Reiki praktikaõhtu “Harmoonia ja kaitse” reiki II ja III astme praktikutele

se-he-ki2

Reiki II astme kursusel õpitakse selgeks kolm reiki põhisümbolit, imelist abivahendit tervendamiseks ja keskkonna soovitud viisil muutmiseks. Kursuse lõpetanud, kes hakkavad sümboleid regulaarselt kasutama, sattuvad igal kasutamiskorral ühisvälja kogu maailma edasijõudnud reikipraktikutega ning see viib neid enesearenguteel kiirelt edasi. Need II astme lõpetanud, kes vajavad harmoonia ja mentaalse kaitse sümboli lisakinnistamist ja praaktiseerimist, on oodatud Tartu Reiki Kooli reiki II ja III astme praktikaõhtule “Harmoonia ja kaitse”. See toimub samal ajal II astme õhtukursusega, kus senised I astme praktikud seda sümbolit esmakordselt õpivad. Just see tagabki aeglase ja süstemaatilise edasiliikumise ning hea kinnistumise.

Õhtu toimub 23.02. kell 18-21.15 ja selle sisu on: 2. sümboli õppimine ja kasutamine. 1. ja 2. sümboli kooskasutamine. Klientidele reikiteenuse osutamise võimalused.

Õpetaja on reikimeister Reet Karro, Tartus aktiivselt reikipraktikuid koolitav tegija, kes järgib põhjaliku ja süvitsimineva õpetamise põhimõtteid. Tema I astme õpilased saavad kontaktreiki praktiliselt selgeks ning II ja III astme õpilased saavad juba kursusel kõigi sümbolite kirjapildi ja häälduse selgeks ja õpivad neid kasutama. Lisaks saadakse teada nii mõndagi huvitavat nii elu kui holistilise maailmapildi kohta ja saadakse osaks toetavatest ühisväljadest, mille osa Reet ise on.

Hind: 15€.

Kaasa võtta: pleed või tekk, soe kapuutsiga jakk. Joonistusplokk, rasvakriidid, värvi- või viltpliiatsid, kirjutusvahend ja hea tuju.

Palume registreeruda siin.

Info: reet@hingamisstuudio.ee või tel 56 49 27 69.

Põneva kohtumiseni!