Ajas ja ruumis tervendamise õhtu reiki II ja III astme praktikutele

Võimalus värskendada ajas ja ruumis tervendamise oskust, puhastada minevikku ning anda energiat oma unistustele

Õhtu on osa reiki II astme õhtukursusest. Kursuslased on käinud koos juba kolm korda, teinud hingamis- ja energiaharjutusi, saanud kaks reiki II astme häälestust, teinud endale põhjalikult selgeks kolme reiki põhisümboli joonistamise ja kasutamise ning praktiseerinud neid erinevate tehnikatega.

Õhtul:

Tutvume, räägime kogemustest.

Häälestume reikisagedusele ja teeme läbi rakuaktivatsiooni tehnika, suheldes vahetult oma rakkudega ja saates haigetele kohtadele tervendavat energiat.

Tuletame meelde kaugühenduse sümboli ja keskendume valguse saatmisele ühele minevikusündmusele, vabanedes süütundest ja muutes helgemaks mälestusi sellest.

Siseneme kaugühenduse sümboli abil oma aurasse, uurime selle seisundit ja vabaneme kurnavatest energiaköidikutest.

Tutvume võimalusega saata energiat kristallmaatriksi ja reikikarbi abil. Kirjutame-joonistame reikisümbolitega soovidelehe, mis kodus reikikarpi panna ja saadame sellele reikit.

Õhtu lõpul saadame paarilisele reikit üle toa virtuaalse kujutise abil.

Päris lõpus on pidulik osa – need õpilased, kes jõudsid õigeaegselt kõigi ülesannetega ühele poole, saavad reiki II astme tunnistuse, mis annab õiguse teha reikit klientidele.

Kes on õpetaja?

Reet Karro  on väljaõppinud Algallika terapeut, vabastava hingamise ja Reiki õpetaja ning energeetilise massaaži praktik.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestuse Jaan Jäätsi (2004) ja Maire Sirkeli (2008) juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Vanja Tvan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro.

Õhtu toimumiskoht: Hingamisstuudio, Saekoja 36a-310.

Aeg: N, 09.03 kell 18-21.30, kestus 5 akadeemilist tundi

Õhtu hind:  15 eurot.

Toimumiskoht: Hingamisstuudio.

Kaasa vahetusjalatsid, pleed, kirjaplokk või paar lehte paberit, rasvakriidid.

Palume ette registreeruda siin.

Info: Reet Karro  reet@hingamisstuudio.ee  tel 56 49 27 69