Stipendiumivõimalused Tartu Reiki Kooli reiki I astme pühapäevakursusel 12.02-5.03

Tartu Reiki Kooli reiki I astme pühapäevakursus toimub kahel pühapäeval, 12. veebruaril 11:00-17:00 ja 5. märtsil kell 10:00-18:00. Kokku 13,5 tundi ehk 18 akadeemilist tundi.

Kursus koosneb järgmistest osadest:

  • teooria: reiki olemus, ajalugu ja toimimispõhimõtted

  • reikisagedusele häälestus õpetajalt

  • kaks reiki seanssi iseendale, kaks kaaslaselt ja üks kogu grupilt (nn reiki vann)

  • enesepuhastuse ja tunnetuse arendamise tehnikad,energiaharjutused, reikiga toidu ja vee laadimine ning ruumi puhastamine, energiakeskuste tasakaalustamine ja reikiring.

I kursus on hea algus või täiendus enesearenguteele, mis annab energia vahendamise ja juhtimise alusoskused.

Pühapäevakursusel on lisaeelised – reiki eneseravivõtete kinnistumiseks ja keha puhastumiseks on aega 21 päeva, mille ajal pole sundust ega mõtet kiirustada tegema reikit teistele. Seda õpitakse teisel kohtumisel, kus kõik on selleks juba märksa rohkem valmis hakkama tegema reikit teistele.

Õpetaja on reikimeister-õpetaja, hingamisterapeut ja valgusekandja Reet Karro.

Kursus maksab 94 €. Grupi täiendamiseks uute inimestega, aga ka osalemisvõimaluse pakkumiseks neile, kes selle hinna juures kursusele tulla ei saaks või eelistaksid väiksema hinnaga kursuseid, kuulutame välja viis  stipendiumit:

  1. Üks valgustöö tegija stipendium vabalt valitud suuruses. Valgustöö tegija on inimene, kes kiirgab kõrgeid, häid vibratsioone, on pühendunud inimkonna teenimisele ja/või planeedi päästmisele. Ta levitab sõnumeid tervislikest eluviisidest, keskkonnasõbralikust elulaadist ja eetilistest põhimõtetest ning järgib neid ka ise. Vähemalt üks osa tema tööst või vabatahtlikuna tegutsemisest peaks olema seotud inimeste juhendamise või aitamisega.

  2. Kaks meesenergia kandja stipendiumit suuruses 10€ (kursuse hind 84€). Meesenergia kandja on meessoost ja võiks nautida grupi valdavamalt naistest koosneva kollektiivi energia tasakaalustamist oma maskuliinse energiaga.

  3. Üks hinnatundliku kursuslase stipendium suuruses 24€ (kursuse hind 70€). Kursuslasel on kas suur pere, abivajavad pereliikmed või lähisugulased, ta on töötu, pensionär, kodune või ei ole tema sissetulek muul põhjusel piisav kursusele normaalhinnaga tulekuks.

  4. Üks särava grupitäiendaja stipendium vabalt valitud suuruses. Säraval grupitäiendajal on alati hea tuju, küllaga kogu gruppi inspireerivaid ideid, hea sõna varnast võtta kõigile ja ta suudab pakkuda keerulisel hetkel olukorda päästvaid lahendusi. Samas ei ole ta liiga domineeriv ja oskab oma eneseväljendust doseerida.

    Stipendiume 1-3 ei anta välja rahas, vaid need väljenduvad soodsamas kursuse hinnas kohe selle tasumisel.

4., särava grupitäiendaja stipendiumi saaja maksab esialgu kursuse hinna täies suuruses, soovitud summa makstakse talle 5. märtsi õhtul tagasi, kui ta on mõlemal päeval kohal käinud ja grupp kinnitab, et ta vastab särava grupitäiendaja kirjeldusele.

Stipendiumi saamiseks tuleb täita motivatsiooniankeet. 9. veebruaril tehakse otsus kõigi selleks ajaks taotletud stipendiumite kohta. 10. veebruariks jaotamata jäänud stipendiumid on jõus ja neid saab taotleda kuni nende välja andmiseni või 12. veebruarini.

Motivatsiooniankeet: https://goo.gl/forms/3sSL6TzOhSR9MpZn1

Info: Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69