Meditatsioonihommik valgusemeditatsiooniga 4. aprillil 2017 Tartus

Kujutise autrlus: marin, FreeDigitalPhotos.netMediteerimise headest omadustest on viimasel ajal palju räägitud nii alternatiiv- kui tavameedias, nii esoteerilistes kui teaduslikes ringkondades. Mediteerimine muudab rahulikuks, alandab vererõhku, parandab keskendumisvõimet, kõiki selle häid omadusi ei jõuagi üles lugeda.

Mediteerimiseks on erinevaid võimalusi. Tihti peetakse ainuvõimaliku moodusena silmas budistlikku vaikusemeditatsiooni – täielikus vaikuses sirge seljaga vaikuses oma põlvedel istumist, mille puhul treenimatul inimesel esialgu põlved tuld lööma hakkavad ja peas vatrab musttuhat mõtet. Siit on kerge üritus katki jätta ja arvata, et ju see ei sobi mulle.

Aga mediteerida võib ka lamades, mis tagab täieliku lõdvestumise, muusika saatel, millega on võimalik kaasa minna ja juhendamise saatel, mis lubab meelel rännata ja jätta selja taha igapäevaelu, naastes puhanuna ja värskendatuna, nagu pärast tõelist rännakut. Just sellist mediteerimisvõimalust meie pakumegi.

Teeme väikese sissejuhatuse ja teema tutvustuse järel läbi Sai Baba valgusemeditatsiooni, mis on inspireeriv ja võimestav.

Palume kaasa võtta tekk/pleed, võimalusel ka pehme peaalune või kummimatti kattev riidepalakas. Matid on koha peal olemas. Kellele pikali mediteerimine ei sobi, võib istuda toolil või rätsepistes, selg vastu seina.

Meditatsioonihommik toimub Hingamisstuudio heledas ja õhurikkas meditatsiooniruumis Tartus, Saeoja 36a III korrusel.

Algus on 9.00 ja lõpp 10.30.

Hommik maksab 5-15€, vastavalt tulija võimalustele. Soovi korral saab arve.

Summa tuleks maksta ette Reet Karro a/arvele Swedbank EE532200221022815146 või sularahas kohapeal.

Tulla soovijatel palutakse registreeruda siin või teatada oma tulekuplaanist reet@hingamisstuudio.ee või tel 56 49 27 69.