Tartu Reiki Kooli reiki II astme õhtukursus kevadtalvel 2017

ID-10051893Usui Reiki on algallikapõhine Loomuliku Tervendamise meetod. Õpetus on jagatud kolme astmesse. Õiguse tulla II astme koolitusele tagab I astme läbimine Reet Karro või Reet Karro poolt aktsepteeritud õpetaja juures mitte vähem kui 3 kuud tagasi.

II astme õhtukursus toimub

16. ja 23. veebruaril ning 2. ja 9. märtsil 2017, esimesel kahel korral kell 18-21.15 ja järgmisel kahel kell 18-21.30, kokku 13,5 tundi ehk 18 ak tundi

ja koosneb neljast osast:

 • Reiki II baasteadmised ja kasutamise valdkonnad

 • Kolm sümbolit ja mantrat, kaugtervendamine

 • II astmele häälestamine

 • Hingamis- ja energiaharjutused, rakuaktivatsioonitehnika, pendlitehnika, kristallmaatriksi programmeerimine, psühhokirurgia, mineviku ja tuleviku mõjutamine, ajas rändamine, kaugreiki vahendamine.

Kursuslaselt oodatakse lõputunnistuse saamiseks tagasisidelehe ja arengu analüüsi täitmist ning lühikese kaugreiki seansi läbi viimist ja selle ülevaate kirjutamist enne viimast õhtut. Vajalikud dokumendid esitanud ja kaugseansi edukalt sooritanud kursuslane saab tunnistuse õhtukursusel viimasel korral.

 

Mida annab II astme kursus?

 •  Reiki praktiseerimiseks ja turvatunde/sisemiserahu tagamiseks lisandub kolm sümbolit. Kolme sümboli abil saab lihtsamini oma mõtlemist ja emotsioone muuta ning tahet suunata soovitud tegevusele.

 •  Iga päevaga taanduvad liigselt elujõudu raiskavad mõttemustrid

 •  Kujustamise ja visualiseerimise tehnikad

 •  Taotluse esitamine koos teadvuse seisundi muutmisega

 •  Peenenergeetilise tunnetuse arenemine

 •  Loovuse avardumine ja reaalsuse muutumine

 •  Tervendamine distantsilt

 •  Saab muuta oma hinnangut minevikule ja luua paremat tulevikku

 •  Võimalus rakendada oma võimeid ja oskusi tööturul

 

Kursus sisaldab:

 • II astme abimaterjal kaustas

 • üks vibratsiooni tõstev häälestus

 • kaugreiki ja teiste tehnikate praktiseerimine kohapeal

 • teepausid

 • II astme tunnistus (kui vajalikud nõudmised on täidetud).

 

Kes on õpetaja?

REET KARRO HINGAMISSTUUDIOReet Karro  on väljaõppinud Algallika terapeut, vabastava hingamise ja Reiki õpetaja ning energeetilise massaaži praktik. Lisaks terapeudikoolitusele rakendab ta oma kooliõpetaja töös lihvitud materjali kokkuvõtlikult ja ilmekalt edasiandmise oskust, inglise filoloogi ja tõlkija töös omandatud sõnaosavust ning kaasasündinud andeid nüüdses terapeuditöös, individuaalklientide väestamisel, teraapilise õhkkonna ja grupienergia loomisel. Tema kaugreiki seanssidel on osalenud inimesi Eestist Ukraina ja USAni, individuaalklientidest suurte gruppideni. Teil on hea võimalus seda temalt õppida II astme kursusel.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestuse Jaan Jäätsi (2004) ja Maire Sirkeli (2008) juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (veebruar 2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Vanja Tvan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro.

Mõned eelmised II astme kursuse läbinud on jaganud oma muljeid.

dreamstime_xs_24022522I astme kursus toimub Tartu Reiki Kooli egiidi all.           Tartu Reiki Kool korraldab reikikoolitusi ja tegeleb rahvavalgustusliku tegevusega, viies sõnumit reiki tõhususest, ohutusest jm headest omadustest avalikkuse, otsustajate ja meditsiinitöötajateni.

****

Hind esmakordsele õppijale

Kui registreeruda ja maksta 15€ tagastamatut käsiraha hiljemalt 16.01  on koguhind 115€

Kui registreeruda ja maksta 20€ tagastamatut käsiraha 17.01-16.02  on koguhind 120€

Lisaks on meil mõned stipendiumivõimalused neile, kellel kursus muidu hinna tõttu läbimata jääks või keda me eriti oma gruppides näha soovime. Loe neist.

Astme kordajale kursus 60€ või üks õhtu 15€, kui kordaja on läbinud II astme Tartu Reiki Koolis või osalenud vähemalt ühel meie üritusel.

Hind sisaldab käibemaksu.

Tasuda saab eelnevalt ülekandega pangakontole Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146 või sularahas kohapeal.

Toimumiskoht: Hingamisstuudio, Tartu, Saekoja 36a-206. Teejuhised.

Kaasa kirjutusvahend, vahetusjalatsid ja fliis/tekk, selga mugavad, soojad ja kihilised riided, kuna energia liikudes võib hakata nii kuum kui külm ja liigume eri temperatuuriga ruumides. Lisaks palume kaasa võtta joonistusploki, rasvakriidid või värvipliiatsid ja 4. korral ka ca 40 cm pikkuse mängukaru või pehme nuku.

Palume ette registreeruda siin:

Info: Reet Karro      reet@hingamisstuudio.ee      tel 56 49 27 69

Kui kahtlete, kas Teile sobiks see koolitus, võite Hingamisstuudios kokku leppida aja tasuta 15-minutiliseks konsultatsiooniks, mille käigus saate katsetada vastastikust sobivust õpetajaga ja küsida huvipakkuvat.

Kujutised: photostock, FreeDigitalPhotos.net, Aldo Luud