad praktikaks eraldi registreeruma ei pea.

Toimumiskoht: Juugakoda, Saekoja 36a ruum 206 II korrusel

Kaasa vahetusjalatsid, kirjutusvahend ning pleed või tekk, selga mugavad ja kihilised riided ja midagi lisaks selga panemiseks, kuna energia liikudes võib hakata nii kuum kui külm.

Palume ette registreeruda siin.

Info: Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69

 

Kui kahtlete, kas Teile sobiks see koolitus, võite kokku leppida aja tasuta 15-minutilise konsultatsiooniks, mille käigus saate katsetada vastastikust sobivust õpetajaga ja küsida huvipakkuvat.

Juunikuise kursuse lõpetajatel on soovitatav pühendunult läbida 21-päevane puhastusperiood, tehes iga päev reikit iseendale või oma lastele ja energiaharjutusi. Pärast seda võiks jätkata regulaarse reiki praktiseerimisega vähemalt kaks korda nädalas. II astme kursusele edasiminekut on mõtet kaaluda 3 kuu pärast (nt oktoobris) või hiljem.