Reiki II astme õhtukursus koos II astme meistriklassiga 25.05-15.06.2017

Reiki II aste on suur samm edasi I astme kursusega alanud reikiteel. Siin õpitakse kujundama oma reaalsust, nii füüsilist kui vaimset maailma, mõjutama oma minevikku ja tulevikku ja saatma tervendavat energiat vahemaa taha. Seda kõike nii reiki kolme põhisümboli abil kui lihtsalt kavatsuse/taotlusega.

II astme lõpetamine on traditsiooniliselt andnud õiguse teha reikit klientidele. Kellel on see soov, soovitame kindlasti läbi teha kogu kursuse, kõik neli kohtumist.

Kursus toimub neljapäevaõhtuti kell 18-21.30 Hingamisstuudios, Saekoja 36a-310. Kursuse maht on 17 akadeemilist tundi ja see maksab 120 eurot.

Osaleja võib valida ka kursuse lühendatud variandi, kolm kohtumist, ilma II astme meistriklassita, mis maksab 90 eurot, arvestades, et osa II astme tehnikatest jääb läbi tegemata ja tunnistuse asemel saab tõendi läbivõetud teemadega. Lühendatud variandi valikust tuleks teatada hiljemalt kursuse avapäeval.

Lühendatud variandi valinu võib meistriklassi kunagi hiljem läbi teha ja siis II astme tunnistuse saada.

Tasumine sularahas kohpeal. Palutakse vanu pangarekvisiite mitte kasutada.

Hinna sees on õpetamine, juhendamine, kuum tee, praktilised reikiharjutused, materjalide mapp ja tunnistus.

Nelja kohtumiskorraga kursus sobib II astmele eriti hästi, sest annab iga sümboli omandamiseks ja kinnistamiseks nädala aega ning regulaarselt kohtuv grupp pakub  üksteisele tuge ja erinevaid praktiseerimisvõimalusi. Tekib järjepidevus ja harjumus.

Grupienergia kujundaja, õpetaja ja juhendaja on kogemustega hingamisterapeut, reikimeister-õpetaja, terviseedendaja ja uue vaimsuse levitaja Reet Karro.

Kaasa soovitame võtta vahetusjalatsid, kirjutusvahendi, joonistusploki vähemalt 3 lehega, 3 rasvakriiti/värvipliiatsit/vildikat, kirjutusvahendi ja 3. korral ka suure mängukaru/pehme nuku.

Tulla soovija peaks registreeruma siin või teatama oma tulekusoovist reet@hingamisstuudio.ee või tel 56 49 27 69.

Soovitame hoogustada võimalikult kohe tervislike eluviiside järgimist, et kursusega algav uus puhastusperiood tuleks kerge.

Kohtumiseni 25.05!